Jump to content

Dosta je bilo shale...


Recommended Posts

Mazzola nemoj da lupetash. Pitao sam Colosa to iskljucivo iz jednog razloga. Vanilica mi je preko MSN-a rekao da su u Holandiji jedne godine izbacili StarCraft sa WCG-a. Tada su se skupila 4ca igraca i platila po 500evra da odu na finalni event. Pa sam na osnovu toga pitao shoneta koliko para treba a isto vreme sam pitao neke ljude za koje mislim da bi dali pare (a usput i colosa jer je napisao da bi valutno podrzao sc).

Topic je zakljucan, jer ovaj fastival flame-a nema poente nastaviti, ako neko ima neshto da kaze nek otvori novi topic, ali ako vidim bilo kakav flame u njemu ima da ga obrishem istog momenta.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otvorio sam topic na shonetovo insistiranje ponovo, ali mi je pun kurac flame tako da cu obrisati svaki post koji budem protumacio kao takav.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

To sto shone reche je istina i treba da se pomirite sa tim...

Bilo kako bilo cela ova prica me navela da instaliram sc da vidim je li ista od mog skilla ostalo... pa bih molio mazzolu & co da mi napisu svoje nickove i kanal gde se skupljaju kad se budem logovao da odigramo koju...

Link to comment
Share on other sites

Mi se nismo organizovali niti zbog WCG-a, niti zbog tebe, niti zbog bilo chega treceg. Organizacija? Jednostavno sam napravio spisak ljudi koji bi doshli da igraju Starcraft na WCG-u. Kada bih napravio spisak ljudi koji igraju Starcraft to bi bila druga stvar i taj broj igracha bi bio veci. Taj spisak je napravljen zato shto ti mislish da je SC zajednica neaktivna. Ja sam ti rekao da nije i napravio spisak. Zato nemoj da izvrcesh stvari, nisam ja pravio spisak zbog WCG-a, nego sam napravio spisak zato shto smo mi aktivni a vi koji odluchujete neinformisani.

Znao sam i da taj spisak ima 100 ljudi da nema leba od ovoga ovde. Samo sam hteo da chujem shta cesh reci posle dokaza da bi imao 32 igracha. Ochekivao sam neki drugi razlog. No, ispada sada da je ponovo jedini razlog nedovoljan broj igracha i neaktivnost SC-a. Shta da napishem osim da si me slatko nasmejao uz prvu jutarnju kaficu.

Link to comment
Share on other sites

To sto shone reche je istina i treba da se pomirite sa tim...

Bilo kako bilo cela ova prica me navela da instaliram sc da vidim je li ista od mog skilla ostalo... pa bih molio mazzolu & co da mi napisu svoje nickove i kanal gde se skupljaju kad se budem logovao da odigramo koju...

nikname: Mazzola

channel: jetset

time: 23-00h pa na dalje (ovo vazi za minimum 6 noci u nedelji)

msn: conq@sezampro.yu

icq: 258-449-346

aj pa chekam da se ili javish ili pojavish ;)

bice mi drago da se neko od "old timera" ponovo aktivira :)

Link to comment
Share on other sites

Mi se nismo organizovali niti zbog WCG-a, niti zbog tebe, niti zbog bilo chega treceg. Organizacija? Jednostavno sam napravio spisak ljudi koji bi doshli da igraju Starcraft na WCG-u. Kada bih napravio spisak ljudi koji igraju Starcraft to bi bila druga stvar i taj broj igracha bi bio veci. Taj spisak je napravljen zato shto ti mislish da je SC zajednica neaktivna. Ja sam ti rekao da nije i napravio spisak. Zato nemoj da izvrcesh stvari, nisam ja pravio spisak zbog WCG-a, nego sam napravio spisak zato shto smo mi aktivni a vi koji odluchujete neinformisani.

