Jump to content

instance


MyLife

Recommended Posts

Igrao sam od kad znam za sebe sa hordom, ali eto napravio sam sad elf rogu-a pa mi treba pomoc oko nalazenja instanci na teritoriji eastern kingdomsa(emigrirao sam od elfova u stormwind odmah [:)] )

Deadmines samo prosao, to je isuvise mali lvl za mene.

Stockade, uglavnom sam sad tu ali polako ce i to postati low lvl 4 me.

Gde da idem dalje? Cujem neki pricaju gnomeregan ali mislim da je to malo previse za moj lvl(26)

Link to comment
Share on other sites

sada mozes ili bfd(nazad na kalimdor:P ) ili da questjes duskwood. gnomer na 29-32, lvl u desoalce/stv/hillsbrad gankhills, manastir i ostalo standard

ili prati primer naseg malog tarabica i grindaj od 1 do 60 ^_^(jos ako ti neko da pare zato sto ga je smorio wow, imaces za epic mounta :D :D )

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

Zajebi instance...power lvling ftw [;)]

Ja sam do 60-og bio u Deadmines-u, Gnomer-u ...and thats about it. [:D]

Do Scarlet-a se ne isplati ici u instance uopshte, jer cesh iteme prerasti vrlo brzo.

U SM-u ima mozda par stvari (za par klasa) koje mogu da potraju do ~50 lvl-a.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

radi kvestove i ne ulazi u instance vishe od 1x do lvl 36, onda iz SM uzmi sta ti treba pa ponovo brza brzina do moradona (mada ni tamo ne treba vishe od jedared) onda sunken 2-3x pa onda sve ostalo...

instancing je smrt za levelovanje...dok nadjesh ok opremu koju cesh koristiti potroshio si vremena za levelovanje...

zapravo, to sto ti sad radish je najbolja akcija ako ocesh da budesh par nedelja lvl 29 pa da sa super opremom visish u wsg =o))

Link to comment
Share on other sites

manastir je prvo mesto gde se treba zadrzati zbog opreme(ne previse, naravno). ako si vec u ally, onda odradi quest chain u desolace-u tako da ne gubis vreme da to radis na lvl44 kada te neko sa 5+% efektivnog mozga pita a sta ce ti phantom blade?(odnosi se na warriore/rogueove, ali poenta je bitna). i onda ti objasni da je sword of serenity tek nesto malo slabiji mac od phantoma(iskljucujuci "on hit") i MNOGO JEFTINIJI, sto ti u periodu kupovanja mounta mnogo znaci(palama i lokovima je nebitno, ali njima phantom ni ne treba :P) na tom questu ti(druid) dobijas lep offhand koji te u kombinaciji sa daggerom iz biblioteke postedjuje jurenja illusionary roda(koji ima smarajuce mali drop rate)

====>>>> note - za taurene sam prilicno siguran da ne mogu da nose nozeve(ne pasuje lepo medju kopita XD) a za elfove zaista ne znam <<<<====

ne umem da ti pricam o int(ako si resto/balance) leather itemima, ali zato znam ko ume :)

IMPORTANT NOTE!!!111 :) - ako hoces da ides na feral, bataljuj ovo, nadji neki rogue guide, ninjisi sve rogue iteme i to ti je to [|)][|)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...