Jump to content

Doctor Who


Recommended Posts

Originalna serija je pocela 1963. i imala 26 sezona!!!11

Sada je remake u pitanju, ide druga sezona. Dosta su je hvalili, sad je dobio neke nagrade, a inace je britanska serija. SF je u piitanju. Siguran sam da ovde ima fanova, ali nema ih da se jave. Ajmo ljudi, jel ima ove nove epizode neko?

http://imdb.com/title/tt0436992/

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne znam ikoga da ima...takodje nisam nesto najsigurniji da je ovo sada chisti remake jer je doktora do sada glumilo 8 ili 9 glumaca...i sve se nastavljalo na originalnu mitologiju...moguce da su sad krenuli ispochetka ali to je ako se mene pita stupidno, bolje nastaviti kao do sada...mislim, nisu BBC ameri ili nsto u tom fazonu...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako pocela originalna serija. Ovaj Dr Who je, koliko sam ja skapirao, vanvremen hiper-inteligentni i sposobni baja koji putuje po univerzumu i resava sve moguce probleme. Pomaze mu neka cupi koja dopunjuje njegovu emotivnu stranu. Deluje bas ok, i s obzirom da je pokupio britanske nagrade, kapiram da je dobra.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ozivljavanje topica uspeshno.

Uhvatio sam nekoliko epizoda kasno uvece (izmedju 1-2 posle ponoci) na b92. Serija je jebeno genijalna. Moracu da skinem sve dosada dostupno. Podseca me na Daglasa Adamsa naravno, taj uvrnuti britanski SF mi je uvek posebno prijao.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...