Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...je protiv propisa foruma :)

NE DIRAJ MiGsinu SIGNU BRE, NEMO' DA BIJEM :)

Ljudi , pre 5 minuta se desila velika stvar , izgubio sam nevinost , sto se tice pijenja kafe.Eto prvi put u zivotu sam probao kafu i popio soljicu iste jer sam primoran da ucim celu noc a spava mi se.Nisam znao da ce mi prvi put biti zbog ucenja ali eto.Eto , nisam vishe dete  :)

Sad ce da ti poraste rep i brkovi :)

Bleja po netu i ircu, gledam Headbangers Ball i nerviram se, svega ima samo ne kvalitetne muzike. Debilizam.

.

Link to comment
Share on other sites

Longli, jesi li ti to kampanjac u dusi?

sto se tice kafe, napitak je jebe kevu...

jaka dupla crna gorka, koja se pije 2-3 puta tokom radnog dana je sve sto je potrebno tokom radne nedelje. onda se odspava 20 sati za vikend i sve je kul. samo je problem sto ako se vikendom ne pije kafa istim intenzitetom, onda je ceo dan nikakav...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga , tako je.Cele godine nista zezanje, zezanje ali kad dodje kraj ocu da se raspadnem , ali fora je shto svaki godine kazem da sledece necu sebe dovesti u istu situaciju i uvek se zavrsi isto.Josh je drug cele godine nabaljao opravdanja lekarska na kolko oces , sto me je dodatno sjebalo.Ma sam sam kriv :(

Inace naucih Istoriju , sad josh Hemija.

Link to comment
Share on other sites

Evo za sve koji nisu bili na cecinom koncertu da vide sta su porpustili od picetine [:D]

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

ceca24de.jpg

Statore, to nikako nije lepo od tebe...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

u btare al sma pjian :))))))))

cimam se,nisam janpi,piko fudbala,uleteo u neku znj ekipu gde jebeno nisam mogao nisakim da nesto ozbiljnije odigram i ono lopta sve vreme u mojim nogama a ovi biju li biju...ne vredi,ispusili smo svetski samo sam se nervirao za dzabe...pocelo da me zabada svetsko prvenstvo losim kvalitetom fudbala,kad jebeni Brazil igra tako lose,sta da ocekujemo od drugih?

Partija mi se,kontam da sam se bruka smorio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pochela josh jedna radna nedelja... jedva preziveh vikend... u subotu bio detetu rodjendan, bio mi dragi, bili na koncertu, ostala bez dobrog glasa, peshke se vratili kuci, dragi otishao da radi, a da oka nismo sklopili... juche se prevlachila po kuci ceo dan i sredjivala krsh i lom od subote... a dobrog glasa nestalo... sad sam prinudjena da cutim, shto mi veoma teshko pada...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

To verujem :) Inace sam se probudio u 7.20 divota... ne znam koji mi je, verovatno vrucine. Juce sam uzeo malo katanu u ruke pa bio na kalisu da isprobam svoje umece sa nekim tipovima sto treniraju macevanje 3-5 dina [:)] Tuko se protiv dvorucnjaka (ono mac ima 1.5 metara ko nista) ono popio malo po prstima. Ukupan skor je bio da sam ostao bez desne noge, preseko me u kukovima na pola i odseko mi levu saku :) ali ja samnemu desnu ruku, nije neka uteha ali eto [:D] Posle bio do grineta sa devojcicom potkacio nogom sto i prosuo celu kafu na pod [:p] Pa sam napusio kelnera kako im se kalte stolovi i kako nema mesta da se lepo prodje te mi je doneo novu na racun kuce, lep dan zaista :)

Link to comment
Share on other sites

rotore :) geniozan si..

evo sidjoh s uma u josh jedan prelep dan... :)

ja i inache ustajem jako rano kad god da legnem tako da mi opushteni dodju ovi vrutji dani :)

jevo krenula josh jedna radna nedelja posle najizblejanog vikenda mogutjeg... videtjemo gde tje ovo da nas odvede...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Ljudi , pre 5 minuta se desila velika stvar , izgubio sam nevinost , sto se tice pijenja kafe.

How could you [:0]

i da imam da učim toliko ne bih je popio nikad :)

bio na trčanju,hasao ovsene pahuljice

keva izbrisala neke važbe dokumente za posao

pa radim recovery,,,,e matorci

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...