Jump to content

Orlani Sex


Recommended Posts

..najbolje da napishete udzebnik i izdate :P

ahahahhahahahahahaha...apsolutno realno dunja. slazem se sa tobom. tako bi olaksali zivote milionima :)

ahahahahhahahahahahah...braaaateeee.

inace ne smejem se topicu, vec komentarima odredjenih...a i dijalogu dunja/cilim...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram se ubaciti i dodati samo da je naucno dokazano da muskarac ukoliko zadovolji, odusevi zenku svojim lizanjem dobice mnogo bolje pusenje nego do tada. I ja sam to doziveo. U svakom slucaju, sve se zasniva na dobrom sexu, a samim tim ne treba biti blam. Maud dobro rece ukoliko se osoba stidi svog tela i razmislja dal ce njen partner nesto pomisliti onda je i los sex, a otuda i lose veze. Bez dobrog sexa, a u to spada raznovrstnost nema ni dobre veze. Verujte vi cika Zekiju, proso je on sito i reseto ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

[applause] @topic

Kojot za preCednika! Ajde recite realno gde deca sa foruma inace mogu da saznaju ovakve stvari a da ih tome nije naucio Kojot licno a to je ucenje kroz stetu (totalnu [:D] ))

@Kole

Oprosti mu bo

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Doktor Maud je u pravu. Hvala kolega na opshirnom izlaganju na temu "Oralnog sexa" [:D]

Josh jedna interesantna pojava je internet - naime, ljudi nikada nisu bili u stanju da tako otvoreno prichaju o intimnim stvarima uzivo. Danas, kada na netu svi sede za svojim avatarima i nickovima, sasvim je prirodno reci sve shto znash o sexu i to je veoma dobro - to znachi da ljudi mogu da podele sa drugima svoje iskustvo i saznaju neshto shto inache verovatno ne bi saznali.

mozhda zato shto kad gledam kojota izgubim motivaciju za seksom [:D]

@topik

"Do you have any idea what we are dealing with down there...? Teeth position, jaw angle, suction, throat spasm, moving up and down, back and forth, plus trying breathe through our nose...HONEY! They don`t call it JOB for nothing!!!"

meni je uvek bilo lako da se snadjem u operaciji ali sam vremenom izvalio da je josh bolje da jezik (i uopshte pazhnju) uposlim negde drugde dok prstom operishem klit

shto se tiche bja, nisam neshto preterano odushevljen - mozhda zato shto volim fine cice [:D]

Link to comment
Share on other sites

ma jok to sam naveo za ostale. ja imam kruka i 3 dana da dokazem kroz praksu da mushkarci bolje pushe kurac.

tri dana raja. ko pusi prvi? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDD

BUDALE! :D

e stvarno niste normalni... :)

kad sam gledo jutros ovaj topic samo sam se cerekao i klimao glavom... sad se vetj histerichno smejem [roflmao]

a generalno.. mushkarci su bolji :)))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

69 naravno, ne smemo da gubimo previshe vremena !

moracemo nekako da resimo problem gravitacije.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...