Jump to content

"24"


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma to jos uvek stoji kao opcija, nego sam tu 24ku vec skoro svima i ovako srezao, pa sam i zaboravio da ima jos onih kojima treba :) Sve u svemu, koliko znam, draganche i ti ste jedini koji jos uvek cekaju kopije (od 1 do 5) pa ajde da vidimo kad bude neka ada da vam to recnem i donesem. Osim ako vam nije hitja pa hocete i ranije da gledate :)

Link to comment
Share on other sites

e jel bila neka sezona te 24ke kod nas?

ako jeste, i ako je ono sto mislim da jeste, uopste mi se ne svidja :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bila je na hrt-u, koliko znam kod nas nije, mada moguće da je pink pustio pola druge sezone ili tako nešto..

meni se sviđa, upravo gledam prvu sezonu.. laki, budi spreman da režeš drugu kad se vratim s mora :)

Link to comment
Share on other sites

e jel bila neka sezona te 24ke kod nas?

ako jeste, i ako je ono sto mislim da jeste, uopste mi se ne svidja :/

Bila je kod nas serija, i uprkos ivanovom misljenu oko emitovanja, pink je zapravo pustio sve cetiri sezone. Dodushe, sad sam se malo istripovao pa ne znam dal' su pustili i cetvrtu ... da, definitivno jesu, sad se setih, i to recimo 6 meseci nakon hrta (hrt je pustao tokom zime, pink na leto). Sad mene jos samo zanima zasto ti ne dopada kru? :)

meni se sviđa, upravo gledam prvu sezonu.. laki, budi spreman da re
Link to comment
Share on other sites

Bila je kod nas serija, i uprkos ivanovom misljenu oko emitovanja, pink je zapravo pustio sve cetiri sezone. Dodushe, sad sam se malo istripovao pa ne znam dal' su pustili i cetvrtu ... da, definitivno jesu, sad se setih, i to recimo 6 meseci nakon hrta (hrt je pustao tokom zime, pink na leto).

Pink je emitovao 1. i 3. sezonu 24-orke i nista drugo.Inace meni se kraj 5. sezone uopste ne dopada.Valjda ce to popraviti u 6.

Link to comment
Share on other sites

Inache, prva sezona je glumacki najslabija, tako da bi druga trebalo da ti se bash svidi, i treca. Cetvrta je so-so, petu jos nisam odgledao do kraja :)

Ako bih trebao da poredjam sezone po kvalitetu to bi izgledalo ovako:

1.Druga sezona

2.Treca sezona

3.Cetvrta sezona

4.Peta sezona

5.Prva sezona

Mada mi je svaka sezona dobra.

Link to comment
Share on other sites

Sad mene jos samo zanima zasto ti ne dopada kru? :)

iz nekih nepoznatih razloga mi je smrtno dosadna..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pink je emitovao 1. i 3. sezonu 24-orke i nista drugo.

prilicno sam siguran da je pink pustao i cetvrtu sezonu 24ke, i to skoro sasvim siguran,

a za drugu ajde nisam, davno je to bilo :) Prve se secam, trece i cetvrte, ali je samim tim jako nelogicno da pink nije emitovao i drugu sezonu posto je poprilicno sigurno otkupio.

@ kru - Moguce da nekome ne odgovaraju ti konstantni klifhengeri, sta znam.

Link to comment
Share on other sites

prilicno sam siguran da je pink pustao i cetvrtu sezonu 24ke, i to skoro sasvim siguran,

a za drugu ajde nisam, davno je to bilo :) Prve se secam, trece i cetvrte, ali je samim tim jako nelogicno da pink nije emitovao i drugu sezonu posto je poprilicno sigurno otkupio.

A ja sam apsolutno siguran da 4. sezonu nisu pustili,jer sam gledao 3. na Pinku i ko budala cekao da puste 4. (neko vreme),a onda sam nabavio sve sezone i ko covek pogledao :) Za drugu nisam siguran da su je pustili,mozda jesu mozda nisu.No,ne vredi se raspravljati oko ovoga.Ionako nema smisla gledati 24 preko TV-a :)

Inace,ko nije obavesten,posle 6. sezone treba da se snimi i 24 The Movie za koji su najavili da se nece odvijati u realnom vremenu,kao serija. Jos jedna informacija je da je moguce da se deo 6. sezone odigra u New York-u,a ne kompletno u LA-u kao sve prethodne sezone.

Link to comment
Share on other sites

treba da se snimi i 24 The Movie za koji su najavili da se nece odvijati u realnom vremenu,kao serija.

mozes misliti :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ja sam apsolutno siguran da 4. sezonu nisu pustili,jer sam gledao 3. na Pinku i ko budala cekao da puste 4. (neko vreme),a onda sam nabavio sve sezone i ko covek pogledao :) Za drugu nisam siguran da su je pustili,mozda jesu mozda nisu.No,ne vredi se raspravljati oko ovoga.Ionako nema smisla gledati 24 preko TV-a :)

Stvarno ne znam sta si ti cekao i sta si gledao, ali je 4. sezona isla na pinku i to standardno, sredom. Da diskusija nije beskorisna ;) mozhda bih se i iscimao da ti zaista pokazhem da je cetvrta isla na pinku, al' to bash nije vazno. ;) Realno, ja sam gledao sve to na pinku/hrtu dok se nisu pojavili torrenti i sve to, onda sam lepo nabavio i ko covek gledam bez reklama. Mada moram da pohvalim hrt, oni su pustali ono po jednu reklamu po seriji, i sve fino, a ne k'o pink.

Videh da hoce da snimaju deo 24 u Nju Jorku, mozhe to da bude zanimljivo. Mada nisam odgledao do kraja petu, pa da vidim kako ce da se zavrsi. Mada ako kazes da nije bash nesto specijalno, bas ce biti bezveze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...