Jump to content

pomoć oko izbora poklona za rođ.


Recommended Posts

a da ti oni jednostavno poshtom poshalju kesh? [;)]

neke stvari imaju sentimentalnu vrednost, ne mora sve da se meri cenom i upotrebljivoshcu

o da, sentimentalna vrednost jel'? i kad budesh spremao sobu i bacao djubre napolje, sigurno cesh da zadrzhish neku ciglu urolanu u toalet papir (primer jel'te), jer to ima sentimentalnu vrednost ;)

oh, give me a break ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti nam sejnte u stvari zavidish zato sto te nisu voleli u osnovnoj i srednjoj pa nisi dobijao takve glupe poklone :]

-ijaaaaaaooo zapravo je to.

-tu smo sejnte uvek.

-nemoj da pacesh.

-^_^.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

hm... meni su doneli merdevine od 5m umotane u toalet papir.... big enough?

kakva slučajnost, već smo se složili da ćemo poklon umotati u toalet papir :))

Ortaku su za osamnesti doneli noshu u kojoj je bila tegla eurokrema. To jeste beskorisno ali je slatko :)

I mi smo to radili samo smo je punili bombonama, to je socijalnija verzija...

Uzmite joj nekoliko paleta za viljuskar...

i to smo već radili...:))

neke stvari imaju sentimentalnu vrednost, ne mora sve da se meri cenom i upotrebljivoshcu

word up!

o da, sentimentalna vrednost jel'? i kad budesh spremao sobu i bacao djubre napolje, sigurno cesh da zadrzhish neku ciglu urolanu u toalet papir (primer jel'te), jer to ima sentimentalnu vrednost ;)

oh, give me a break ;)

sigurno da neće baciti! btw, ovu ortakinju mnogo volim, i naravno da joj neću kupiti CD ili minđuše... random poklon mnogo više znači...

@topic: treba da bude veliko, beskorisno i random, ali smo se složili da nećemo nešto poput merdevina, cigli i slično... oćemo da potrošimo koju kintu da ne bude klošarski.

e da - plišane igračke ne dolaze u obzir, jer to dođe kao CD i minđuše.

ti pasulji o kojima ivan priča zvuče intrigantno, sad ću da proguglam o njima...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

nisi skapirao, niko ne govori o CD/mindjushama, ja vishe volim da kupim poklon koji je usefull (jel'te), a koji opet ne mozhe da se kupi na svakom koraku.. dovoljno je izdvojiti 3h i nacicesh neshto sigurno.. a ono merdevine u toalet papiru .. hmm ;)

Link to comment
Share on other sites

pa i neće biti merdevine, biće fotelja u toalet papiru :)

enivejz, po toj logici, mogli smo da je pitamo šta ti treba za rođ, mislim da je bitniji gest od samog poklona.

a i po pravilu, stvari koje su korisne ne traju dugo, a nošu/ciglu/nekuglupost može da drži večno negde zabodenu i kad god je iskopa nekom prilikom, možda i slučajno, setiće se nas.

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

ne vredi se raspravljati, moje lichno mishljenje je da je to bezveze.. e sad, recimo ja bih pre kupio neku freaky lampu (imash masu prodavnica u centru grada), koja bi joj se dopala, a definitivno bi bio lep gest + shto je poklon koristan + shto ne mozhe da se potroshi... but that's me :)

Link to comment
Share on other sites

Ogromni crni gumeni dildo. Mozda se ispostavi da nije beskorisan, a velik je.

genijalno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...