Znao sam i da taj spisak ima 100 ljudi da nema leba od ovoga ovde. Samo sam hteo da chujem shta cesh reci posle dokaza da bi imao 32 igracha. Ochekivao sam neki drugi razlog. No, ispada sada da je ponovo jedini razlog nedovoljan broj igracha i neaktivnost SC-a. Shta da napishem osim da si me slatko nasmejao uz prvu jutarnju kaficu.

u 12 i 58???

btw pa shta si i ochekivao da ce da kaze-slaze? kako god na obraz vam bilo. Playerima koji se budu takmichili na kvalifikacijama: "HF", a onima koji se budu plasirali: "GL".

ovim je moje ucheshce u ovoj temi zavrsheno.

Edited by Mazzola^^
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovaj forum i shonetov odgovor veoma sam se razocarao ali to sada nema veze.Inache igram SC redovno svaki dan sem kada nisam kod kuce ali pre svega igram ovu igru jer mi je najzanimljivija i najbolja za zabavu.I kao sto sam mogao da pretpostavim problem od 32 iggracha je bio samo kao izgovor za ukidanje SC ali posto smo mi sakupili 32+ igracha koji ce 100% dozi ma koliko ti mislio da oni nebi dosli opet SC nece uci na nas wcg jer to ustvari i nije pravi problem vez normalno LOVA.Ali ajde shone iskreno reci koji su to zahtevi koji bi trebalo da se ispune da bi stvano bilo SC-a na nashem wcg-u.Ali iskreno!I nemoj bezveze da dajes nadu SC igrachima da ce biti SC na wcg-u kao sto si uradio rekavsi da ce ga biti ako bude bilo sigurnih 32 igracha koja bi dosla.

Link to comment
Share on other sites

moj prethodni post ili nije procitan od strane org ili nije ozbiljno shvacen... bio sam mrtav ozbiljan... no, ostavimo to sada po strani...

1. @vlad: matori sve mogu da razumem, ali da izdignes sebe ispred Hica... pa njemu zahvali sto si bio wc3 master... kada te je zgazio na tvom poslednjem sc turniru, rekao si da je to kraj tvog sc-a i da prelazis na wc3... ^^

sto se tice hipotetickih rezultata wc3 igraca i sc igraca moram da zamerim wc sceni jednu stvar... ako se dobro secam... mada ostavljam mogucnost da nisam upravu... i unapred se izvinjavam ako gresim... vas proslogodisnji pobednik... veruj mi da ne znam ko je to bio... je otisao na wcg da se zeza... jer je vec bilo jasno da se ne bavi igricom od qualy-ja do final event-a... to je u najmanju ruku sramno... jel mu trener ilija petkovic??? veliki je uspeh sto se plasirao... na tur ide da statira... sve i da je igrao fenomenalno... dzukacki je da neko ide na tako ozbiljnu manifestaciju da trpa azijatkinje i pije tekilu... za vanilu tvrdim da se satirao od vezbe... i dao 105% svojih mogucnosti... oces da kazes da je lako dobiti bilo koga za 7 minuta???

2. @sve one koji mrace wc3: procitajte pazljivo ghost-ov post... pa onda procitajte lagov post... a onda se ponovo vratite na ghost-ov :) wc3 je jaako dobra igra... i za nju je potreban zajeban skill... uporedjivanje sa sc-om je nemoguce... ali nemati respect za igrace wc3 je jako lose... cak nedopustivo... veci procenat srece u wc3 je iskljucivo zbog toga sto je to potpuno drugacije koncipirana igra plus 4 rase plus neutralni kripovi... sc je sasvim slucajno 99,99% izbalansiran... cista sreca... boze hvala ti na tome... :)

3. @wc3 sceni: tvrdim da i u wc3 moze opuseno da se igra samo final8... sve preko toga je cisto smaranje qualija... i pomeranje satnice u nedogled... (secate se valjda... 43465247 towera dok se boje ne rastope na monitoru... udario gosu na noob-a, ali noob ko da ceka disconnect ne izlazi iz game-a 2h) a vec deveti igrac je svetlosnu milju udaljen od nekog ozbiljnijeg rezultata... to sto se vise ljudi prijavljuje za wc3 ima samo veze sa krstenicama ove dve igre... trebalo bi da budete na nasoj strani... ili da se makar ne mesate... dolazi vreme kada ce se i wc3 potpuno procistiti... tada nece na bnet-u biti idiota koji ce traziti freewin i praviti bug sa pauzom... ostace samo oni koji vole samu igru... ceka vas ista sudbina kao i nas... koliko ste imali turnira u poslednjih 6 meseci? a koliko je bilo dota turnira? mozda vec sledece godine treba svi da igramo mafarazzo?????? nije u tome poenta... makar ne bi smela da bude...

