Jump to content

Dan bez dima


Recommended Posts

Ja pusim i jebe mi se za sve te organizacije/dane protiv pusenja.

Citiracu Chandlera:"Smoking is cool and you know it".

od kad ti pusis majke ti?

@topic ja zapalio svoju prvu pre 2 godine e eto...2 godine pusenja jbte ko bi reko da je toliko dugo.... [V]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inache neko je pomenuo da su najveci anti-pushachi bivshi pushachi i tu ste 1000% slazem.Chista istina.To je tachno iz vishe razloga:

1.Samo oni najbolje znaju koliko je ljudima zilion puta bolje bez cigare,jer su i sami dugo godina pushili...

2.Zbog svih sranja koje su im cigare priredile sad imaju fobiju od istih(bar ja),te stalno kenjam i matorima,i oratacima da me po nekad stvarno smaraju kad zapale.Inache meni su pluca bila toliko sjebana da sam pocheo da se plashim chak i od automobila,tipa zadrzavam dah kad prodju kola blizu mene i sl. :(

3.Strah ih je da se ponovo ne navuchu na cigare,pa zato katekorichki mrze sve shto ima veze sa pljugama,i konzumiranjem istih...

Eto to su moji glavni razlozi,kao bivshem petogodishnjem pushachu,zastho sam sada ja okoreli antipushach.U fazonu sam da ne volim da me drugi druju(i mene i sebe),ali nije mi frka ako ponekad pozelim da trujem sam sebe :)

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moj tjale ostavlja pushenje posle 45 godina tog divnog iskustva gde kazhe da ipak na kraju mu smetaju iako je uvek uzhivao u svakom dimu. A sada shvata da mu ugrozhavaju zdravlje... a ja ga slusham vetj 10 godina svako jeb... jutro kako iskashljava katran.. chak kada overduira nekad (faze sa tri-4 pakle) se taj nikotin prenosio i na ostatak gajbe i i ja sam iskashljavao je..no sranje ujutro iako sam nepushach :) :( ... i shta da mu kazhem... tjale, pomeri se malo? :D

Ista fora samnom samo shto moj matori josh uvek nije prestao, genije. Prestao je ujak koji je pushio nekih 50 godina i pushio 3 pakle dnevno, kad je on mogao da prestane moze svako.

Nerviraju me pushachi, ide mi na *urac dim i mislim da je debilski troshiti pare i zdravlje na to but thats just me. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

@ junkie

to je pricao i marlboro man

campaign_marlboro.jpg

a onda ga pojela kraba

FS_MarlboroMan.jpg

batice.... suvise si mi ti str8 za DJ-a [:D]

kad god kazem nesto oko spavanja, kofeina, guarane i sl.... ti banes ko kewa(dobro tjale.... da ne bude da prozivam)

ja lepo kazem da kad budem poceo da kasljem ko blesav, da ne mogu da isqliram neko vreme bez pljuge, da se tresem ujutru dok ne zapalim pljugu i imao slicne simptome bacam pljuge naglavacke....

bio sam bacio pljuge na 7-8 meseci i proradio mi je za to vreme chir od nerviranja.... ovako mi psiholoski pljuge extra sluze, sto bi neko rekao da je znak slabe licnosti, but i dont give a rat's ass!!! [:p][:p][:p]

p.s. jos reci da ni piwo ne pijesh..... [:D]

Link to comment
Share on other sites

da se deklarisem: ja sam pusac i u fazi sam "hocu da prestanem", pride sam se razboleo (kijavica, kasljem) i dalje ne mogu da ostavim ... jad

"Proklet da je dan kad sam cigaru uzeo u suta!!!"

Toliko dorbo,a toliko loshe,eto to je definicija cigare...

word ... ja sam prvi put stavio pljugu u usta posle prvog sexa ... jad :(

jesi je jebao [:D]

[8D]

Smetas svakome ko je nepusac,makar samo prosao pored njega i on oseti dim smetas mu,smetas zato sto bacas pikavce gde stignes, ali dobro ovo drugo je vise stvar kulture. Nisam ja kriv sto postoji rafinerija, ali ti si kriv ako ja osetim duvan(od strane tebe) negde na javnom mestu.

meni nepusaci idu vise na qrac sa svojim kvazi problemom nego pusac koji je progonjen jer pusi na mestu gde nije nedozvoljeno ...

ja postujem kad mi neko kaze ugasi ili se skloni :)

elem, mene zanima dublje ova prica:

jel gledate na pljuge kao i na duvanje ...

meni je to isto oralna narkomanija, i nemojte mi one fore: gandza je zdrava, itd ...

narkomanija je narkomanija i ne mora nuzno biti fizicka, vec se vise svodi na mentalnu ... ono drljam je po ruci, motam, dim, kolutici, osecaj naduvanosti ...

vise izgleda da je problem, kako ja to vidim, u pripremi, nego u samom cinu. da se pojasnim: peting je uvod u svrsavanje ...

rispekt za onog sto je "naterao" drugaricu da prestane. pa makar bio i jezivo glup nacin. savet: ne pokusavati sa dopom ili koksom ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

pusti coveka, mislio je da to tako treba :))

ako mozes da zapalis pljugu posle seksa - lose si jebao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ali taj marlboro lik je bio baja celog svog zivota

And if it gives me cancer when I'm eighty I don't care

Who the hell wants to be ninety anyway?

:)))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kladim se da se nisi ni zagrcnuo [8D]

iskustvo govori iz tebe ;)))

pusti coveka, mislio je da to tako treba :))

ako mozes da zapalis pljugu posle seksa - lose si jebao

ma ne to mi je prvi put da sam zazeleo da probam ...

ma iz ove perspektive je smesno u najmanju ruku :))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...