Jump to content

Nindze VS samuraji


Guest

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a brate, citam ovoh nekoliko strana dok nisam bio tu...dobri ste zaista:)...jos samo da krenem neku spiku o mom pradedi i mojkovackoj bici:)

sta??? imam ja dve sablje kuci - pesadijsku i konjicku, pradeda i deda ... ne prodajem nista samo se hvalim ;)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

hahaha ovo kako je krenulo bitje krvi na kraju samo tako...i to ne zbog ninji i samuaja =o)))

okruzhicemo se zhenskim osobama i zli linuksovci nece smeti da nam pridju [:D]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

ja imam kashiku kupljenu pre 4-5 godina, razbija supe samo tako...

a za linuxovce...kolaju glasine da ce uskoro razviti prototip interfejsa za komunikaciju sa "zhenskim osobama suprotnog pola" ali ko sto rekoh...samo nepotkrepljene glasine ;o))

i naravno, pitanje da li ce migsa da flashira svoj rage ka stanovitim osobama i releasuje ga kad mu iste dodju u striking distance =o)

Link to comment
Share on other sites

e, pricao sam sa jednim od najboljih weapon smithova u texasu

i bas sam ga pito da uporedi katane i evropske maceve

katana je mac koji nije napravljen za armije, za masovnu borbu, napravljen je za 1v1. kada armije idu koriste koplja, lukove i strele. katana je napravljena za 1 zamah jer jedan zamah je dovoljan da te prepolovi (pokazao mi je koliko je to ostro i sta moze da uradi).

evropski su pravljeni da te izudara macem i isece dok ne mozes da stojis na nogama. katana ce proci kroz tvoj mac i preseci te. ali, ako imas vrhunskog katanasha :D i vrhunskog two handed swordasha sa machem od 2m, THS bi trebalo da dobije borbu.

mada covek kaze, sva ta oruzija su neverovatno ubitacna i jaka, tako da nije pitanje oruzija nego onog koje iza oruzija...

mada katana >> pwn all

Link to comment
Share on other sites

katana je mac koji nije napravljen za armije, za masovnu borbu, napravljen je za 1v1. kada armije idu koriste koplja, lukove i strele. katana je napravljena za 1 zamah jer jedan zamah je dovoljan da te prepolovi (pokazao mi je koliko je to ostro i sta moze da uradi).

mozhda neku zhenu ili malo dete, ali oklopljenu metu nikako. velika boljka katane je shto mnogo loshije probija oklop od evroskih macheva, a vec u sengoku eri svaki vojnik na bojnom polju je bio pristojno oklopljen.

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Tu gresis fukkitsu, evropski macevi nisu pravljeni da probije oklop.

evropski macevi su pravljeni da izmrve kosti ispod oklopa

to su macevi za kasapine, bez preciznosti bez icega, jednostavno njegova tezina kad te opizdi, kakav god ti oklop imao, oklop ce preziveti, tvoje kosti nece

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Tu gresis fukkitsu, evropski macevi nisu pravljeni da probije oklop.

evropski macevi su pravljeni da izmrve kosti ispod oklopa

to su macevi za kasapine, bez preciznosti bez icega, jednostavno njegova tezina kad te opizdi, kakav god ti oklop imao, oklop ce preziveti, tvoje kosti nece

Nisam imao pojma stvarno su strava he he [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...