4. i na kraju... mislim da je pominjanje gisketa na forumu... pogotovo u ovakvim kontekstima u najmanju ruku nepotrebno... makar jos koji mesec...

5. moram da povucem paralelu izmedju ilije petkovica i org-a... kaze ilija da je trazio igraca koji moze da pobedi argentinu... i na ubu i u padinskoj skeli i u zemunu i u lucanima i u bla bla bla... ali takvog nije nasao... normalno da nije... mozda je trebalo da trazi u lilu, hanoveru, berlinu, brazilu... mozda bi ga tamo pronasao... medjutim sada je vec gotovo... nisam cuo da je odrzan neki lan u wow-u... da li to znaci da su igraci neaktivni???????? okey preterujem... ali da li je moguce da je osnovni uzrok izostavljanja sc-a sa wcg qualija taj sto je zakljuceno da su igraci neaktivni i to metodom: if lan=true then aktivan

ELSE neaktivan

vrhunac je, i to zelim dva puta da podvucem, da je problem broj prijavljenih igraca, ali da se to nije culo prosle godine u septembru, nego sada kada je sve gotovo...

6. btw. koja igra ce se igrati umesto sc-a??? zelim da cujem i tu perverziju, kao poslednje ponizenje... hvala vam gospodo... hvala na svemu... na iskrenosti posebno... cuo sam da je sc mrtav, a bnet ugasen... nvm... instalirao sam na vreme chicken invaders...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

moj prethodni post ili nije procitan od strane org ili nije ozbiljno shvacen... bio sam mrtav ozbiljan... no, ostavimo to sada po strani...

1. @vlad: matori sve mogu da razumem, ali da izdignes sebe ispred Hica... pa njemu zahvali sto si bio wc3 master... kada te je zgazio na tvom poslednjem sc turniru, rekao si da je to kraj tvog sc-a i da prelazis na wc3... ^^

  sto se tice hipotetickih rezultata wc3 igraca i sc igraca moram da zamerim wc sceni jednu stvar... ako se dobro secam... mada ostavljam mogucnost da nisam upravu... i unapred se izvinjavam ako gresim... vas proslogodisnji pobednik... veruj mi da ne znam ko je to bio... je otisao na wcg da se zeza... jer je vec bilo jasno da se ne bavi igricom od qualy-ja do final event-a... to je u najmanju ruku sramno... jel mu trener ilija petkovic??? veliki je uspeh sto se plasirao... na tur ide da statira... sve i da je igrao fenomenalno... dzukacki je da neko ide na tako ozbiljnu manifestaciju da trpa azijatkinje i pije tekilu... za vanilu tvrdim da se satirao od vezbe... i dao 105% svojih mogucnosti... oces da kazes da je lako dobiti bilo koga za 7 minuta???

2. @sve one koji mrace wc3: procitajte pazljivo ghost-ov post... pa onda procitajte lagov post... a onda se ponovo vratite na ghost-ov :) wc3 je jaako dobra igra... i za nju je potreban zajeban skill... uporedjivanje sa sc-om je nemoguce... ali nemati respect za igrace wc3 je jako lose... cak nedopustivo... veci procenat srece u wc3 je iskljucivo zbog toga sto je to potpuno drugacije koncipirana igra plus 4 rase plus neutralni kripovi... sc je sasvim slucajno 99,99% izbalansiran... cista sreca... boze hvala ti na tome... :)

