Jump to content

Barcelona - Arsenal


Longleyy

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj ronaldinjo se ne vidi nigde,arsenal trchi na sve strane,eto se razigrao...kakvo ce ludilo biti drugo poluvreme jebote zivot.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

komentator je posebna prica.

dakle lik je do prvog gola Barse bio u fazonu:

"Arsenal bi mogao da odvali Ujedinjene Reprezentacije Sveta kada bi igrali. Prelepo. Divno. Henry je legendarni supersajonac koji dozivi transformaciju kada se iznervira i to nejakog Ronaldinha najvise plasi"

a onda posle gola:

"Sjajno igra Barselona. Najlepsi fudbal. Dominiraju svetom. Ako trazimo krivca onda ga sigurno mozemo naci u Henryju"

idi bre idiote...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kako bih spalio ovu Barsu , vazno da je Ronaldinjo&co. prvi na onoj reklami Joga Bonito , igraj lepo , a ovamo zadrzavaju vreme , komentator izbrojao 50+ paseva , od kojih je jedno 30 bilo na njihovoj polovini , chisto da zadrze vreme...

Inache tekma je bila super , pogotovo sam se odushevio kad je Arsenal sa igrachem manje poveo , ju u kako sam bio happy :)

Link to comment
Share on other sites

sve neshto gledam i mislim se , nema shanse da arsenal izdrzi taj tempo igre sa igracem manje , bio sam u pravu , onda dva ocajna shuta anrija i jbg, ali ipak covek je dao sve od sebe. Sve u svemu lepa utakmica, jedino mi krivo shto nisu bili neki "umetnicki" golovi za [:p]

Kako bih spalio ovu Barsu , vazno da je Ronaldinjo&co. prvi na onoj reklami Joga Bonito , igraj lepo , a ovamo zadrzavaju vreme , komentator izbrojao 50+ paseva , od kojih je jedno 30 bilo na njihovoj polovini , chisto da zadrze vreme...

e i to, znaci stvarno su preterali , mada nishta ne ocekivano. Ipak je tu velika zelja za pobedom, etc, ali definitivno su upropastili zadnjih 10 min igre.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Kako bih spalio ovu Barsu , vazno da je Ronaldinjo&co. prvi na onoj reklami Joga Bonito , igraj lepo , a ovamo zadrzavaju vreme , komentator izbrojao 50+ paseva , od kojih je jedno 30 bilo na njihovoj polovini , chisto da zadrze vreme...

nemojmo preterivati. ni Arsenal nije ostao najcistiji.

Cole je takodje isao da izvede aut hodajuci kao ona najgora copava babetina.

Onda onaj Almunia, Alumnia koji li je. Chovek se ubio od zadrzavanja vremena. Onda kada je Fabregas bukvalno isao dva koraka napred - tri nazad da izvede korner itd.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sad bi pricao svasta o barseloni ali pola toga ne bi bilo tacno posto ja tako mrzim taj klub.Ali evo cinjenica je da su igrali 70 minuta sa igracem vise i da Eto nije proradio (kakav okret taj covek ima to nije zdravo) nebi ni uradili nista do kraja.Zhao mi Arsenala,Anrija sto nije u drugom minutu promenio sve i Lemana,koji je jebiga,uradio ono sto je morao.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

komentator je posebna prica.

dakle lik je do prvog gola Barse bio u fazonu:

"Arsenal bi mogao da odvali Ujedinjene Reprezentacije Sveta kada bi igrali. Prelepo. Divno. Henry je legendarni supersajonac koji dozivi transformaciju kada se iznervira i to nejakog Ronaldinha najvise plasi"

a onda posle gola:

"Sjajno igra Barselona. Najlepsi fudbal. Dominiraju svetom. Ako trazimo krivca onda ga sigurno mozemo naci u Henryju"

idi bre idiote...

A kada favorizuje samo jednu stranu onda ces da pricas kako je pristrasan.Naravno da ce da govori kako je tim koji postigne gol bolji u tom trenutku...

Ps.Ono sto rece longley za zadrzavanje lopte,mozda za nas je ciganski ali svaki tim na svetu bi to radio.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

A kada favorizuje samo jednu stranu onda ces da pricas kako je pristrasan.Naravno da ce da govori kako je tim koji postigne gol bolji u tom trenutku...

pa vidis u tome je i razlika.

kada je neki tim u odredjenom trenutku bolji, kaze se da je u tom trenutku bolji a ne da su to neki vanzemaljci i da dalje ne postoji.

malo je smesna situacija kada neko prelazi iz krajnosti u krajnost slozices se.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nemojmo preterivati. ni Arsenal nije ostao najcistiji.

Cole je takodje isao da izvede aut hodajuci kao ona najgora copava babetina.

Onda onaj Almunia, Alumnia koji li je. Chovek se ubio od zadrzavanja vremena. Onda kada je Fabregas bukvalno isao dva koraka napred - tri nazad da izvede korner itd.

