Jump to content

FUDBALSKI TRANSFERI


dULEYM4N

Recommended Posts

zato sto ima 32 godina i zato sto nije mlad? :) mozda bi trebalo neke "mladje" igrace da dovede milan tipa od nekih tako 29-30 godina :)))

nema veze shto nije mlad, rekoh da je u vrhuncu svoje karijere pa makar to bilo i u 32 godine... onoliki chovek pa brz kao munja, ima dribling, ima shut i car je u odbrani... jedino logichno shto sam prochitao je ovo shto neko reche - ne igra mu se u seriji B..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema veze shto nije mlad, rekoh da je u vrhuncu svoje karijere pa makar to bilo i u 32 godine... onoliki chovek pa brz kao munja, ima dribling, ima shut i car je u odbrani... jedino logichno shto sam prochitao je ovo shto neko reche - ne igra mu se u seriji B..

ja sam zaprepascen...ima dribling?ima shut?

po meni,ok brzina,sjajan skok,car u odbrani,ali dribling i shut [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ok za shut,ali jbt koga je on predriblao? :))

mada,slazem se sa konstatacijom da je stvarno u zenitu karijere,ali malo ipak preterujes...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

otprilike isto zato sto navijam za Milan u calcio-u,i bas sam dosta puta komentarisao kako je greska sto drze Stama kao desnog beka,ali opusteno :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ochigledno HSV nastavlja da uzlazhe dosta kesha za igace kao i proshle godine, iako je Kompany placen od Transfera Van Buytena.

Malo mi nije jasan Barbarezov transfer, on stvarno dobro igra vec duzhe vreme ali je i mnogo mator a i mislim da je njemu istekao ugovor pa ga je zato Bayer uzeo.

E je li stvarno potvrdjeno da j e mali Aguero potpisao za Atletiko?

I bash sam citao za Rosickog na sajtu Arsenala i svi se slazhu da je to klasichan Vengerov transfer, a plus mu je uprava obecala veliki budzet za transfere tako da iako je Olimpijakos odbio da im proda Jaju Turea mislim da ce i njega da pokupe>

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Ochigledno HSV nastavlja da uzlazhe dosta kesha za igace kao i proshle godine, iako je Kompany placen od Transfera Van Buytena.

Malo mi nije jasan Barbarezov transfer, on stvarno dobro igra vec duzhe vreme ali je i mnogo mator a i mislim da je njemu istekao ugovor pa ga je zato Bayer uzeo.

E je li stvarno potvrdjeno da j e mali Aguero potpisao za Atletiko? I bash sam citao za Rosickog na sajtu Arsenala i svi se slazhu da je to klasichan Vengerov transfer, a plus mu je uprava obecala veliki budzet za transfere tako da iako je Olimpijakos odbio da im proda Jaju Turea mislim da ce i njega da pokupe>

da.

Link to comment
Share on other sites

ahaha koji pajvani [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kalderon je postao novi predsednik Reala. Tako da Predrag Mijatovic postaje sportski direktor, a Vlade Divac sef kosarkaske sekcije.

Mijatovic je nesto najavljivao dovodjenje Lamparda i Robena. Sada cemo da vidimo sta moze da uradi...

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...