Jump to content

Rogue Horde


Milan2307

Recommended Posts

sa undeadom imaswotf sto je najbolja stvar ikada postojala od racial skilova

i cannibalize sto ti je dobro za lvlovanje i grindovanje

sa orcom imas dosta sanse da rezistujes stun sto je mnogo dobro za pvp i imas kao neki kako bi rekao melee arace power [:D] koji traje oko 15-20 sec ali primas 50% manje healinga

troll rogue-a nemoj nikako to je najglulje sto mozes da izaberes posto nema nijedan koristana skill za rouga :/

Link to comment
Share on other sites

ja bih uvek uzeo orka ... jer racial su mu bolesni povecavas ap i resistance na stun i izgledash bolesno :) wotf ne znam ali po meni je precenjen .. jer koji ce to kurac stun rogueu ... kada niko nikad ne samo da ne treba da te vidi nego ni da dodje u poziciju da izadje iz stuna :) pre bi za to uzeo orkica sa bolesnim apom i resistance na stun koji je cini mi se 110 % a ne 15 ... :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja bih uvek uzeo orka ... jer racial su mu bolesni povecavas ap i resistance na stun i izgledash bolesno :)  wotf ne znam ali po meni je precenjen .. jer koji ce to kurac stun rogueu ... kada niko nikad ne samo da  ne treba da te vidi nego ni da dodje u poziciju da izadje iz stuna :) pre bi za to uzeo orkica sa bolesnim apom i resistance na stun koji je cini mi se 110 % a ne 15 ... :)

Ja kao priest ako izadjem iz stuna, uglavnom dobijam roga, i to bas tako sto bacam fear, dotove, lecim se i palim, dok mi ne dodje vreme za sledeci fear. Dakle WotF je koristan do jaja, mislim, koliko to racial moze d abude, ni jedan nije neko imba chudo, i ne treba da bude. Takodje onaj canibalize je extra za lvlovanje i grind, igrao sam malo UD warra.

Dakle - UD, ako ti je ruzan uzmi female, one su jako lepe :D

Link to comment
Share on other sites

Ja kao priest ako izadjem iz stuna, uglavnom dobijam roga, i to bas tako sto bacam fear, dotove, lecim se i palim, dok mi ne dodje vreme za sledeci fear. Dakle WotF je koristan do jaja, mislim, koliko to racial moze d abude, ni jedan nije neko imba chudo, i ne treba da bude. Takodje onaj canibalize je extra za lvlovanje i grind, igrao sam malo UD warra.

Dakle - UD, ako ti je ruzan uzmi female, one su jako lepe  :D

ne znam mozda ... ipak ork je meni dojaja ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Gde ces bolje stvari nego da uletis u Rogue fight kao Orc i da vices :"STUN ME PLEASE!" xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Gde ces bolje stvari nego da uletis u Rogue fight kao Orc i da vices :"STUN ME PLEASE!" xD

nista ne mrzim vishe nego kada bacim stun koji ima 1min cooldown i desi mi se resist ... fucking orks

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Tauren je do jaja  [:D]

zezam se , ja bi uzeo orca ali female , korisna i do jaja izgleda :)

ne on se samo seca stare ljubavi sa hauma :)

Stara ljubav zaborava nema [:D]

QUOTE

ovaj jel se ti to lozis na trule sise ili sta?volis kad je onako meka i ljigava u ruci?

meka...mmmm...ljigava...mmmm... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Da li wotf moze da dispeluje fear, znaci cim te neko fear-uje kliknes i gotovo?

Da, cim kliknes dispelujes fear, dispelujes ono lockovo zavodjenje i dispelujes MC...mozda jos nesto, seticu se.

Imaj na umu da UD ima jos i Canibalize. Na svaka tri min mozes da pojedes jedan humanoid corpse i da napunis health. Out of combat samo, ali ipak extremno korisno kada lvlujes/grindujes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...