Jump to content

ESWC WC3 - nedelja 28-i maj


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I da shto kazhe Highl1 kupite neke Snickerse/Marse/Twixe nemojte samo kao Vladica odete da jedete i nema vas pola dana.

To Ghost: Bash cu da probam :) ali realno to je veoma teshko ...

ma vazi ^^, sa onim akosom od pocetka ili sa gulom, opusteno odradish :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

evo ja se nocas vracam u ulcinj.nego sto se tice warcrafta otisao sam pomalo razocaran ali se tjeshim cinjenicom da nisam vjezbao jer nisam imao neta(tj adsl mi se discovao svakih 10minuta) kao i cinjenicom da previse igram dotu :)..ghost i howwedo su me odvalili jedino sam mogao da dobijem gogu nego...prvu sam ga dobio...drugu sam kao idiot ctrl1(mk,paladin,foots,spellbreakers) poslao nazad u bazu kad me je napao a greskom sam sa ctrl2(sorc i mortare) poslao na Red Camp gde mi je pobijeno 3 sorcerice i 4 mortarca.trecu me ownovao zbog loseg build-a tj nisam mogao ni archera da povucem jer sam imao lose pozicije zgrada + towerovao me je tako da...vidim da ste svi veoma dobri igraci(ako ste dobri to ne znaci da ste bolji od mene nego samo da ste vise uvjezbani:) ) i ghost i howwedo i goga i vladoica i ostali..a posto se oduvjek ucilo od najboljih dodajte me u friends tako da bih mogao kad imate vremena da igram sa vama(nick:JustAnotherCopy).anyway zar ja jedini napadam jedinice sa desnim klikom?!?!? primetio sam svi ostali sa Attack(A) napadaju. drago mi je sto sam imao priliku da vas vidim sve uzivo.

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

evo ja se nocas vracam u ulcinj.nego sto se tice warcrafta otisao sam pomalo razocaran ali se tjeshim cinjenicom da nisam vjezbao jer nisam imao neta(tj adsl mi se discovao svakih 10minuta) kao i cinjenicom da previse igram dotu :)..ghost i howwedo su me odvalili jedino sam mogao da dobijem gogu nego...prvu sam ga dobio...drugu sam kao idiot ctrl1(mk,paladin,foots,spellbreakers) poslao nazad u bazu kad me je napao a greskom sam sa ctrl2(sorc i mortare) poslao na Red Camp gde mi je pobijeno 3 sorcerice i 4 mortarca.trecu me ownovao zbog loseg build-a tj nisam mogao ni archera da povucem jer sam imao lose pozicije zgrada + towerovao me je tako da...vidim da ste svi veoma dobri igraci(ako ste dobri to ne znaci da ste bolji od mene nego samo da ste vise uvjezbani:) ) i ghost i howwedo i goga i vladoica i ostali..a posto se oduvjek ucilo od najboljih  dodajte me u friends tako da bih mogao kad imate vremena da igram sa vama(nick:JustAnotherCopy).anyway zar ja jedini napadam jedinice sa desnim klikom?!?!? primetio sam svi ostali sa Attack(A) napadaju. drago mi je sto sam imao priliku da vas vidim sve uzivo.

Realno, bez uvrede, who gives a fuck...

retired...

Link to comment
Share on other sites

dakle, preliminarni konachni rezultati su da su sentence i sweet u finalu(kao prosli put)?

Imba elf [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ja hteo fino ali si ''brate'' previse nadrkan.''who gives a fuck'' additude je bas nekulturan dio tvog zivota.razormane,ako ti dont give a fuck zasto uopste pises..ali prvo seres kao bez uvrede 'n' shit.-ovo je sve za razormana da se ne zbunite

znaci dobili me partije i to ih cini boljim igracima? misli malo glavom.to je sve volja i vjezba a ne fckin skill koji imam otprilike isti kao oni.sve sam napisao u prethodnom postu necu se mnogo truditi da komentarisem ichije beskorisne komentare.

PS. to FirstBorn: u signature treba da ispravis nesto: pi bachi drogu ''djaoli'' je popili.

ne kazu V na reklamu :) a mozda kazu i djaolji? nisam siguran

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

u velikom finalu ghost i mile, mile iz winnera, ghost iz luzera, i rezultat 2:0 za mileta

poredak:

1. mile

2. ghost

3. sentence

4. zaba

5/6 voodoo/grinder

7/8 goga/vladica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ajd josh samo repove da okachite i sve je ok

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

znaci dobili me partije i to ih cini boljim igracima? misli malo glavom.to je sve volja i vjezba a ne fckin skill koji imam otprilike isti kao oni.

Ma da opusteno, tipa Lucifer, Zeus.. nisu oni bolji od mene, samo imaju vishe volje i vezbe, ja imam otprilike isti skill kao oni..

ne seri, uostalom logika ti je glupa i skontaces uskoro i sam da nije sve tako, a nadam se da ces uskoro inache ces postati obichan whiner koi govori, omfg luck imba lalalala..

to je to, nema poente u ovome pisanju vishe.

Edited by Snou^
Link to comment
Share on other sites

jeste, uslovi su bili katastrofalni, ali jebiga, shta je tu je..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...