Jump to content

oću da mi neki admin promeni nik


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam siguran, ali misilm da taj stav "hocu kakim - necu kakim" nece dovesti do zeljenih rezultata.

a lepo su ga upozoravali...

@fukkatsu

i dalje ne mogu da prestanem da se smejem [roflmao]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto se bunis kada su ti signa i avatar stvarno bili protiv propisa.

jesu bili protiv propisa, imali su pravo da je skinu, poenta je što oni nikad ne bi skinuli to da nije saint skrenuo pažnju. opet, nemam ništa ni protiv sainta, ali bi bilo kul kada bi admini radili sami svoj posao. (zato što me onda ne bi primetili)

posebno što nas je prvo ishejtovao za sklanjanje signe ;)

to je bio miran protest, a ne h8, zar ne?

dual homosi treba da imaju ista prava kao i obichni homosi [:D]

ovo je bio hejt, zar ne?

ali opušteno, prvo zato što je dobra fora, a drugo zato što nisam gay...

nisam siguran, ali mislim da taj stav "hocu kakim - necu kakim" nece dovesti do zeljenih rezultata.

mislio sam da je poulacija ovoforumska bolje upoznata sa latinskim jezikom,

nisam razmišljao o tome da nisu svi kao ja prošle godine učili isti. sad kapiram da će me svi smarati.

kad tolikim ljudima menjate nick, šta vam je teško da meni promenite dva puta.

ili ako nećete, onda ne biste trebali nikad nikome da menjate nick.

ja bih i dalje želeo da mi promenite nick, ali ako vam je teško/nećete/ne vidite poentu onda ok, neka ostane.

P.S. nabavio sam pokajničku signu.

Edited by duo hommini

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

admini radili svoj posao? izvini što ću ti ovo reći, ali to je kao da očekuješ da u vrtiću vaspitačica spreči svakog od 40-oro klinaca u grupi da pojede svoju slinu.. sklanjam velike signe i avatare kad god ih izvalim, kao i sve moje kolege (right ;)), ali vas ima previše a automatika ne postoji..

s druge strane, klinci u vrtiću ne znaju da ne treba jesti svoje sline, a učestvovanje u diskusijama ovde podrazumeva pismenost, pa prema tome i sposobnost da se pročita pravilnik.

Link to comment
Share on other sites

admini radili svoj posao? izvini što ću ti ovo reći, ali to je kao da očekuješ da u vrtiću vaspitačica spreči svakog od 40-oro klinaca u grupi da pojede svoju slinu.. sklanjam velike signe i avatare kad god ih izvalim, kao i sve moje kolege (right ;)), ali vas ima previše a automatika ne postoji..

s druge strane, klinci u vrtiću ne znaju da ne treba jesti svoje sline, a učestvovanje u diskusijama ovde podrazumeva pismenost, pa prema tome i sposobnost da se pročita pravilnik.

uopšte ne kapiram toliko neprijateljstvo iz tvojih postova.

ponavljam, prekršio sam pravilnik, skinuli ste mi signu. ok.

osim mirnog protesta nisam rekao ništa u vezi toga.

što se tiče nick-a rekao sam na početku strane if it's no trouble, posle sam rekao da ako nećete, ne morate da ga promenite, nije da vas smaram i da vam zvocam.

i što se toliko cimate kad neko spominje "obavljanje posla"?

svi znamo da admini ne dobijaju plata, a da imaju prilično posla.

niko vas ne krivi ako ne radite sve istog trenutka i ako imate propuste.

A sto se nicka tice, kao sto rekosmo, nije problem da menjamo nadimke, i to zapravo i radimo (promenili smo i tebi, zar ne?), ali se problem javlja kada neko hoce da menja nick pri svakoj narednoj poseti forumu. Konacno, uvek mozes registrovati nov nalog i postovati pod novim imenom, posto sam sasvim siguran da tebi postovi "nista ne znace" ?

nije da ja menjam nik onako, jer mi se menja, već zato što ovaj dovodi do nesporazuma.

što se tiče broja postova meni oni ništa ne znače, ali znače ostalima. pogledajte malo bilo koji topic. usera koji nema bar dva kvadratića ispod avatara niko ne zarezuje ni 2%...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

e da ivane, jel 128x128 preveliko za avatar ili mozh' da prodje? =o))

smanjiće ti forum na 90 u svakom slučaju, bolje risajzuj u fotošopu nego da to radi browser svaki put kad renda stranu

uopšte ne kapiram toliko neprijateljstvo iz tvojih postova.

ponavljam, prekršio sam pravilnik, skinuli ste mi signu. ok.

osim mirnog protesta nisam rekao ništa u vezi toga.

što se tiče nick-a rekao sam na početku strane if it's no trouble, posle sam rekao da ako nećete, ne morate da ga promenite, nije da vas smaram i da vam zvocam.

neprijateljstvo? ma jok, em govorim generalno, em sam hejter, al nemam protiv tebe ništa lično :)

što se tiče broja postova meni oni ništa ne znače, ali znače ostalima. pogledajte malo bilo koji topic. usera koji nema bar dva kvadratića ispod avatara niko ne zarezuje ni 2%...

to rade retardi.. neću zaboraviti kad sam sa user-a za igraonice (ivan bez crte) rekao liku da ne spamuje ili tako nešto, a on mi opsovao kevu što mu se javljam a imam ~20 postova :)

inače, ako pišeš inteligentne postove, čitaće ih pa taman ti brojač u minusu bio (hint: tomkeus).

p.s. aj promeniću ti nick večeras, samo bump-uj topik da ne zaboravim :)

Link to comment
Share on other sites

bump-uj?

upravo si ga bumpovao.

to ti znachi da postujes nesto bezveze cisto da bi se videlo da ima novih postova i da samim tim bude medju prvim topicima, da ne bi "potonuo" negde dole...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

upravo si ga bumpovao.

to ti znachi da postujes nesto bezveze cisto da bi se videlo da ima novih postova i da samim tim bude medju prvim topicima, da ne bi "potonuo" negde dole...

...ili da se pojavi na view new posts, pošto tako svaki kršteni forumaš overava forum :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...