Jump to content

Roland Garros


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probleme sa disanjem nema,od kad je radio operaciju.

pa ne znam, dechko reche da josh uvek ima problema sa disanjem, i da maltene opet "uchi" da dishe na nos, jer se odvikao od toga (pre operacije je disao samo na usta)... tako da batali samo slushanje eurosporta, uzmi prochitaj novine [:D] :P

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na igri, postigao je ogroman uspeh, ali realno mora ozbiljnije da se ponasa.

Ona izjava posle meca je sprdnja, "Nadal nije imao resenja za njegovu igru".

Iskreno Nadal je maksimalno dozirao igru i cuvao snagu, posle prva tri gema je znao da ce pobediti. Mnogo je brzi, mnogo vise kondicije ima i udara mnogo konstantnije - za skljaku dovoljno.

Ako Nadal moze da respektuje Federera sa kojim ima 5-1 skor (i to 3 na sljaci 3 na tvrdoj podlozi) onda i on moze da respektuje lika koji je barem 30 mesta ispred njega. Bilo je poteza u kojima je Nadal ispao smesan, nekoliko drop shotova - ali nemojte da vas zavara to, svaki rekreativac da igra sa Nadalom 2 seta imao bi neki dobar poen. Ipak je ovo sport a ne cirkus - ljudi igraju da dobiju mec.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Zhastin, Zhastin!

Kazu ljudi - "Nema ona sanse, pawnovace je Klajsters" ... kad ono 6/3, 6/2 :)

Kad bolje razmislim, trebalo je da igram kladzu, ne znam samo koje su kvote bile za ono, sveukupnog pobednika :)

U drugom mechu je vesela cehinja ipak poklekla pod ruznom ruskinjom, cime je ipak failovala da ispuni zadataka "ubijanja trandzi" © ivan na ovogodisnjem rolandu.

Link to comment
Share on other sites

Sranje sto se sjeb'o, ne bih se kladio da Federer mozhe tako lako da ga dobije. Mada moram priznati da Nalbandiana nikada nisam gotivio, ima neku facu skroz koja mi se ne dopada.

dobio bi ga lako do kraja, video si i sam koliko je popizdeo na svoju loshu igru u prvom setu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...