Jump to content

Ovo je kraj. Dosta je bilo!!!!


Recommended Posts

Ovo je kraj za jednog Loladina.

Video sam sve sto je moglo da se vidi u WOW-u, odigrao sve instance, video sve glavonje i ostala 2 bosa koje nije guilda oborila. Sto je mnogo, mnogo je i od paladina.

Sinoc shardovani svi epici u nexus, kontaktiran Blizz support da prekine sa odrzavanjem naloga, obrisana igra sa harda, kutija bacena u fi(j)oku.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je kraj za jednog Loladina.

Video sam sve sto je moglo da se vidi u WOW-u, odigrao sve instance, video sve glavonje i ostala 2 bosa koje nije guilda oborila. Sto je mnogo, mnogo je i od paladina.

Sinoc shardovani svi epici u nexus, kontaktiran Blizz support da prekine sa odrzavanjem naloga, obrisana igra sa harda, kutija bacena u fi(j)oku.

Heh, ne lezi vraze...do novembra i burning crusade...

[yeahdude]

Link to comment
Share on other sites

veruj mi kiligore nece plakati jer ce sledeca ekspanzija biti zatupljivanje dece kao sto si ti a mogu da ti kazem i ostalih.Svako ko uze tuekspanziju je budala u 90% slucajeva.Neko je mozda burzuj pa kao aj da uzmem da vidim kakva je pa cu abtaliti.Ali ako neko bude krenuo da farma instance ko lood i da se pali na tier 3 epice ne znam ni ja sta onda ce tako da prsne od wow-a da i ono malo RL-a sto ima tada nece imati.

Moj savet onako toplo ga preporucujem batalite wow sto je premoguce, izlazite chesce druzite se, pijanchite :) i tako.

Sta je pre bio wow?

Wow je bio jedna prelepa igrica bez istripovanih ljudi budzio si lika i uzivao si.

Sada je sve to promenjeno i sada moras da budes kreten koji ce igrati 20 sati dnevno da bi nesto uradio.A ako ne igrash 20 sati dnevno onda guilda kaze nisi aktivan guildkick, cao.

Video sam mnogo slika likova sa neta koji igraju wow(nekih stranaca) iz pro guilda i mogu vam reci da su skoro svi retardirani ali ono maximalno.

Svaka chast posmatrachi za to sto si uradio to je stvatno najbolji potez koji si mogao da napravish.

Jebenim wow-om prestale su da se igraju igrice poput wara i starcrafta samo zbog jedne glupe mmorpg igre za koju treba da placas, da bacas pare,vreme, zivot, i sve sto ti ne najblize.

Link to comment
Share on other sites

/cba ... wow nece propasti zato sto je 1 /1000 / 10 000 /100 000 prestalo da igra :) ajde sa srecom igrao si se video si sta si hteo i zabavio se ... docice novi ljudi sve to ide u krug ...

/throw killigor in the shpaJIIIIIz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

veruj mi kiligore nece plakati jer ce sledeca ekspanzija biti zatupljivanje dece kao sto si ti a mogu da ti kazem i ostalih.Svako ko uze tuekspanziju je budala u 90% slucajeva.Neko je mozda burzuj pa kao aj da uzmem da vidim kakva je pa cu abtaliti.Ali ako neko bude krenuo da farma instance ko lood i da se pali na tier 3 epice ne znam ni ja sta onda ce tako da prsne od wow-a da i ono malo RL-a sto ima tada nece imati.

Moj savet onako toplo ga preporucujem batalite wow sto je premoguce, izlazite chesce druzite se, pijanchite :) i tako.

Sta je pre bio wow?

Wow je bio jedna prelepa igrica bez istripovanih ljudi budzio si lika i uzivao si.

Sada je sve to promenjeno i sada moras da budes kreten koji ce igrati 20 sati dnevno da bi nesto uradio.A ako ne igrash 20 sati dnevno onda guilda kaze nisi aktivan guildkick, cao.

Video sam mnogo slika likova sa neta koji igraju wow(nekih stranaca) iz pro guilda i mogu vam reci da su skoro svi retardirani ali ono maximalno.

Svaka chast posmatrachi za to sto si uradio to je stvatno najbolji potez koji si mogao da napravish.

Jebenim wow-om prestale su da se igraju igrice  poput wara i starcrafta samo zbog jedne glupe mmorpg igre za koju treba da placas, da bacas pare,vreme, zivot, i sve sto ti ne najblize.

ovo kaze zato sto je drugi put kuckovan iz guilde ... ovog puta verujem za sva vremena :) i ja bi se smorio lol :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovo je kraj za jednog Loladina.

Video sam sve sto je moglo da se vidi u WOW-u, odigrao sve instance, video sve glavonje i ostala 2 bosa koje nije guilda oborila. Sto je mnogo, mnogo je i od paladina.

Sinoc shardovani svi epici u nexus, kontaktiran Blizz support da prekine sa odrzavanjem naloga, obrisana igra sa harda, kutija bacena u fi(j)oku.

Ne brini ja cu te zameniti pa cu i ja 100% da odem gao ti... sa stilom...

[peep] [plasma]

Link to comment
Share on other sites

ovo kaze zato sto je drugi put kuckovan iz guilde ... ovog puta verujem za sva vremena :) i ja bi se smorio lol :)

ja samo ne mogu da zamislim kako se ti nisi smorio od tvog jebenog paladina.Za razliku od tebe ja sam prestajao da igram i po 3-4 meseca i vise dok ti igrash non stop.Svaki put kad sam uplatio wow posle 10 dana nije me smorilo to sto sam kikovan vec sam wow.

Sta ti radis u wow-u?(uopsteno)

Nabijash epice sabijash se od igranja i na kraju lupas 5k kritikale.Jebote kako do jaja lupam kritikale a otislo mi oko 300 ingame dana boli me kurac.

Aj i da to razumem juris epice i palis se na njih ali kad te moj brat dobije sa warlockom sa plavom shit opremem a ti ceo lawbringer i 4 dela judgemnta i krsh drugih epica sa Herald of Woe onda ne znam sta da ti kazem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...