Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idem u pola 4 na Inside Man u Tuck, kazhu da je dobar film ;)

ae javi kakav je, jer me kuma smara da idemo da gledamo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Juche sam imao sretje te nadjoh sve item-e za bajs koje sam trazhio neko vreme, michelinke poluslik, pedale platformke, prednji menjach, sedishte, gripove, tako da ochekujem full bicycle life ahead, shto mi mnogo znachi za lechenje od stresa i sl.

Samo josh da nadjem neke jebachke a izdrzhljive cvike za bajs... Shto kazhe ortak, razboleo se [:D]

Nashao sam drugaritzi neku memoriju koja joj treba, pa tje joj bolje raditi komp (dobro delo).

Treba da kupim nove lone, uletetje neke pare. Jbte, ne znam shta mi je, pun mi je orman maskirnih pantalona i opet mi se svide jedne, i kupitju.

Uchim tjaleta da radi na kompu, uzeo je laptop. Za profesora koji celog zhivota kutza na pisatjoj mashini je to poprilichna promena i napredak, ali dobro se snalazi, iako je celog zhivota bezhao od toga.

Ovih dana pushtam u pogon vesh mashinu na mojoj gajbi. Josh samo to (jer sam dosad nosio odetju da mi pere keva) i potpuno sam nezavistan, aleluja!

Cheka se cert Stinga, mada josh nisam video za prevoz, a moratju da pozhurim da sredim to shto pre, a ako bude bilo lepo vreme, nadam se i dnb-u na Exilu u sredu, posle godinu dana se bash uzheleh.

Nashao neke test exam-e za ispit koji spremam ali tjene da mi krekuje jedan program, iako bi trebalo, pa me to malko smara. I tako...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

imao danas neki kolokvijum. nisam ga loshe uradio, iako sam pred pocetak imao dilemu - ili eci, peci, pec ili en den dino sava raka tino, sava raka tika taka, elem belem bus. Sam sam sebe iznenadio.

A sada na ucenje opet!!! Btw keva mi kupila veliku kutiju bonzita i neki fensi sladoled od borovnica....mmmm mislim da cu joj ipak neki drugi dan reci da hocu da se odselim od kuce.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nist posebno. ceo dan se smaram, sad idem u pozoriste da gledam "laza i paralaza" sa ortakinjom. cuo sam da je ok predstava.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

danas je meni bio jedan od onih dana kada nauchite mnogo o sebi...nauchio sam da bih MOGAO da budem ortopedski hirurg ali da to ne zhelim da budem...znachi sta je u stanju jedan chovek (ili ok tim od 3 choveka) da uradi drugom choveku, a da ovaj ostane zhiv....bruka jedna.... nauchio sam i da se bojim ljudi koji konstruishu operacione instrumente...ali bash da ih se bojim...znachi strava...

i to je to =o)

ne gledam danas tekme, odmaram mozak =o)

ah da...

mul-ti-kast ;oP

Link to comment
Share on other sites

zivelo......

p.s.  sta se to desilo u pioniru.....neke tribine padaju......sad mi ortak rece da mu bio burazer.....ima poginulih......ovo ono......

bolje da ne znas...

elem, sutra matura. jujjujuju, al ce biti zdranja :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...