Jump to content

Omiljena rasa u Heroes 5


HEBPEME

Recommended Posts

Da vas cujem...

Navedite omiljenu rasu/fakciju i ukratko razloge zbog kojih vam je ista omiljena :)

Meni je Dungeon (mada u skorije vreme usavrsavam i Sylvan i mnogo su dobri); zbog gotivnih i jakih jedinica celokupno,extra speeda pojedinih jedinica,elemental chains-a [8D] i naravno - zbog Black dragona bwahaha [:D]

Link to comment
Share on other sites

Inferno me je odusevio, iako mi je bio extremno odvratan u trojci, a tek kad su ga ugurali sa mojim omiljenim necropolisom u IV, jedva sam preziveo. Elem, sada je extra, svidja mi se Gating, kerovi su opasni, Pit Lordovi JEBENI VRH, mada najvise mojih simpatija su uzele sexy Succcubus-ice:-)

Najvise, kao i uvek, volim Necropolis, mada je ovde extra nerfovan- Skeletoni oslabljeni, vampiri bleda senka sile koju su predstavljali u III i IV, lichevi mi nesto neefikasni, zmajevi vec trecu igru za redom GOVNO- mada eternal servitude+necromansy+raise dead=nenadjebivo!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

U pravu si vezano za Necropolis sto se tice zmajeva koji su najslabije tier 7 jedinice i vampiri su slabiji nego u III i IV i to primetno ali kao sto si pomenuo,necromancy+raise dead+eternal servitude je vrh ali si zaboravio mozda i najbitniju stvar (barem u igrama sa vise igraca,samim tim i gradova za osvajanje) a to je jebeni undead transformer :) Znaci ,koji god drugi grad da osvojis prakticno imas 2 grada svoje fakcije.Samo lepo dovedes armiju,strpas je u taj lonac za pretvaranje u undeadove i eto tebi dvostruko vise vojske od nas smrtinka :)

Link to comment
Share on other sites

sve volim sem bash dungeona .

heaven = grifini battle dive na neku ranged jedinicu gazi andjeli i inkvizitori naravno ^^

inferno = gating osobina kombinovana sa fast gating i josh nekim skilovima mi se mnooogooo svidja imaju super jedinice , najvishe volim pit lordove , generalno super korisni ... samo jebe ih inicijativa

necropolis = vampiri naravno ... nisu imba kao u cetvorci ali su i dalje super , brzo igraju dobar speed itd , zmajevi su im i dalje krsh teshki , mozda najslabiji town ali mnogo je jak sa pravim skilovima kao sto kaze milancche

silvian super standardan gradic , brzo igraju skoro svi i dosta ranged / spell caster jedinica

dungeon ... ne volim ... crni zmajevi su oslavljeni ... i dalje su jaki ali ne kao pre ostale jedinice mi se ne svidjaju toliko

academy moj omiljeni grad oduvek bio i ostao sve jedinice su cool ... malo su titan osabljeni ali sve u svemu volim ih ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

najvishe volim pit lordove , generalno super korisni ... samo jebe ih inicijativa

E stvarno, znači gejtovani konji i kerovi se već uveliko šibaju, a njih još nema ni na traci:-)

Nego, možda sam ja poremećen, ali pojedine jedinice imaju malo previše seksualnu konotaciju- Blood Fury, Shadow Matriarch (mmm, bič!!!:-), Pixie, Succubus Mistress... mislim... Šta reći... Je li još neko obratio pažnju na ovo, ili ja treba da malo smanjim druženje sa kompom?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Xexe Millanche :)

U pravu si.Ali najinteresantniji detalj je ipak upgrade Succubus u Succubus mistress jer joj tad medjunozje postaje vatreni oganj,ako ste primetili.Neverovatno ali istinito,xaxa.Mozda joj je to izvor moci ali bilo kako bilo mnogo je dobra jedinica.A blood maiden takodje ima skoro potpuno otvoren pubicni predeo :) Kad je unapredis u fury ,dobije previse odece u tom predelu :D

A inace,bas sam sad citao na heroes community forumu intervju sa Fabrice Cambounet-om oko buducnosti Heroja 5 i buducih expanzija i patcheva.Koga interesuje,pravac na :

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=18352

Link to comment
Share on other sites

sram me bilo ali kako nisam zavrshio kampanju (stao na nekroima) nemam potpuni uvid u celu prichu... tj igrao sam jednu single sa academyjem, a dungeon samo par jednica sa agraelmo sto sam bio pokupio...

uglavnom - haven iako su tradicionalno "moj" grad (a i ponovo andjeo izgleda bolje od arandjelke ;o)) ne leyhe mi kao pre....sad sam za sada vishe u Sylvan pa chak i Inferno fazonu nego bilo sta drugo...Necroi su jaki brutalno ali mi se ne svidjaju posebno...drungon kad vidim moci cu vishe da kazhem...

Link to comment
Share on other sites

Pazi ti to, pa ovaj Inferno ima bash ono shto je u trojci i bilo najcenjenije- heroja kome je prakticno logistika specijalnost. Ustvari, dobija neki movement points bonus po levelu, i pocinje sa logistikom, sto mu je isto... Odo da igram!!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Nikada nisam gotivio dobrice, uvek sam igrao sa losima, tipa necro ili inferno, nekada dungeon ali onaj traning grounds kod heaven dvorca je imba, dovoljno je samo pretvarati seljake u strelce, sledeci levele da ne spominjem. Treba imati malo vise kesa ali mnogo dobro.

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Pazi ti to, pa ovaj Inferno ima bash ono shto je u trojci i bilo najcenjenije- heroja kome je prakticno logistika specijalnost. Ustvari, dobija neki movement points bonus po levelu, i pocinje sa logistikom, sto mu je isto... Odo da igram!!!

uzmesh logistiku i otvori ti se fast gateing skil ( 30 % ubrzava gating ili tako nesto ) imba :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da ali mozesh i njih da apgrejdujesh ali opet i dalje mozesh da ih unajmljujesh ne apgrejdovane :) to mi se mnogo svidja :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E a da vas pitam,zna li neko gde ima da se kupi original Heroja 5,a da nije u pitanju narucivanje preko neta i koja je cena igre? Stvarno hocu da je kupim jer sam tek skoro izvalio kako ima dobar sistem multiplayer community za igrace sa gomilom turnira,statistikama u koje se beleze svi zvanicni online mecevi,zatim novcane nagrade i svasta jos :) A da bih mogao da se prijavim i igram preko zvanicnih ubi servera treba mi original igre zbog UBI online cd key-a.

Ajde pisite ako imate informacije :)

Hvala ,nastavite sa pisanjem na ovu temu i pisemo se uskoro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...