Jump to content

Prodajem WOW acc


Revenger

Recommended Posts

ma ja ni nemam bok ... zabole me imaju 3 paladina sa bokom ja imam imp wisdom i to je to :) sve buildove sam isprobao i all around najbolji build je ovaj za mene .. imam healing odlichan i imam dobar pvp burst dmg uletim u borbu cekam da soc procuje kada procuje bacim hoj cekam da procuje josh jednom onda jdugment of command + holy shock siguran crit za 800 + ( josh kada dobijem zhc udaracu za 1000 max ) sve u svemu ako sve to crituje udaram 3000k a mogao bi josh vishe samo kada dodjem na jebeni red za zhc .. sve to u manje od par sekundi sto nije losh + kao sto rekoh najbolje moguce healovanje za paladina etc ... <3

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...052030510200000

naravno kada se nakupim warriorovske opreme etc onda se prebacujem u retnoba ^^ ali to nece biti skorije :) mLogo volim ovaj build ^^

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ovako ide za 40 man raidove ...

pala no:

1. wisdom na caster might na rogue i wars

2. salvation na sve i onda kaze warriorima ako necesh salvation dispeluj ga ( zbog dps wariora i tenkova ^^)

3. kings na sve

4. ako ima 4 paladin onda ovaj radi light na sve

5. retko da se neko specijalizuje ali uvek bi trebao da ima jedan pala sa sanctuaryjem i to se baca na ceo raid ...

ako imaju 3 paladin ide kao kod 1 , 2 i 3 samo sto dvojka baci na sve salvation ali na warriore samo light :)

nista tesko i ne smara sve je stvar dogovora :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bok je nebalansirana sramota i umesto da ste sretjni sto ga imate i da ga bacate non stop josh se zhalite?!?! helou? bejkingpauder? sve vas sto imate bafove a ne bacate samo di kaj pi majnus (ili smanjen raid priority) i da vidish sta je disciplina...

posto nemam aspiracija ka nekom leaderskom mestu davno sam odustao od isterivanja krive drine, sad idem bez bafova kad zaborave...ionako do trenutka kad dodjem u situaciju da buff (meni kao huntu) znachi nesto oko prezhivljavanja gro raida je mrtav ali opet...stvar je principa i maksimizacije efektivfnosti....

damn odoh u offtopic, sorry

elem, ko zheli da kupi chovekov pala account nek razmisli da veliki gildovi imaju rotaciju u paladin bildovima, znachi jedan mesec morash da se sprecujesh da imash bok i da bafujesh ko chovek, a onda mesec/dva/koliko god zavisno od broja pala u glidu furash koji ocesh bild...

Link to comment
Share on other sites

bok je nebalansirana sramota i umesto da ste sretjni sto ga imate i da ga bacate non stop josh se zhalite?!?! helou? bejkingpauder? sve vas sto imate bafove a ne bacate samo di kaj pi majnus (ili smanjen raid priority) i da vidish sta je disciplina...

posto nemam aspiracija ka nekom leaderskom mestu davno sam odustao od isterivanja krive drine, sad idem bez bafova kad zaborave...ionako do trenutka kad dodjem u situaciju da buff (meni kao huntu) znachi nesto oko prezhivljavanja gro raida je mrtav ali opet...stvar je principa i maksimizacije efektivfnosti....

damn odoh u offtopic, sorry

elem, ko zheli da kupi chovekov pala account nek razmisli da veliki gildovi imaju rotaciju u paladin bildovima, znachi jedan mesec morash da se sprecujesh da imash bok i da bafujesh ko chovek, a onda mesec/dva/koliko god zavisno od broja pala u glidu furash koji ocesh bild...

bok ftw .. i ja se ne bunim da buffujem niti iko ko ima i gram mozga ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Tesko Rev da ce da ode za 200e. Ja nisam uspeo ovde mog locka da prodam, a znas i sam koji sam po dps-u :)

PS. vidis da nema sansi da batalimo WOW

nije tako tesko dobio sam 200e ponudu i mogo bi i za mnogo vise na ebay pogledao sam al sto ti rece dzaba nemogu da se skinem opet sam poceo da igram =/

Link to comment
Share on other sites

e sad da kazhem ja nesto na temu kupovine likova.

Ja sam kupio,neki to ovde i znaju lik Valbo(60warlock,tier1,14epics).L00d lik,ali ja ga nisam kupovao zbog toga vec jednostavno nije bilo druge opcije da se dodje do wowa jbg srbija vechitno nestashice...

moje prethodno iskustvo sa wow-om je bilo 21warr,29rogue = 0

lepo napravio sam svog roga napucavao iteme na 19,29 sad cu na 39(planiram da ceo budem plav:P) i nije to tako loshe.lepo sve one gankere nabijem na .!.

drugovi su mi pomogli da steknem iole neki skill sa warlockom,mada sam u pochetku znao samo za Shadow Bolt ftw ! i ginuo ko stoka.Sada je kao to drugachije al opet sam n00b i to znam,ali jednostavno prolazim kroz wow laganeze.Udjem na Valba naberem trave,prodam eto para za roga.Frka hvata kad te pitaju ljudi kao sto si napustio gild,gde si dobio taj item ?! pa sam morao ko kreten da surfujem po thottbot-u dan-noc da ne ispadnem debil :)

btw nisam pukao nishta velike pare 45e kao i novi wow... sta reci nego jako zanimljivi nachin igranja wowa jer davno je wow pocheo da se igra sada bez pomoci

vecih levela nemozhe se nista jer pola likova su altovi,siledzije tako da ispushish u bg-u. nema vishe onog wowa kao 60 LEVEL w00t!?

svi su obukli epike...

Pozdrav,Vlepa

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

nista posebno zaista ... ja sam udarao 1500 beli 1700 soc dmg critove dodushe sa berserkingom i unstopable dok sam bio retadin :)))

btw istina je da paladin ne moze da pravi dps kao ostale klase pogotovu u duzim runovima ... ja najbolje sto sam uspeo sa 25 %crit shanse jeste da budem 8. po dmgu u molten koru sa unstopable force  .. i to sam se bash cimao :) ... mada ono ionako vishe u molten coru ne hilujem ni na jednom bosu ni na vecini bosova u bwl o zg i aq 20 da ne govorim :) samo ako mi nekad treba bacim koji heal na sebe i nastavim da mlatim cekicicem ... ako treba zaletim se judmgenujem wisdom / light na chromagusa naprimer i tuchem mu po repu dok spamujem cleanse :) tako dispelujem dps clase  i nanosim neki dmg ipak ne previshe bitan ali je dmg + nikad mi mane ne nestane jer uvek dobijam od blessinga i judgementa mogu da cleansujem beskonacno da mi nikad mane ne nestane tako da je mozda na nekim bosovima i bolje tuci ga :)

Koliko imas mane, bez bafova???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...