3. @wc3 sceni: tvrdim da i u wc3 moze opuseno da se igra samo final8... sve preko toga je cisto smaranje qualija... i pomeranje satnice u nedogled... (secate se valjda... 43465247 towera dok se boje ne rastope na monitoru... udario gosu na noob-a, ali noob ko da ceka disconnect ne izlazi iz game-a 2h) a vec deveti igrac je svetlosnu milju udaljen od nekog ozbiljnijeg rezultata... to sto se vise ljudi prijavljuje za wc3 ima samo veze sa krstenicama ove dve igre... trebalo bi da budete na nasoj strani... ili da se makar ne mesate... dolazi vreme kada ce se i wc3 potpuno procistiti... tada nece na bnet-u biti idiota koji ce traziti freewin i praviti bug sa pauzom... ostace samo oni koji vole samu igru... ceka vas ista sudbina kao i nas... koliko ste imali turnira u poslednjih 6 meseci? a koliko je bilo dota turnira? mozda vec sledece godine treba svi da igramo mafarazzo?????? nije u tome poenta... makar ne bi smela da bude...

4. i na kraju... mislim da je pominjanje gisketa na forumu... pogotovo u ovakvim kontekstima u najmanju ruku nepotrebno... makar jos koji mesec...

5. moram da povucem paralelu izmedju ilije petkovica i org-a... kaze ilija da je trazio igraca koji moze da pobedi argentinu... i na ubu i u padinskoj skeli i u zemunu i u lucanima i u bla bla bla... ali takvog nije nasao... normalno da nije... mozda je trebalo da trazi u lilu, hanoveru, berlinu, brazilu... mozda bi ga tamo pronasao... medjutim sada je vec gotovo... nisam cuo da je odrzan neki lan u wow-u... da li to znaci da su igraci neaktivni???????? okey preterujem... ali da li je moguce da je osnovni uzrok izostavljanja sc-a sa wcg qualija taj sto je zakljuceno da su igraci neaktivni i to metodom: if lan=true then aktivan

                                                                    ELSE neaktivan

vrhunac je, i to zelim dva puta da podvucem, da je problem broj prijavljenih igraca, ali da se to nije culo prosle godine u septembru, nego sada kada je sve gotovo...

6. btw. koja igra ce se igrati umesto sc-a??? zelim da cujem i tu perverziju, kao poslednje ponizenje... hvala vam gospodo... hvala na svemu... na iskrenosti posebno... cuo sam da je sc mrtav, a bnet ugasen... nvm... instalirao sam na vreme chicken invaders...

from vlad ^^ sarmo vladice je poslednji turnir zavrsio deleci nagradu sa jos neka 2 igraca na turniru u deusu no nebitno ovo za warcraft starcraft si upravu razilicite igre jedna zahteva vise provedenog vremena i dovodjenja u perfekciju dok druga zahteva i kreativnost i srecu

to za top 8 si isto uprau ali tih 8 u waru se kolje i ne zna se ko ce da osvoji sto cini sam turnir zanimljivim sto i privlaci ostale igrace i gledaoce da prate taj turnir dok turnir u starcraftu se zna da ce vanila uzeti i ciniga monotonim i dosadnim samim time i ljude ne zanima da gledaju

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

sarmo u pravu si, ali od tih 8 wc3 igracha, 2 imaju profi ugovore, svaki wc3l quali (gde igraju najbolje svetske 32 ekipe) srbi se okupe i skrpe jednu ekipu, ghost je stigao do 1/8 finala EuroCupa, lagano je prosao grupu, Mile je na proslom PCA turniru koji je uzeo Grubby uspeo da dobije Xyligana i drzao se sa grubbyjem posteno 2x 20 minuta i izgubio nesrecno od HRB-a (2-i na WCG korea prosle godine) itd itd..SC i WC3 su dve razlichite igre, ali ono, bez uvrede, wc3 je na vecem nivou nego na kom je bio starkraft, mozda je za to zasluzan internet, expanzija igre (sharenilo, lako za igranje itd). Sad ce neko da mi odgovori, ma shta ti znash, nisi igrao sc, nisam ko vi mozda,ali sam dovoljno pratio, i secam se i onih balkanskih liga gde su igrali zeus, zubo, fenki, hico, i onih mecheva sa elkyjem, i ostalog..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sarmo u pravu si, ali od tih 8 wc3 igracha, 2 imaju profi ugovore, svaki wc3l quali (gde igraju najbolje svetske 32 ekipe) srbi se okupe i skrpe jednu ekipu, ghost je stigao do 1/8 finala EuroCupa, lagano je prosao grupu, Mile je na proslom PCA turniru koji je uzeo Grubby uspeo da dobije Xyligana i drzao se sa grubbyjem posteno 2x 20 minuta i izgubio nesrecno od HRB-a (2-i na WCG korea prosle godine) itd itd..SC i WC3 su dve razlichite igre, ali ono, bez uvrede, wc3 je na vecem nivou nego na kom je bio starkraft, mozda je za to zasluzan internet, expanzija igre (sharenilo, lako za igranje itd).

