Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam ovaj pricajte topic, ovaj kruko i multicastovi, znachi iskusno ne dolazi vise na rhh, i sad misli da mozhe nama drugima da zagorcava zivot ... nije u redu :)

Evo inace, cekirah forum, trebalo bi mi je recimo chuku. Sad idem da spavam, sutra prepodne jedno pola sata - sat neke manje obaveze, i onda sam free, ou jea. Od nedelje nastavak sredjivanja redakcije, i tako.

Link to comment
Share on other sites

konacno mi setapovase beogrid jeee i taman postrosim ses sati da skinem heroje da vidim da sam skino nesto bezveze...sad moram jope...

svejedno, nema kuntanja veceras dl-surf-dl-surf-smisljanjestadasedl-surf-dl-surf itd...:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

malo neta... naleteo na bivsu... rekao joj samo da mi javi kad dobije... da mi se ne motaju misli tipa "mali ch1zra" po glavi...

i tako.. sad jos koji minut, pa spavanje...

daj brate, nemoj biti seljak ;) kako jadna fora, reci joj da ti je smor shto ste raskinuli, a ne da ti se javlja na taj fazon ;)

Link to comment
Share on other sites

inache.. Ivane_ nemoj da se bedachish... znash da sam u askari bio u pochasnom bataljonu.. ako je ishta bedak... to je da za 2 meseca budesh na oko 200 sarana... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Inache je kewl dan... u svojoj najlepoj havajci sam doshao na posao te tju sa istog da palim ranije da stignem na tekmu pa da gledam kako razguzujemo argentince (aaaaas iiiiiif) :))

A i trebalo bi sada neshto i da se radi ;))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

@ sa1nt

blow me [:D]

inace, palim u armiju...

danas posle armije idem kod bake da pokosim, da zaradim kintu... za vikend uzimamo nekih 7 MTG deckova za 2000 dingera, neki lik je resio da mu je dosta igranja, a ima sve neke matore edicije... tako da cu se za vikend rasturiti od MTG-a, a i konacno cu imati svoj spil [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kockar u dushi.. nema shta :)

i dalje mi nije jasno shta ima toliko zanimljivo u tim kartaroshkim fantazijskim or vatevr ju gi oh varijanta igrama... ?

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Neobicno sam lako ustao jutros u 07:40h, s obzirom da sam leg'o kasno ... mada ustajem proteklih dana u 08 pa se mozda navik'o vec organizam. I onda malo mail, forum, dorucak, pa krecem do grada. Da se taman vratim do utakmice :)

Link to comment
Share on other sites

Uh, ah, bio sinoc na "momackoj" veceri, na senjaku u nekoj kucerini. Bilo je sve odlicno. Djuskao sam 4 sata, medjutim, bio sam tek na drugom mestu po pokazanom dance flour znanju. Za utehu mi je ostalo to sto sam svog suparnika nadmasio kvantitativno. U subotu svadba, jebga, propusticu LTJ Bukema ili sto je jos gore Cecu. Sta da radim, zivot me nije mazio.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

josh samo 22 sata :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

medjutim, bio sam tek na drugom mestu po pokazanom dance flour znanju.

Neko je bacio vise brasna od tebe? [roflmao]

Elem, jedva se skrpih nesto danas, i to uglavnom tako sto vecinu obaveza odlazem za kasnije, a kad ce to kasnije da bude nemam pojma...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

a tek sam i ja sada vido... dance flour znanje ;) :D [roflmao]

jbt josh manje od 1,5 chasova do tekme... jedva chekam da stignem doma i zavalim se i gleeedaaam (poraz nashih kretena...)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

mozda cu otici da operem kola pa do grada :)

posle moram jos da ucim , pa da pravim novi crtani film a glavni junak je :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
NURSE.png

inspirisana : "i'm the nurse in the disco" :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

UKLJUCHIIIILIIII MIIII ADDDDSSSSSSLLLLLLL-aaaaaaaa AAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

[edit]

yebo im ja pas mater shto su primili tako glup gol!![/edit]

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa... kako mi dobar fudbal igramo... pa to je za prichu... xaxaxaxa

odgledala prvo poluvreme sexa na kubni i sad se spremkam da palim kuci i uzivam u vikendu...

josh "samo" 17 sati i 9 minuta :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...