Jump to content

Barcelona - Arsenal


Longleyy

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pratim neshto preterano fudbal jer me ne zanima previshe, ali mi je sasvim jasno shta je barca radila pre i posle dolaska riijkarda ne mesto trenera... ako je mozda jednu tekmu loshe pripremio, a i na vreme se izvadio (pa i da je na srecu kako ti kazesh, neka je, za 20 godina ce se pamtiti da je osvojio), prejak i prebrz zakljuchak je da je u pitanju rupa od trenera...

Barsa pre rajkarda nije imala ronaldinja, kad Rajkard jednom ode sa kormila u bilo koji drugi tim, videces da je rupa, ko i svi ti novopecheni holandski treneri (Kuman, Van Basten, Gulit etc..). Nisu oni josh toliko iskusni da bi bili dobri treneri, treba tu dosta vremena da prodje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

choveche :) golman je pokupio lika za nogu i sprechio 100% gol koji je taj igrach trebao da postigne, to je automatski crveni, nema pushtanja prednosti... to shto je neko drugi pritrchao i dao gol se ne rachuna (koliko ja znam)... i slazhem se, moja reakcija je bila da je trebao da pusti prednost i da zhuti, ali ono je bio crveni k'o vrata, a Lemanu treba ovakva lekcija, jer je chovek majmun, neodbranjive lopte brani kad je u formi, prima zicere kad nije, i svadja se sa svojim igrachima konstantno ... chovek je psihichki poremecen, i nadam se da ce se promeniti do svetskog prvenstva...

( koliko ja znam ) pa ne znas. da upravu si, poslednji igrac odbrane i dobija crveni, ali se u praksi u ovakvim situacijama pusta prednost.pokusacu da ti citiram sta znaci prednost po udzbeniku, prednost se dozvoljava i obavezno pusta kada je igrac u gol sansi ( to obavezno ) ili kada je u toku akcija, koja obecava pogodak..jbg,tako neshto..nemoj me drzati bas za rec, davno sam to citao..to sto mi gledamo na tv-u tekme pa vidis da sudija pusti prednost na polovini terena ili cak na polovini onog tima kome je dao prednost, to nije po pravilu i tu se sudi prekrsaj..ali opet u praksi sudije i tu pustaju prednost,mada ne bi trebalo...eto da naucis neshto:)

poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...