Jump to content

Dosta je bilo shale...


Recommended Posts

Ovo je otishlo predaleko, preterao sam sa pominjanjem Gisketa. Izvinite zbog toga. Najbolje je da to ostavimo na miru i da nastavimo raspravu o tome da li hocemo neshto da uradimo ili necemo. I kako cemo to uraditi?

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudno je to, poshto je i meni isto to rekao za tebe.

Shvaticesh mozda jednog dana koliku ti je (ako ti je to rekao) uslugu uchinio.

Sa druge strane ako mislish da si "preterao" sa njegovim pominjanjem mogao si da obrishesh taj post a ne da se "kao" izvinjavash a u sushtini te boli kara. Da si ga poznavao bar malo znao bi da bi vas GishkE kompletno sve "glavudzirao" zbog svega ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Majke ti, ostavi se toga sad i dodaj neshto korisno. Mozda se ne volimo, ali ako hocemo SC na WCG onda moramo da radimo zajedno. Zapisuj u blok neki shta bi sve hteo da mi kazesh, pa kada se sve zavrshi onda mi poshalji to na kucnu adresu da procitam.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ovaj topic je jako ruzan ajde da vidimo kako mozemo da promenimo trenutno stanje a ne medju sobom da se svadjamo.

Macolo pusti pricu ajdemo da se iscimam i da pokazemo da mozemo da se sakupimo i tako cemo ih "pobediti" rasprava nevodi nigde, cak sta vise oni nas svadjaju treba da se drzimo zajedno!

Voja (sting) je BAJA i ti si Maclolo ako da iskulirajte jaki ste na recima obojca tako napadnite organizatore i promenite im odluku!

bilo bi lepo videti vas dvojcu kako kenjate organizatorima :D

akda kazem kenjate nemislim nita bezobrazno nego onako plansi i sa dokazima:D

aje sada primirje i da vidimo sta ce mo!

Link to comment
Share on other sites

Ma batalite sve ovo. Ljudi su vec odluchili koje igre ce da budu. Samo mi nije jasno sledece:

1. Ako ste vec morali na silu da ubacite Project Gotham Racing 3 (inache strashno popularna kod nas) onda shto je niste ne silu ubacili kao 6-u igricu. Ne mozete da mi kazete da niste mogli malo da se stegnete i da se to izvede.

2. U redu ako vec morate da izbacite neku drugu (mada ne morate) onda makar izbacite neku igricu u kojoj bismo ostvarili slabije rezultate nego u Starcraftu.

3. 32 igracha bi doshla bez ikakvog problema. U nekim sluchajvevima morash gledati drugachije i ne znachi da je kvantitet bolji od kvaliteta. Trkachku igru moze da igra 1000 klinaca ali to ne znachi da je znaju igrati. Naravno za svaku igru treba dosta vremena da bi se nivo igranja doveo do savrshenstva. Ovde govorim o tome da kada klinac krene prvi put da igra trkachku igru, on je za 5 minuta skonta i moze da se zabavlja. Dok kod drugih igara tipa Starcrafta, Warcrafta i sl. to nije isto. Treba ti mesec dana samo da znash o chemu se radi.

4. 10 ljudi koji vezbaju Starcraft ili Warcraft mesec dana, potroshe vishe energije nego 100 ljudi vezbajuci neku trkachku igru. Ne moze da se gleda pravolinijski i da se razmishlja samo o kvantitetu.

5. Iz godine u godinu sponzorstvo je sve vece, shto je naravno logichno. Umesto da smo kao i sve normalne zemlje, da proshirujemo asortiman, mi stagniramo. I sami ste na sajtu rekli kako je budzet sve veci, iz godine u godinu WCG je sve popularniji pa mi zato deluje chudno kako to da nije moglo da se nadje reshenje da budu 6 igrica (ako je vec morala na silu da se ubaci jedna).

6. Zahvaljujuci WCG-u pojavili su se neki novi klinci, kojima je to bila neka vrsta motivacije za vezbanje. Jer ako te neko ne motivishe onda chovek brzo batali i da igra. Sada ste im to pravo uskratili na jedan vrlo podmukao nachin. Dok su kvalifikacije u nekim zemljama vec pochele, i dok smo se spremali za WCG mi saznajemo jedan dan ranije da ce Starcraft biti izbachen iz programa. Pa i kad dajesh otkaz kao podstanar to kazesh minimum 15 dana ranije, a ne 1 dan.