i onda dodje jedan raspali WCG final i taj "pro" ode tamo i izblamira naciju umesto da pokaze kako je on taj iz gore navedenog quotovanog posta.

ko shto vam je onaj gore kanalisani (jetset) rekao: "... trebalo bi da budete na nasoj strani... ili da se makar ne mesate... "

Link to comment
Share on other sites

respect za to... toga sam ja potpuno svestan... cak je neukusno porediti uspehe sc-era i wc3 igraca... domacih naravno... ja potenciram jednu drugu stvar... sta ako sledece godine wc3 bude imao 20 prijavljenih igraca??? a bude recimo 5 ludih ko struja... (po meni je dovoljno i da bude jedan)... ali jbg. na solitair-u je veca popularnost... ustvari da se izrazim pravilnije - masovnost... prijavice se i domacice na lokalnim qualijima...

recimo fifa se igra i ove godine... prosle je takodje bilo malo prijavljenih... turnir je monoton do bola... jer svi znamo ko ce ga uzeti... medjutim da li je to razlog da covek ne ide na wcg??? naravno da nije... fifa je ostala i ja to podrzavam... (iako je nisam u zivotu odigrao)...

cela prica je ok... samo mi se ne dopadaju kriterijumi... a oni glase kvantitet>kvalitet... pritom su krajnje nefleksibilni samo prema sc-u... koliko je bilo turnira u nfsu??? e bas da cujem... i broj igraca koji su ucestvovali... i uspesi bilo gde??? a koliko je turnira bilo u fifi??? pa i u cs-u ih ima sve manje... u XXI smo veku... internet konekcije su sve bolje... ne pamtim kad mi je lagovao sc... cak se usudjujem da kazem da mi je mnogo lakse da ga igram od kuce, nego iz igraonice...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

U Starcraftu je Juzna Koreja otisla predaleko, nedostizno za bilo koga koji nije iz te zemlje.

Otisli su mnogo dalje nego sto su to uradili sa warcraftom u kome, kao sto znas, ima mnogo vise igraca koji nisu iz koreje, i na samom su vrhu.

Ni jedan evropljanin ili amerikanac ili australianac ne moze sada da parira nikom iz koreje NITI DA DOBRO PRODJE NA NEKOM online turniru na kojem igraju korenaci i time da postigne uspeh.

Neodstizni su progameri iz koreje jer niko ne moze da odvoji toliko vremena koliko oni na neki hobi ( mora bar jos jednu stvar da radi pored ) i samim tim ne moze da ih stigne, jer tako je u starcraftu ako igras vise od nekog skoro sigurno ces ga dobiti ( mozda ti par puta proda foru ali ces generalno vise partija uzeti ). Iz ovog mi nekako logicno sledi da wc3 ljudi igraju tj vezbaju dosta manje pa je onda moguce dostici neko pristojno mesto u online takmicenjima.

I da, niko mi ne moze reci da je iko od WC3 igraca igrao ( vezbao ) tu igru vise neko ja SC, tako da ako je neko pruzio trud to sam ja, JA sam jedino stvarno vezbao za WCG finalne turnire ( ne odnosi se na ostale igrace, samo na wc3 ).

