Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За неколико десетина година Србија ће се свести на Београдски пашалук...

Полако, још нису изашле званичне информације, биће овде опет неког муљања проверено.

Нек се одвоје више па нек раде шта знају и умеју, борили су се вековима да се споје са Србијом а сад се одвајају, нек им је са срећом!

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Није зајебавање уопште нек раде шта мисле да је најбоље, не знам од чега ће живети, од пропалог туризма и шверца цигара, да на напомињемо да је Мило на свим могућим потерницама и то што има дипломатски имунитет је то што га вади све време. Чим он падне вероватно ће да заврши у затвору.

Не брините се Мило је подмазао све, ово се припрема годинама и уопште није преко ноћи, шта буде било биће...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

arggghh taman prestali sa vatrometom, neki skotovi ukljucishe neku ziku glasno i vesele se... a u daljini josh vatrometa.... pa ebem ti ko zvihi ovde u ovom vechnom gradu... vechna gamaD!!!!

vidim ja da tje mi se sutra ljudi sklanjati sa ulice...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ljudi cak i da nismo isti narod od pamtiveka toliko dugo smo ziveli u jednoj drzavi i jebali se medjusobno da smo danas sigurno isti narod. Nemojte se zanositi da je ovo dobro za Srbiju. Nije dobro, nismo izgubili MNOGO ali smo izgubili dovoljno. Za lika koji je pricao da CG uzima pola iz budzeta, nemoj da lupash :P. Uzimaju manje od 5% a svi znamo da je Delta imala veci promet novca od Crne Gore svake od poslednjih par godina. Toliko o tome da Crna Gora "koshta" neshto Srbiju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

o boze kako su glupi neverovatno!!!!

Pa pocrkace k'o pilici tamo....samo ne znam od kojih para ce ziveti... kad prodje septembar, ^^ neverovatno GLUPI LJUDI,al' mi je drago da su otisli... o5 kazem kazem glupi ljudi zbog sledecih izjava koje mi je ortak malo cas pricao...

sluzio je vojsku i Tiftu sa "gro" Crnogorcima koji su navodno svi bili do jednog u fazonu "OCEPLJENJA" i sledecim izjavama,posto mi je ortak VOJVODJANIM ide sledece izjava "MA DAJ DA VAM NIJE NAS POCRKALI BI VI TAMO OD GLADI" LOL!!! ali legendaran izjava je "EJ DAJ SERE MI SE VISE OD "TOG" VASEG SRPSKOG JEZIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa mis'im sta reci i sta ti da kazes na to...nego da zalis koja "piglu" nacija,a mi zajedno sa njima gde cemo opet ici na more u Crnogoru :D 'bem ti ljude!

hvala bogu ODE BEDA!!!!!!!!!! ^^

Edited by Kole'
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji ali malo su i dozlogrdili.

Svojim palamudjenjem kako ih mi kocimo u evropu.

Svojim vezama i vezicama.

Svojim kurcenjem.

Pricama kako shishaju beogradjane na moru.

Svojim primitivizmom.

blablabla

Jebi ga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad su javili (CESID i CEMI) da je mogutjnost da padne ispod 55% jednaka nuli. Tako da je to to. Ja mislim da sve ovo ne bi proshlo da ovi nashi iz Srbije nisu hteli isto shto i Milo. Ali neka im, neka bude kako bude. I samo opushteno ljudi.

Sutra su zvanichni rezultati, ali ne verujem da tje se neshto chudom promeniti.

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...