7. Koliko me pamcenje sluzi, jedino je Francuska uradili isto ovo shto vi sada radite. Jedino su oni izbacili Starcraft iz programa. U svim drugim zemljama Starcraft je tu. U redu Francuzi su imali strashan argument jer je Elky prestao da igra Starcraft i prebacio se na poker. Jedino im je on neshto znachio i nemaju sada dostojnog predstavnika. Da razumem da je tako i kod nas, ali je bash suprotno. Broj ljudi od pre 4, 5 godina je manji, ali da li ste svesni da smo ove godine nikad jachi. Da li samo znate kakvih igracha danas imamo. Dostigli su odlichan nivo igranja.

Ali shta je tu je. Mi cemo i dalje da igramo Stacraft bez obzira shto ste je vi izbacili sa WCG-a. Radite shta hocete. Iskreno, zabole me.

Link to comment
Share on other sites

Broj ljudi od pre 4, 5 godina je manji, ali da li ste svesni da smo ove godine nikad jachi. Da li samo znate kakvih igracha danas imamo. Dostigli su odlichan nivo igranja.

Cinjenica je da je proshle godine bilo 18 ljudi koji su igrali StarCraft. Dokazite da ce ih biti 32 i ja sam siguran da ce shone drage volje ubaciti StarCraft nazad. Pogotovo ako je tacno to da smo jaci nego ikada. Znam da je shone uvek voleo SC i da je uvek poshtovao celu nash zajednicu zato shto smo bili zreliji i drugaciji od svih ostalih. Odustati sad je glupo ako je tacno to shto ti nidzika pricash. A sa obzirom da te poznajem ne verujem da bih lagao. Samo je potrebno da se borimo, ako odustanemo nishta se nece desiti. Zar shone sam nije napisao :

Kao sto sam vec rekao, bilo bi veoma lepo da neko pokaze tu nasu aktivnost i da pokaze zasto SC zasluzuje da bude oficijalna igra. Mene prazne price ne interesuju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

al stvarno se dosta ljudi ponelo , za mene, neochekivano. Shto pljuvati organizaciju ? Nisu oni krali para od tog wcg-a...Da shoneta nije bilo, ne bismo imali wcg josh ko zna koliko...Ako je iko ista uradio za gaming scenu , on je uradio , bar shto se wcg-a tiche...Nemojte ga pljuvati, zahvalite mu se shto ste imali 2 wcg-a do sada, i potrudite se da dokazhemo da cemo imati 32 choveka...a imacemo

Link to comment
Share on other sites

U svakom sluchaju gl sa svim... I da se SC vrati na WCG, a i da vanilica (ili ko god bude ishao) osvoji josh jedan slot.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se na forum posle par sati i ponadao sam se da je neko u stvari i procitao moj post a onda i pokusao da postuje bar jedan razlog zasto bi SC treba da se vrati medju oficijalne igre.

Ali po vasim postovima cini mi se da to vama uopste nije vazno, nego da je vazno da isterujete neke svoje price do kraja.

Ja cu lepo ponovoti, 2 godine za redom... SC zajednica je pricala o velikim brojkama takmicara koji ce se pojaviti na SC turniru. 2 godine za redom, nista se ne desava. Da li treba da ponovim brojku od 18 ljudi na proslogodisnjem finalu, ili da krenemo u pricu ljudi koji igraju SC u drugim gradovima Srbije?

Ocekujete da opet poverujem u istu pricu? Hmm, da.

SC zajedinica se svake godine smanjuje i smanjuje a vi ovde dolazite sa pricom kako sve vise ljudi igra i igra SC 'profesionalno' i kako se spremaju za WCG.

Pa gde su ti ljudi? Ajde da kazemo da se vise ne igraju lan turniri, ajde da kazemo da vise nema SC okupljanja... pa gde su onda bar ti vasi online turniri?

Dali ste mi link gde vidim 9 aktivnih igraca na 'pgtour-u', gde opet vecina igra izmedju sebe?

Vanila koji je od prosle godine odlucio da okaci kopacke o klin, ili jer bar tako meni rekao...

I onda dolazite sa pricom da Vanila treba da ide u Moncu da bi se izborio za jos jedan slot? Da li vi uopste citate svoje postove?