Znaci i da pored tog vezbanje ja ne mogu da dobijem nekog ko je progamer jer nema tog faktora srece, mogu samo da budem pocastvovan i ponossan sto sam ga video live i sto sam igrao s njim. Dok svakog wc3 igraca koji je isao samnom na wcg, ecg boleo kurac da se slika ili upozna sa Grubijem, koga igrom slucaja znam ( znaci koji disrespect ). U svemu tome je razlika izmedju war-a i sc-a.

Pa onda to sranje sto ti spominjes da su WC3 igraci postigli na online turnirima ne znaci nista,

uostalom vec smo dokazali da sam ja imao vise uspeha na wcgu nego bilo koji drugi wc igrac, tako da te argumente sa uspehom zaobidji.

I nemoj molim te da spominjes te profesionalne ugovore...

Skoro mi je DUKE odgovorio na moje pitanje dal vezba za wcg2006 i dal planira da ga uzme : "Ma brate sta da vezbam, kad je ghost odigrao 200 partija vise"

alo sine, 200

pa znaci puko sam od smeha

Nema potrebe da se spominje koga sam sve stizao i prestizao i kolko su oni odigrali hiljada partija vise, i kako me to nikad nije plasilo.

Edited by HammerFall
Link to comment
Share on other sites

cut bre! ti si kriv sto nam je scena monotona... budi losiji... ^^ mada ove godine bi te spilsonja odvalio... mozda sam los u kliktanju, ali sam za visinske pripreme dusu dao... a posto je spils lagov ortak njemu bih pomogao for fun :)))) btw. najvise cu zaliti sto sam propustio spilsov rush u finalu... :(

p.s. slash se ponovo nije izlogovao :))))

jetset

Link to comment
Share on other sites

napisao sam ogroman post, neki su ga verovatno i prochitali, ali ga sad editujem, svadja i flejm nas nisu dovele nigde i nema potrebe za sve ovo..mozda je najbolje da sting zakljucha topic

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

alo lenderu, koga bre bole kurac de vi idete (dzabe) i shta radite tamo (osim baronisanja i ronjenja po boolji)? Ovde se radi o WCG i rezultatima koji su tamo postignuti i ako vec postujesh neke bljuvotine povlachi paralelu samo u okviru tog takmichenja. Shta ti smeta vani maneken? Mogao si bar da vidish sa kojom se elegancijom nose bermude.

edit:kasno brate ja sve vidim pa i taj raspali post

Edited by Mazzola^^
Link to comment
Share on other sites

ne smeta mi nishta, samo je malo preterao u svom postu, ko shto sam i ja u svom, pa sam ga izeditovao..

Enivej, ova svadja ne ide apsolutno nigde, kao i svadja na relaciji wc3-sc igraci..da sumiramo, zao mi je shto je sc izbachen iz liste igara, i nadam se da cete biti brojniji sledece godine pa ce vas opet vratiti u program. Ako sam nekog iznervirao na ovom topicu, jebiga, nije mi to bila namera. Zavrsio sam svoje postovanje na ovom topicu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne smeta mi nishta, samo je malo preterao u svom postu, ko shto sam i ja u svom, pa sam ga izeditovao..

Enivej, ova svadja ne ide apsolutno nigde, kao i svadja na relaciji wc3-sc igraci..da sumiramo, zao mi je shto je sc izbachen iz liste igara, i nadam se da cete biti brojniji sledece godine pa ce vas opet vratiti u program. Ako sam nekog iznervirao na ovom topicu, jebiga, nije mi to bila namera. Zavrsio sam svoje postovanje na ovom topicu.

pa svadju na toj relaciji sigurno nismo mi inicirali, a sa druge strane fala bogu da se vishe necesh meshati (bar se nadam) jer si ochigledno mnogima "podigao pritisak"

Link to comment
Share on other sites

@jetset

Istina.

@vanilica

Mesecni prosek partija koji si odigrao u sc-u, probaj da odigrash u wc3-u, posle nekog vremena, i par izgubljenih partija na fore koje ne mozesh da objasnish ucicesh u blekaut i baciti prvom liku tastaturu u facu i ugusicesh ga mishem ili podlogom.

