Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosla iz shkole, veceras konacno svirka... Tati rodjendan......

Imali pismeni matematike i shvatila sam da sam ponovo neshto pogreshno sabrala kod rezultata... Uvek pogreshim kod najgluplje stvari...

Sutra idem da gledam da Vinchijev kod, subota rodjendan nekoj devojci iz drugog odeljenja(zashto me zovu ljudi koje ne poznajem?)...

Link to comment
Share on other sites

Dosla iz shkole, veceras konacno svirka... Tati rodjendan......

Imali pismeni matematike i shvatila sam da sam ponovo neshto pogreshno sabrala kod rezultata... Uvek pogreshim kod najgluplje stvari...

Sutra idem da gledam da Vinchijev kod, subota rodjendan nekoj devojci iz drugog odeljenja(zashto me zovu ljudi koje ne poznajem?)...

zato shto si parti manijak ko van wilder

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

krv i smrt!

nakon 10 dana chekanja stigli mi juche (za sada nadam se) poslednji papiri koji mi trebajuz a nemachku vizu...

i danas optimistichno se dovukao do proklete nemachke abmajade gde braca schwabe slave 25. maj = konzularno ne radi!

nikad nisam mrzeo tita ko sad =o)

elem sad sam se vratio kutji...tjale pazario 2 gajbe jagoda...prvo cemo da se razbijemo svi kolektivno, a od par kila sto ostane ukuvatjemo dzhem =oD

uglavnom zbog svog oduglovlachenja oko moje vize chini se i da sutra dolazim na rhh i preksutra na adu = yay =o)

Link to comment
Share on other sites

i tako on mene nazove juche posle posla i pita me da li bih imala neshto protiv da se vidimo uveche kao zivi preko puta mene a ne 300km daleko... i ludak je stvarno doshao... celu noc nismo oka sklopili... u 2 sata sam gledala njega i ono moj malo derle kako igraju yoo-gi-oh karte... mislim... sad pokushavam da drzim ochi otvorene i brojim minute do 16h da palim kuci i spavam, spavam, spavam... jer gospodin je zapalio za Nish, vrednica radi noca, a dete otishlo malo da muchi oca... eh miline...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

veco, meni toplo oko srca kad čitam tvoje postove, a i vlada je kralj od čoveka :)

preskočite penal, dali biste levo jaje da imate sisu ko ja.

Link to comment
Share on other sites

veco, meni toplo oko srca kad čitam tvoje postove, a i vlada je kralj od čoveka :)

preskočite penal, dali biste levo jaje da imate sisu ko ja.

shmrc... pa meni se plach ekad prochitam 'vako neshto...:o)))

btw, zar mislish da bih ja bila sam tom shoferchinom da nije takav kakav jeste... mame mi, ponekad se i sama zabrinem i uplashim shto je takav... neshto mi to mnogo chudno, ali valjda smo svi mi tako ponekad malo ludi kad se zaljubimo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

provalili su foru jako brzo, statore :)

shmrc... pa meni se plach ekad prochitam 'vako neshto...:o)))

btw, zar mislish da bih ja bila sam tom shoferchinom da nije takav kakav jeste... mame mi, ponekad se i sama zabrinem i uplashim shto je takav... neshto mi to mnogo chudno, ali valjda smo svi mi tako ponekad malo ludi kad se zaljubimo...

ma samo navali, jednom se živi :)

p.s. da se razumemo, ono sa sisom i penalom je aluzija na babu kojoj je toplo oko srca zato što joj je upala sisa u supu.

Link to comment
Share on other sites

predao papire za odlaganje vojske, dosao u bg, i odmah na fax, smorio se kao mrmot na biciklu, sad blejim malo pa moram da ucim.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

doshao s`faksa, zavrshio test i sha vetj, loshe ja mislim... :/

elem, a da za sutra treba 5k rechi o nechemu da napishem.. o.O netje biti lalanja za mene vecheras \o/

josh mesec i par dana... i brate, prijatelju ispuni mi jednu zhelju... baila....... ou jea :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

kupio kartu za gardijane. pa sam sretan

imam kolokvijum u subotu. nisam bas najsrecniji jer moram da dobijem deset

imam ispit u sledecu sredu. nisam uopste sretan jer je tezak ispit a moram dobiti desetku.

moram da pisem projektni rad iz menadzmenta. lenj sam.

sve u svemu...

"ne veruj u cuda, racunaj na njih"

samo da mi i ovaj put uspe :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...