U slucaju da nemate sta pametno da kazete i da mi pokazete da sam pogresio u proceni, mislim da je ova prica zavrsena.

Ako ipak imate, onda bih vas zamolio da pisite konstruktivne postove ali to da uradite sto pre jer u slucaju da neke stvari trebaju da se menjaju treba ih realizovati sto ranije.

Hvala.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche ukupnog broja zemalja koje su imale svoje predstavnike u 2005. godini:

WarCraft III: 63

Starcraft: 54

Counter-Strike: 53

FIFA Soccer: 47

Need for Speed: 36

Statistika nashih igracha, 2005. godina:

Starcraft: 4-3

Need for Speed: 3-2

Counter-Strike: 0-2

FIFA Soccer: 2-5

WarCraft III: 1-4

Kada ovo chovek gleda zapita se na osnovu kojeg kriterijuma vi izbacujete igre? Na osnovu toga shto neku igru igra 4 puta vishe ljudi?

Shto se tiche 32 igracha, nije problem, ochekuj ovih dana potvrdu i za to.

Ako ovo nije konstruktivan post, onda ne znam shta jeste. Vidish statistiku uspeshnosti nashih ugracha a dobicesh i potvrdu da cete imati 32 igracha za WCG.

Link to comment
Share on other sites

Onda pretpostavljam da se ceka samo da potvrda. Nidzika ako ti treba neshto javi mi se imash moj msn na mom profilu.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

1. Vratio sam se na forum posle par sati i ponadao sam se da je neko u stvari i procitao moj post a onda i pokusao da postuje bar jedan razlog zasto bi SC treba da se vrati medju oficijalne igre.

2.Ali po vasim postovima cini mi se da to vama uopste nije vazno, nego da je vazno da isterujete neke svoje price do kraja.

3.Ja cu lepo ponovoti, 2 godine za redom... SC zajednica je pricala o velikim brojkama takmicara koji ce se pojaviti na SC turniru. 2 godine za redom, nista se ne desava. Da li treba da ponovim brojku od 18 ljudi na proslogodisnjem finalu, ili da krenemo u pricu ljudi koji igraju SC u drugim gradovima Srbije?

Ocekujete da opet poverujem u istu pricu? Hmm, da.

4.SC zajedinica se svake godine smanjuje i smanjuje a vi ovde dolazite sa pricom kako sve vise ljudi igra i igra SC 'profesionalno' i kako se spremaju za WCG.

5.Pa gde su ti ljudi? Ajde da kazemo da se vise ne igraju lan turniri, ajde da kazemo da vise nema SC okupljanja... pa gde su onda bar ti vasi online turniri?

6.Dali ste mi link gde vidim 9 aktivnih igraca na 'pgtour-u', gde opet vecina igra izmedju sebe?

7.Vanila koji je od prosle godine odlucio da okaci kopacke o klin, ili jer bar tako meni rekao...

8.I onda dolazite sa pricom da Vanila  treba da ide u Moncu da bi se izborio za jos jedan slot? Da li vi uopste citate svoje postove?

9.U slucaju da nemate sta pametno da kazete i da mi pokazete da sam pogresio u proceni, mislim da je ova prica zavrsena.

Ako ipak imate, onda bih vas zamolio da pisite konstruktivne postove ali to da uradite sto pre jer u slucaju da neke stvari trebaju da se menjaju treba ih realizovati sto ranije.

Hvala.

1. Ti si dosao posle par sati, a trazis da uradimo ono sto je bogu trebalo 7 dana da uradi!

2.Ne, problem je u tome sto dolaze i mesaju se neki ljudi koji ne bi trebali da posecuju ovaj deo foruma i na kraju ce nam oni presuditi, jer se sa njima raspravljamo i zbog njih nastaje konfuzija!

3. Sa kim si ti pricao??? Meni ova tema uopste nije poznata; samo da kazem nesto: na prvom wcg-u nisam ucestvovao jer ste to tako lepo izreklamirali! Koliko vidim izgleda da si pricao sa hajlijem jer je ipak i on igrao ovu igru.

4. A ti znas sta se desava, pa zato sto ti to znas ljudi ovoliko pizde!!!!

5.Online turniri su na internetu, ako nisi znao!