Jednostavno, ladder u wc3-u frustrira, u sc-u se nikad nisam nervirao dok sam ga igrao, i igrao sam ga relativno dobro i bio sam posvetjen neko vreme (dok nije izasao wc3, koji je po meni vishe obetjavao). Ne mogu da ti objasnim to, ali je JEDNOSTAVNO TAKO :) a da ne pricamo koliko se vremena i znoja utrosi u jednoj wc3 partiji, barem ja tako dozivljavam vezbanje war-a. Sad cesh da mi prodash foru, kao, u scu ja imam 39435 apm-a bla bla bla, ma super je to, ali ti samo pravish expove i stampash vojsku iz 10 faktorija i apgrejdujesh nesto, dok ovde morash da gledash na apkip, pravish expove tek kad imash prednost (a ne umesto barake, ili gejtveja, kod zerga je sve jedno). A sto se tice kula, bilo je isto tako idiota u starkraftu koji su se zabadali sankenima i sporama, shtampali kvinove da ubiju sidz, i isli na neke nebuloze, tipa gardijane itd ;), a netju da pricam o terranu, mina mina, turret, sidz i onda copipejzt jedno 100 puta, dok ne dobije vizhn cele mape ;D

Sto se tice djuka, ja sam ga isto napljuvao za taj wcg, zato sto mi je bilo krivo. Mislio sam da decko ima nesto patriotizma i entuziazma, ali ispalo je da je on samo hteo da sa malo zajebava, posto nije ni vezbao pred taj turnir, a vanili skidam kapu, i krivo mi je zbog sc-a, ali isto ce biti sa war-om, posle nekog vremena svakog ce smarati da dodje na turnir da ga prebije neki lik i da se vrati kuci krajnje izfrustriran.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

U ovom postu si rekao toliko gluposti da bi mi trebalo na svaku tvoju rechenicu 5 istih da objasnim zashto prichash gluposti. Nemoj, ali samo nemoj molim te govoriti kako je Starcraft opushten, kako vi lomite od muke misheve i tastature a mi samo uzivamo. Kako se u Starcraftu mozesh zabunkerisati i partija moze trajati vechnost...Nema problema...

Upravo zbog ovakvih kometara ovaj topic postaje sharenilo jer ljudi jednostavno moraju da odgovore i objasne zashto neshto nije istina i sl. Ovaj topic nije otvoren da bi neko prichao Starcraft je zakon, Warcraft je zakon. Svako ce da brani igru koja mu se najvishe svidja i rasprava moze da traje beskonachno.

Shto se tiche prave teme i ona je postala beskorisna. Ovo je rezime iste:

1. Starcraft se izbacuje, nema dovoljno igracha. Dokazite da vas ima i razmislicemo.

2. Pravi se spisak ljudi koji bi doshli na WCG. (samo ljudi koji bi doshli, a ne onih koji igraju Starcraft).

3. Napravljen je spisak (oko 40 igracha).

4. Poruka od organizatora, poshto vas nema dovoljno Starcrafta nece biti.

Mozemo da se prepucavamo, Starcraft je bolji od Warcrafta, Warcraft je bolji od Starcrafta, moj tata je jachi od tvog tate...Muka mi je vishe od toga...Muka mi je vishe od ove teme, muka mi je i od bespotrebnog objashnjavanja. Trebao je neko od pochetka da kaze, nema Starcrafta i nece ga sigurno ni biti, a ne da mi daje ovde laznu nadu a u startu zna da od toga nema nishta. Ispadam debil ovde, maltretirajuci se pravim spisak igracha, i na kraju ponovo ostaje da navodno nemamo dovoljno igracha...Ma, znate shta...

I da ne zaboravim, ako si vec posle proshlogodishnjeg WCG-a odluchio da imamo malo igracha trebao si nam tada dati zuti kartoni, kazati nam da pripazimo shta radimo, doshlo vas je malo, sledece godine bice zajebano da vas uopshte bude u programu. A ne sada, bez ikakve opomene, dobijemo crveni karton kada su ljudi u sred spremanja za WCG. Shto je najsmeshnije u celoj ovoj prichi, sada bi doshlo dosta vishe ljudi nego proshlih godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...