Mozda mi je to zapalo za oko zato sto svako jebeno govori kako Barsa igra fer i lep fudbal , a onda se ovako pokazu na velikim utakmicama i to sa igracem vishe.Iskreno najvishe me to iznerviralo ,i to zato sto Barsu dizu u nebesa , a u stvari su svi isti kad je u pitanju pobeda , mamu bi prodali za istu.Ok nemam ja nista protiv , ali onda nek se zna shta si i ko si.Lako je igrati lep fudbal u prvenstvu vs Mallorce (random primer) , a drugo je ispasti covek u finalu LS.

A to sto je Arsenal zadrzavao , i sam znash da je takvo zadrzavanje (seta po loptu , valja se po zemlji)(shto je i Barsa radila)) normalno ko sto je normalno da se nose kopacke...

Link to comment
Share on other sites

Ps.Ono sto rece longley za zadrzavanje lopte,mozda za nas je ciganski ali svaki tim na svetu bi to radio.

Ja to ne sporim , mene samo nervira ta chinjenica da to radi jedna "Barsa" , na koju svi drkaju kurac kako igraju fer i lepo :)

Al dobro necu vishe , sad sam jos pod utiskom tako da cu ujutru da pishem , jer sad pizdim :)

I stavljam smajlije :) iz meni nepoznatom razloga :) , valjda onaj rad , toliko sam prso da se sad onako smejem ko psihopata :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Barsa ko sto je vecina jos pre pocetka lige sampiona rekla

Ronaldinho ne mora da daje onakve pasove i da dribla onako

dovoljno je moral koji uliva ekipi

smirenost rajkarda isto

Arsenal se borio i u jednom trenutku mi je bilo zao ali barsa zasluzeno najbolja

Link to comment
Share on other sites

svaka cast arsenalu,odigrali su sjajno.igrati od 18min sa 10 igraca vs barce je jako tesko.ponestala im je snaga kada je najvise trebalo,od 75 min.ebu je do tada odigrao fenomenalno.zalosno je sto je sudija ipak bio glavna licnost i direktno uticao na rez 2 puta. u 18 min je trebao da pusti prednost i zuti lemanu po svim pravilima fudbala,sigurno bi bila tekma 2x bolja da je arsenal igrao sa 11 igraca.druga greska je bio dosudjen faul na ebuu,iz kog su englezi dali gol.cista simulacija,ali to jos i moze da prodje,ipak je bio daleko i pomocni sudija je signalizirao tako da...ali ovo prvo..ronaldinjo slab, oleger zalostan, ne znam sto rajkard nije poceo odmah sa neverovantim iniestom i beletijem, ali bilo kako bilo..ne bi bilo nepravedno ni da je arsenal osvojio,mada je mogao almunia da bolje intervenise kod oba gola.primio je oba gola u blizi ugao,stvarno.. ali ipak je u ovom trenutku barca najbolji tim evrope,realno..navijam za barselonu i liverpool....dobra utakmica,mogla je biti i bolja..cestitke i barsi i arsenalu...

Link to comment
Share on other sites

sjajna utakmica, veliki sam navijac arsenala, ali moram priznati da su obe ekipe bile odlicne.. krivo mi je sto je koncentracija pala posle gola eto'o-a ... prava steta sto je jedna od ekipa morala izgubiti

komentatori su druga prica, zato ja gledam sve sportske dogadjaje na hrvatima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ah...evo i mene...tuzan sam...tuzan,zato sto nisam pukao 5:0 sa istim brojem igraca,nego ovako zvrljavo...da ne racunam Etovu stativu u prvom poluvremenu,Barsa nije imala nijednu sansu,tuga :(((...Ronaldinjo,velikaaaaa nula...kurac moj najbolji igrac na svetu,titula sprdacha ove godine ide Anriju koji da je zavrsio neku od njegovih akcija golom bio bi jebeni bog...jbt,i dalje sam pod utiskom...kako sam samo razocaran...ne znam sta da kazem da ne ispadnem subjektivan,ali Barsa se zestoko provukla,otkinuo ih Arsenal i na pocetku a tek posle sa igracem manje...smesno...jebem ti fudbal kad ne pobedi bolji...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem ti fudbal kad ne pobedi bolji...

hm sad. :) bolji... barca je bolji tim na papiru, a kada se igra jedna tekma ne mozesh ochekivati da neka "pravda" uvek pobedi...

btw shteta shto je sudija toliko sjebao tekmu koja je mogla biti josh bolja... mogli su da daju i boshkovicu da sudi, ne bismo morali da slushamo gluposti sve vreme, a kvalitet sudjenja ne bi bio nizi...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

barsa je bolji tim na papiru? po chemu? novchanoj vrednosti igracha da...venger je od igracha koji su vredeli svi zajedno kao bilo koji barsin napravio bolji tim od iste... arsenal je u ovom trenutku 2x bolji, shto su i pokazali.A ovi koji kazhu da je barsa zasluzheno pobedila...hm...ne mogu bash da ih psujem sad , kad se odnerviram cu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...