6.To je samo jedan od turnira!!! i jos malo bolje pogledaj tu stranu koju sam ti dao jer mozes da vidis samo koliko ima prijavljenih igraca koji trenutno ne igraju tu ligu jer je jako teska i konkurencija je jaka tako da se neki ljudi odlucuju na neka laksa takmicenja! (DA LI)

7.Gledaj iako mi je vanila super ortak, sta nas boli k****sto je on prestao??? I onaj ko prica da nije imao konkurencije je odlicno obavesten ko i ti!!! Nikada nije bez znoja on dosao do mesta koje je tada zasluzivao ali uvek je imao rivale i uvek je bilo iznenadjenja!

8.Hmmm.. tu je doslo do zabune jer je vanilica nesto iskenjao kako bi trebalo da se vrati igra, time su ljudi pomislili da se on vezba ali ja znam da on ne igra, a ako se igra vrati on ce se pojaviti! i ne zavisi sve on njega nije jedini igrac. Ima nas jos, to se vidi ovde na forumu jer se ne zali vanila nego ostali ljudi koji su vezbali iako je to smesno ja znam da ima mnogo vise kvalitetnih igraca nego ranije!

9.Pokusacemo da dopremo do tebe i tvog mozga da vidimo sta cemo da uradimo, ali trenutno radimo nesto izmedju sebe jer ne zelimo da se mesaju neki ljudi kojima nije mesto tu!

Link to comment
Share on other sites

Jedna veoma prosta stvar.

Istu ovu pricu slusam dve godine zaredom. Istu tu pricu sam gutao poslednje dve godine.

Dve godine za redom SC je najnepopularnija/najneposecenija igra u SCG na WCG-u i to ne samo na velikom finalu vec i u celoj SCG.

I sta vi sada ocekujete?

BTW svilnik, ako mislis sa takvim tonom da nastavis diskusiju oko ovoga, poceo si veoma.. veoma lose.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

Gde se ta prica vodila mene to intresuje sa kim si ti pricao i ko to nama nije prenosio!

Niko ne kaze da je ovo najigranija igrica, naravno da je najigranija onda koja je poslednja izasla!!!To je cista psihologija!

Mi samo zelimo da ova najstarija igra ostane na wcg-u, naravno da nemamo kvantitet ko neke igre ali ja mislim da imamo kvalitet. Inace ova igra je jako kompleksna pa ja licno znam da na ovom poslednjem wcg-u nisu se pojavili mnogi igraci jer jedan bitan faktor uticao koji vi ne mozete da razumete a to je da u ovoj igri sreca nije presudna i da cu cak i male nijanse ustvari su velike sto nema ni u jednoj drugoj igri. Pritom igra je jako stresna i ti ljudi koji nisu dosli jednostavno ne zele da opterecuju svoje telo jer se na wcg-u pojavi dosta kvalitetnih igraca koji ce da ih proburaze(Mnogi dobri igraci su sedeli na tribimana i gledali okrsaje jako kvalitetnih igraca ako hoces mozes da dobijes slike kao dokaz posto ti samo neke dokaze trazis). A kvalitet se pokazao i to ne dokazuje samo Vanilica.

Cak i da ova igra ne bude na wcg-u sto je velika verovatnoca mene nece puno potresti ako ti budes shvatio kakvu si igru ukinuo! Meni je cilj vise da ti predocim da nama o takvom problemu niko nije pricao, i da nam niko to nikada nije napominjao. Ja mislim da si se ti obracao pogresnim ljudima i da bi stvarno mi trebali malo normalnije da pricamo i da vidimo da li stvarno ima potrebe da se pojavi igra, ako nema igraca ni ne mora da se pojavi!!!!!!!!!!

Inace Attila je i nema mesta pretnjama u ovakvoj situaciji koji ima dva smera; jedan si ti a drugi smo svi! :D

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

ajde uozboljite se malo...shvatate li da vas pljuvanje organizacije nece nikud odvesti...ja sam sad na faxu, polazem ispite i stvarno nemam vremena za neke dublje rasprave...ali evo mogu da obecam da bi doveo barem 2 coveka iz smedereva na wcg...toliko od mene za sad, javicu se veceras kad stignem kuci...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ljudi da li je stvarno moguce, da vi podrzavate ovog Mazzolu i mislite da je on upravu?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...