Jump to content

prequests


bilinac

Recommended Posts

baaah taraba trol preteche me za par minuta =o)

aj obrisao sam linkove ostavitju samo ovo za c i bwl =o))

za MC i BWL je isto za obe strane

MC: prichati sa BElfom ispred BRD i posle utji do MC ulaza i dodirnuti/pokupiti shard

BWL: Ubiti Quartermastera desno od UBRS ulaza, uzeti depeshu od njega, aktivirati q, uraditi jedan draki run i dodirnuti orb iza drakija

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

MC i BWL zapravo nisu prequestovi btw (sto ne znaci da ne treba da ih uradis) to je zapravo samo "aktiviranje prechice" da ne bi morao da prolazis kroz BRD ili UBRS... a inache tim putem mozes da udjes u te instance ako si u raid grupi... Dok kod Mama Oni ne mozes da udjes bez amuleta...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

a za ony, alijansa mora da ide 15 puta u BRD i da se sheta po svetu, dok horda (kako sam chuo) treba da ubije par zmajeva u winterspringu i to je to...

Josh jedna od bezbroj olakshica... sigh...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

modjo, ne veruj stvarima koje cujes

Prvo moras 5 man lbrs da ubijes tri razlicita bosa i da pokupis neka dokumenta koja su random spawn iza bossova i moze samo jedan da ih pokupi, pa onda malo price okolo pa ubijas renda i trazis rexara po desolace-u u par navrata sto je uvek pain in the ass jer po zakonu podlosti uvek na nekom drugom mestu. Pa onda ubrs i skupljas oci od dragonkinova sto isto moze da se desi da radis u par navrata od zavisnosti koliko ljudi u raidu ima kvest, posle jos malo price i pain in the ass sa rexxarom pa jebavanje sa prerusavanjem u dragonkina pa test of skull serija questova sa ubijanjem 4 zmaja koji su na 4 razlicita kraja sveta i za koja uvek nadjes grupu ali da ubiju bas onog sto si ti jedino ubio uz obecanje da ce ti pomoci ali onda misteriozno odu off. E onda uz jos malo price i jebade sa prerusavanjem ides opet u ubrs do drakija po njegovu krv koju mogu da pokupe od 2 - 4 coveka u raidu (takav je drop rate). E tu je isto problem jer se za to rolla kome treba ako nas dosta u raidu ima taj quest ili ga odma ninjuju fajterske klase i zapale tako da ga ja kao mag ispusim.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

mnoooooogoooo je teze za alijansu .. ceo quest je jebeno prenaporan ... JEBENI BRD FFS ....

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Alijansin quest se svodi samo na BRD (i to ne full run-ovi)...

Osim toga idesh SW - BS - BRD i na kraju WS... sve je blizu jebote jedan - dva FP su potrebna od jednog do drugog questgiver-a u chain-u.

Jail Brake nije uopshte tezak btw [:p]

A horda ide LBRS - Orgrimmar - Desolace - WPL - UBRS - DWM - Tanaris - WS - UBRS..

Ubaci josh koji odlazak u Desolace i trazenje Rexxara i u get the point.

Vreme koje alijansa provede u BRD-u je manje od vremena horda provede samo u letenju.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ljudi misle da je ally onix tezak zato sto niko ili ne zna brd(sto nije redak slucaj) ili potcenjuju instancu zato sto je "lowlwl" i lako wipuju.

pre su ljudi farmovali angerforge-a zbog trinketa :) sada(u 1.10) im je blizz uvalio nesto tvrdo i moraju do drogana za HoJ :D

btw, moj savet za jailbreak(ally) - obidjite oko arene pre nego sto pocnete quest. mnogo je lakse da ga samo ispratite nego da trckate za njim posto on ne zna za mana break :)

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

brd je prilichno teshka instnaca za svoj lvl i 90 % ljudi koje ces da nadjesh na random ce da wajpuju kao loodi jer su 1. noobovi , 2. nemaju pojma instncu , 3. rade je 1000 put ali su i dalje nobovi :)

da ne govorim sto samo smaranje sa vodjenjem marshala kroz brd udji izadji idi do stormwinda opet udji izadji idi u kurac vrati se u brd farmaj pismo itd jedno deset puta ,m ne moze da se poredi sa idi u ubrs i looduj 100 ociju koji ispadnu od 3 moba .. etc ... lakshi je horde quest , ako se izuzme trazenje rexxxara :))))

elem ajde navrni koji dan evo sutra pravim roshtilj epskih razmera :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brd je prilichno teshka instnaca za svoj lvl i 90 % ljudi koje ces da nadjesh na random ce da wajpuju kao loodi jer su 1. noobovi , 2.  nemaju pojma instncu , 3. rade je 1000 put ali su i dalje nobovi :)

da ne govorim sto samo smaranje sa vodjenjem marshala kroz brd udji izadji idi do stormwinda opet udji izadji idi u kurac vrati se u brd farmaj pismo itd jedno deset puta ,m ne moze da se poredi sa idi u ubrs i looduj 100 ociju koji ispadnu od 3 moba .. etc ... lakshi je horde quest , ako se izuzme trazenje rexxxara :))))

elem ajde navrni koji dan evo sutra pravim roshtilj epskih razmera :)

brd je generalno instanca za lvl56-58, ali emperor drogan nije lak ni na lvl60(epici se ne racunaju :P ) tako da je teamwork + active brain ftw :)

ako i ima wipova na jailbrake-u(meni se nije desio nijednom :) ) to je zbog toga sto se ljudi zalete pa odu pravo kod marshala, pa ga onda prate. to je retardirano. on te nece cekati a lako zagine(bar dok se ne obuce ^_^ )

ja sam uvek za dogadjaje epskih razmera :D :D

Link to comment
Share on other sites

ljudi se zelete jer su idioti i nisu ljudi .. dakle ti kazesh paladinu dont cast consecration on groud so we can polymorph etc i on samo cuti ... i nastavlja da baca , idemo dalje sledeca grupa dont cast consecration on ground , on kaze wtf is that ? ja mu kazem that yellow shit , a on kaze aha ok i will not cast it ... i sta se deshava posle .. nastavlja da kastuje ... kazesh ljudima dont talk to him yet lets regen rebuff etc oni kazu ok i kliknu svi ... etc iq 0 ...

emperor je solowan od strane paladina i warriora .. mislim i da ima filmic da se skine ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma cuti, nije to nista :) ja sam sa drugovim magom isao u rfd sa paladinom koji nije imao resurection spell :D :D :D :D (redemption, da me ne bi ispravljao :P ) isli smo bez warriora, priest, rogue, rogue, pala i ja i u jednom trenutku pogine priest(nema ko da tauntuje, je li) i mi cekamo palu da ozivi popa pa da nastavimo ^_^

Link to comment
Share on other sites

ma cuti, nije to nista :) ja sam sa drugovim magom isao u rfd sa paladinom koji nije imao resurection spell :D :D :D :D (redemption, da me ne bi ispravljao :P ) isli smo bez warriora, priest, rogue, rogue, pala i ja i u jednom trenutku pogine priest(nema ko da tauntuje, je li) i mi cekamo palu da ozivi popa pa da nastavimo ^_^

ROFLMAO

enivej isto kod mene samo sa pristom!samo smo mi svi lepo /ignore u trenutku kad smo izvalili!

...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...