Jump to content

deviantart


Recommended Posts

skoro sam se tamo registrovala , da bih ljudima prezentovala neke svoje crnobele slike machica i naravno moje "fantastische" smajlije :)

imam mnogo lepih i vrednih radova :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da okacim gluposti i izviljavanja u foto-shopu ali onda sam procitao novi user-agreement... a i kad kod ocu da okacim neko govno smore me onim analnim sistemom kategorizacije bas kao da postujem u katalog proizvoda a ne u art community... nek jedu govna...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da okacim gluposti i izviljavanja u foto-shopu ali onda sam procitao novi user-agreement... a i kad kod ocu da okacim neko govno smore me onim analnim sistemom kategorizacije bas kao da postujem u katalog proizvoda a ne u art community... nek jedu govna...

Hm drugar dobar ti je image malo nasilniji od mog [|)] poz

Link to comment
Share on other sites

Pa jesi li video nekoga da baca hejt ili da ga proziva ??:)) Ono respekt za petlju da okacis nesto sto si radio na net a da pri tome imas veze s'mozgom tj ne postujes samo da bi pokazao kako je ostala kul fleka na klonj papiru...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Igijeve slichke mi se jaaako svidjaju, ali od kada sam video postcard from terra incognita... zaljubih se u tu sliku... :) zato joj se stalno s vremena na vreme vratjam i buljim satima u istu... uzhas :))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

uostalom, nauchno je dokazano i bioloshki provereno da iguane imaju oko 45 godina zhivota te tje te oni nadzhiveti chitavih 5 godina! hohoho :P (shta god sam to nalupao nema veze sa vezom, no svi klimajte glavama u znak razumevanja..)

a uostalom, kada neshto stavish na net, ili izlozhish bilo gde bez nekog posebnog kopirajta, kako mozhesh ochekivati da ti to neko ne ukrade? :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

josh samo kad ja vas, narkomane, ne bih nadziveo za 20 godina.

[kragna]Ииииииииигииииииии Ииииииииигиииииииииииииии Ииииииииииигицеееееееееееее[/kragna]

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...