Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ti da tjutis zeno, upisan si na crnu listu posle onog "igra se neka utakmica.." :)

Gledao tekmu,sreća je presudila :(

Uf,

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blejali mi ortaci gajbi da gledamo tekmu...

usvinjili gajbu,tako da sam shvatio da nikad vishe bleja kod mene kad je neka tekma :)

doneo ortak slushke sa mikrofonom tako da sam sad uber igrach cs-a...neko na crtu?

odoh malo da djuskam cs,posle malo uchim,pa uveche frozen...

jeb'o me kablovski net :/

btw...ova pesma sto slusham je skroz imbah :P

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

spava mi se...

idem sad jos malo u pozoriste...

znaci vec vidim sebe posle pozorista kako kuntam :)

kako sam jebeno umoran...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno drzim palceve da sto pre ispadnemo, mozda ce ljudi onda malo manje smarati o tome...

i to shto kazes, ajde da prichamo o ... linuxu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...oh nothing much, wathcing the rur, having some coffee.

Nego sad prekopavajuci malo klejbezable, ivan, bez ljutnje, sad banuje tu nekog lika, i sad kao lik je najneproduktivniji chlan foruma. E sad, ajde de, ima tu produktivnih ljudi u rur-u, ali nikad mi nebi palo na pamet da se i to ocenjuje...mora da je do nes-a.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si (ako pricamo o istom coveku) pogresno razumeo razlog bana, ili se ivan samo malo pogresno odrazio. Stos je u tome da je taj lik (ako mislimo na istog) samo pootvarao x topica da reklamira neke svoje sajtove, nikada u zivotu nije ucestvovao u nekoj diskusiji i jos se pojavljuje samo svakih par meseci da bi reklamirao neki novi "projekat".

Bio kod babe, gled'o Slagalicu ;) jeo neku supu/meso/krompir, i sad spremam kutju. Ah da, da ostanemo u duhu sa topicom, ucim za sutrasnji kontish iz geosa!

Link to comment
Share on other sites

Nego sad prekopavajuci malo klejbezable, ivan, bez ljutnje, sad banuje tu nekog lika, i sad kao lik je najneproduktivniji chlan foruma. E sad, ajde de, ima tu produktivnih ljudi u rur-u, ali nikad mi nebi palo na pamet da se i to ocenjuje...mora da je do nes-a.

what lucky said:

Mislim da si (ako pricamo o istom coveku) pogresno razumeo razlog bana, ili se ivan samo malo pogresno odrazio. Stos je u tome da je taj lik (ako mislimo na istog) samo pootvarao x topica da reklamira neke svoje sajtove, nikada u zivotu nije ucestvovao u nekoj diskusiji i jos se pojavljuje samo svakih par meseci da bi reklamirao neki novi "projekat".

trebalo je da čitaš tekst u originalnom postu, bilo bi ti jasno koje pravilo stalno krši :)

Link to comment
Share on other sites

inače, ceo dan mi se jede roštilj, i izgleda da ću nekako skupiti kvorum da ne idem sam do duff-a.. bole mi je predložio da odem u orač i pojedem gurmansku a la orač, to mora da se odradi, al izgleda da će ipak sačekati neki drugi dan..

Link to comment
Share on other sites

gledam u onoj Nemachkoj i Francuskoj sija sunce kao nikad, a kod nas vreme nikad gore... izgleda da su samo nad Balkanom oblaci.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i to shto kazes, ajde da prichamo o ... linuxu?

-kakav vrh napush. sjajno.

-smorih se zamalo, zbog glupog nekog ispita koji ne mogu da polozhim.

-sad tju ga ubijem.

-nije frka.

-valjda.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Odgledao 50-tak epizoda nekih anima (pretezhno Naruto i Kenshin), sad cem malo da blejim po netu, pa stavljam torente na skidanje. Posle toga laganim okretom se izvrnem sa stolice na krevet. [:D]

Prokleta vrucinchina ceo dan, 32 stepena bilo oko 3h.

Bah. Josh 3-4 nedelje i gotov sam sa shkolicom, a onda pravac BeGe. WeeHee!

Link to comment
Share on other sites

Nazdrao se u meku [koliko ovo glupo zvuchi]

tipa do sutra popodne neces osecati glad.

a onda... tap! odjednom gladan k'o vuk :)

kad se setim ranije koliko sam para spucao na taj Mc... nije mi dobro jbt :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...