Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shta imate od nerviranja? :) ja samo kazhem - bye bye, mozhda se i spojimo u buducnosti, ali samo pod uslovom da se obe strane opamete:)

Shta koji kurac ima da se spajamo opet ? Koji ce nam opet ? Da su hteli da ostanu sa nama, ostali bi

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

fascinantno sto se toliko pogadjate oko to ga...bez obzira na rezultat mislim =o)

a i lepo reche cesid-baja (pored retard-novinara koji ga je cimao da se ponvalja 5X (sta ce siroma ne zna sta znachi rech uzorak, a kamoli sta je statistika)) 55.3, 0.4% shanse za odstupanja pa ko ne mozhe da iskulira do zvanichnih rezlutata sutra nek razmislja o tome =o)

ivetaH imash u najavi kad se sledeci put vidimo da cu da te cimam oko ovoga da te vidim politichki hiperaktivnu irl ;o)

Link to comment
Share on other sites

SAMO DA PODSETIM:

55% NIJE 50%  Znaci kako god bude, oni su prebili

50% + 1 glas sto je trebalo da bude ako mene pitate....

Burazeru ne govorim se ovde o neznam ni ja kakvom pitanju vec se govori o drzavnosti jedne drzave,te da sam se ja pitao minimum je morao biti 2/3.

A drugu stvar kad vec pominjemo procente,uvidja li neko da su upravo Shiptari(kojih ima oko 30-tak hiljada,ili ti 7%) ti koji su odluchili da Crna Gora najverovatnije bude nezavisna.Ako bi samo gledali samo Srbe(Crnogorce) koji su glasali videli bi da je preko 50 posto glasalo za zajednishku drzavu,tako su glupi Crnogorci dozvolili da im shachica Shiptara,chije su namere krajnje i totalno separatistichke,i pro-veliko-albanske,kroji sudbinu i tako priprema njima odgovarajuci teren za kasnije odcepanje i pripajanje Albaniji,Kosovu ili nechem trecem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

iskreno, da su crnogorci seli i rekli sa nekim pametnim covekom na celu hocemo da budemo totalno odvojena drzava bilo bi ok, ovako mi ih je samo zao, jer ce ih albanci asimilirati kao i jos pola srbije u sledecih 15ak godina... a da smo mi vise nego slican narod govori chinjenica da je izreka "para busi gde burgija nece" jednako popularna i kod njih i kod nas...

jer prosto neverovatno da nisu nesto naucili od makedonaca koji nestaju...

iskreno sam razocaran, ne sto se odvajaju, nego sto ce nas albanci sve pownovati za par desetina godina ako ne i pre...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Албанци имају јасну стратегију и циљ, цела нација се залаже за то а овде свака будала вуче на своју страну. То је проблем код Срба, свако је овде најпаметнији и свако има своју визију, само нације које се 100% заједно боре за националне циљеве опстају, погледајте Јевреје а богами и Албанце на нашем Балкану.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

upravo to. ista stvar jesmo li zajedno ili nismo, isti smo narod i isto smo glupi. licno bih vise voleo da se CG odvoji. pa nek zive od kladionica.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

120491 ( 18,83%)

ovo su tu sve isti...

pa o tome i pricam :)

dodaj tu da je izlaznost bila ... kolika ? oko 90% ?

sve nesto mislim da tih 18% nije glasalo :)))

dakle oko pola onih koji su za "nezavisnost crne gore" uopste nisu crnogorci

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

evo im... evo vam pogani idioti budite velika albanija...

pogani albanci...

.... govna

malo da vidimo sha oni pishu

( [;)] )...

Al prichaju engleski...Moram reci da sam iznenadjen

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Sad su javili (CESID i CEMI) da je mogutjnost da padne ispod 55% jednaka nuli. Tako da je to to. Ja mislim da sve ovo ne bi proshlo da ovi nashi iz Srbije nisu hteli isto shto i Milo. Ali neka im, neka bude kako bude. I samo opushteno ljudi.

Sutra su zvanichni rezultati, ali ne verujem da tje se neshto chudom promeniti.

kao shto su rekli da je greshka 0% sa rezultatom 56.3 pa shta je onda bilo.

cfesid radi na uzorku od 30% i tvrditi da je greshka na 5000 hiljada ljudi ravna 0 je smeshno.

cemi, pa shta za njih reci, oni sviraju milovu pesmu.

veedras cfe malo stishati strasti dok se narod ne naspava,a sutra ce recu da su u sivoj zoni.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...