Jump to content

Piramida u Visokom!


Recommended Posts

eto i ja sam danas cuo da su nashli piramidu u Visokom koja je veca od Keopsove piramide ! :D prica kaze 'Bila 2 brata Ramiz i Ramzes. Ramzes otisao u Egipat, a Ramiz u Visoko.'

to je sve shto znam ...

i zanima me shta vi mislite o tome?

btw. citiram jednog lol lika 'Kazu nije vise Visoko kod Sarajeva nego Sarajevo kod Visokog' ...

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah to je "stara" pricha, neki baja otkrio i misli da su bolje/lepse nego one u Egiptu... ko bi ga znao :)

da cuo sam i ja neshto na taj fazon... neki lik tvrdio da postoji piramida i nisu mu verovali... pa eto sad je kao pronadjena :D

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

da citiram:

Serbia is a huge sprawling nation compromising of large chunks of Southern and Eastern Europe within its historically recognized borders of Karlobag, Karlovac, Virovitica, Tokyo. Roots of this "proud and heroic empire" reach back to 10th century BC, when the Klingon tribe settled in area. Only historical documents mentioning them in this period were written by members of tribe themselves, as they have invented the phonetic alphabet, along with irrigation, masonry and God. How Serbs ended up in Balkans 16 centuries before their actual migration is mystery, along with fact that they built churches in Byzantine style more than 5 millennia before Christianity and Byzantium, but this seemed to be an internal joke between the tribesmen that modern historians don't really get.

to shto imamo najvece piramide mi nije chudno. chudno mi je shto su egipcani hiljadu godina kasnije uspeli da nas kopiraju.

Link to comment
Share on other sites

Oo  O'rly

Shta ce bre Egiptjani na Balkanu....

nisu egipcani nego vanzemaljci, ne pratis pricu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Visocani su poznati kao prevaranti i oloshi, tako da me nece ni malo zacuditi kada ih provale za ovu glupost... mada opet, ko zna, poznato je da je na ovim prostorima postojala civilizacija pre nekih 35k godina i da se geni istih tih (mislim da su se zvali Kromanjonci) nalaze u genetskom korenu vecine evropskih naroda...

Link to comment
Share on other sites

Visocani su poznati kao prevaranti i oloshi, tako da me nece ni malo zacuditi kada ih  provale za ovu glupost... mada opet, ko zna, poznato je da je na ovim prostorima postojala civilizacija pre nekih 35k godina i da se geni istih tih (mislim da su se zvali Kromanjonci) nalaze u genetskom korenu vecine evropskih naroda...

kromanjonci nisu civilizacija nego najraniji oblik homo sapiensa...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Mda, imamo mi  i kineski zid negde zakopan, samo treba da ga nadjemo ..  riiight [|)]

opshte je poznata chinjenica da su srbi izgradili kineski zid (tada zvan srpski zid) medjutim kad je srbija krenula da se shiri u periodu 3 hiljade p.n.e. naovamo nastao je veliki problem jer nije postojalo na svetu toliko materijala da se ogradi cela srbija.

srbi su 18. jula 64. godine posle hrista seli i izmislili alternativno reshenje - avijaciju.

zid je potrpan u transportere i prodat kinezima po veoma niskoj ceni.

Neron, vladar tada najvece srpske provincije zemuna (tada poznatiji pod imenom rimsko carstvo) je poludeo kad je chuo ovu vest i spalio gajbu. srpskom caru se to nije svidelo i pozvao specijalne jedinice da uvedu red. Hunske Beretke su umirile nerede i bile toliko efikasne da je njihovim oficirima srpski car dao da se nasele odmah pored zemuna, kako bi im odmah nalupali shamare ako krenu opet da se glupiraju.

Tako su nastali blokovi.

Istorija je zabavna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...