Jump to content

srpski gild?


Jackal90

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kili sreco, ovaj nekonstruktivni post sam ti obrisao ja...

pomenuti HS, DrakeGuard i Anathema imaju najvishe "nashih" ljudi ali nijedan od njih nije "srpski" per se...takvih gildova imash mnogo na Silvanasu, a za najbolji srpski guild koliko ja znam idesh na Dragonmaw alliance, "TT" guild je pretezhno srpski i ljudi su na emperorsima sada (tj pre 10-15 dana su ubili huhu, mozda su i i njih do sada =o)) tj nisu loshi...

naravno ja imam masivan hejt ka svakome ko uzima gildije samo na konto nacionalne pripadnosti but that's just me =o)

Link to comment
Share on other sites

TT je na Frostmane-u sad [:p]

Anathema ima mozda 3 nasha coveCa, BokenGuard isto tako neshto, dok je u HyS-u najveca koncentracija nashih igracha.

Postoji mogucnos da je neko od nashih rolao na Haomu i na 12lvl-u poceo da pravi srpski guild [:)]

Hope dies last.

Edit: Kole sreco, ne radi ti avatar. Dal si ga obrisao ili si mu ukakio permissions ne znam, ali bezveze da nesmash sliKicu [:D]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

dobro nauchi je da pricha :)

elem kako stoji hys ... ja sam samo pobegao odande ko picka .. as allways :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo i killy neshto pametno da rekne [:p]

ortak iz razreda je usao u tt na dragonmaw-u pa mi reche danas da idu na neki server ali ne znam koji tacno ne mogu da se setim imena :(

inace igraju taj moj ortak i ako se secate undead mage-a sa haomarush-a trig-a (igro u envy-ju) na acc-u od trig-a sa gnome magom [:)] posto nemaju oboje vreme da igraju jednog charactera pa igraju dvoje na tom jednom :/

vidim da nisu losi (tt) imaju dobar ushep u pve progresu ali ima previse srba u gildu to ih sjebava [:0]

cisto informativno ako nekog zanima [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Yeye Titty Twisters su 15.maja u 3 ujutru migrirali :P omg trebali ste da vidite kako je bio jednostavan proces migracije klik klik klik.... Write confirme in the text area.... White page zomg :( 30 minuta za jebanu migraicju mi trebalo :)

BTW i dalje smo na Twinsima :( vezbamo na njima :P Tacnije oni na nama kako izgled :D

Inace gild FTW :) A server Frostmane izuva kolko je mocan ne laguje ne D/C nema da cekam in line to join server, a naprzeni su PvP i PvE ima sve da se igra ako oces ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

offtopic:Neko je pitao pa da odgovorim. HyS je ubio Broodlorda, ali guild je stvarno jako stabilan, GM i oficiri su skroz cool, par kriza smo prosli dosta dobro, tako da ne sumnjam da cemo daleko dogurati. Bili bi i dalje da guild nije organizovan tako da su, recimo petak i subota skroz free dani, sto je do jaja, posebno zato sto su vecina igraca 24+. Inace i tri guild leadera su nasi ljudi, ima i slovenaca, ali kao sto Kole rece, to stvarno nije bitno.

2 Enclave

kapiram sta si hteo da kazes, server je bio total crap jedno vreme, medjutim dize se iz mrtvih...

ontopic: Mala smo mi nacija da bi imali etnicki cist guild. To mogu Rusi i oni skandinavci, kada ih ima pun qrac. A i kod nas svi bi hteli da su GMovi. Vec smo pokusali 100X. Ne ide. U svakom slucaju novom guildu zelimo sve najlepse, jel tako? :D

Link to comment
Share on other sites

Ufff, totalni off, ali jebiga sad...HyS je skinuo Vael-a cini mi se.

Nego Kole izvodi krive drine, shatro je u grchkoj a ovamo visi na forumu.

To je codename za WoW pauzu verovatno [:p]

nije off prica se o srpskom guildu na haomu a kazete da tamo igra mnogo srba ...

elem bedak je mnogo velik ja sam izashao iz guilda kada smo bili na ragni izlevelovao paladina i ubio nefa dok su oni ubili razorgorea i veala ... imba alijansa :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hehe pa shta znam, mozda te blizz zaposlio da ispitujesh trzishte u grchkoj [;)]

Problem na Haomarushu koji imaju guildovi tipa HyS, Draken i Anathema je shto cim se neko nakupi itema i iskustva redovno ode u Jotun (/spit [:D]), Noctum i slichne Nef-killing guildove, i onda Jovo-nanovo, oblaci novog Rogue-a/Druida i shta ti ja znam. Ispade da su ovi guldovi samo Gearing Centar i trambolina za high-end content.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

heh ja nisam migrirao huntu 15og, ali sad cu za sat i 15 minuta -.-

reko kao da ostanem da vidim mozda ce da bude bolje, qrac od 3-5 popodne je bilo 20 ljudi u orgrimmaru, sva 3 queua za BGove su bila po 4 sata, cao zdravo ghost servu, samo se plashim da ne bude gore, 3200 alliance charova je preshlo, i barem upola toga josh horde, a Frostmane nije novi serv, postoji on vec odavno, pa je bila migracija sa dal' ragnarosa, i josh nekog na njega, pa je malo ljudi preshlo, sa su otvorili i Dmaw => frostmane migraciju =S\

anyways can't be worse then this soooo, BYE DMAWWWW !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...