Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel znas tacan datum toga?

sledeća sreda....

Ponedeljak ne idemo u školu a i u sredu [jupi]

Vratio se iz škole,nadam se da ću dobiti 5 iz prepisivanja psidže,i tako....

ako me baš ne bude mrzelo idem kasnije da vežbam matu za sutra

samo još to da prođe

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dosao gajbi.

interesantan dan.

bio na kafi sa seficom.

rekao atasheu za kulturu japanse ambasade da im je neko njihovo jelo gnusnog izgleda i da ga ni mrtav ne bi probao

sve u svemu interesantan dan

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

neshto kao radim na poslu, zapravo, ni ne radi mi se .... no eto... raditju... mora i da se zaradi ta nek sitna parica koju nam tutkaju s vremena na vreme :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

otishao da uchim, kao grupno ovoono, kod ukrajinke na gajbu, nas troje zavrshismo jedan ipo chapter, i kao e idemo na pitje mala pauza... ono dogovorili se sa drugarima sa faksa da odemo na tjepi, i lepo otishao posle par nedelja ne alkoholisanja da pijem, i kao aj malo da cugnem, popih 4 koktela, i 4 tekile i sladoled... i posle jedne kubanke zakunto na podu ebem ti uchenje... strashno [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

chachachaaaa ide mi se na planinu [^]

al ajde, kad je vec leto ko me zove da se privalim na nedelju dana?andjeo.gif

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

e migsa dva saveta:

1. nikad nemoj piti vise od 3 koktela za jedno vece

2. nikad nemoj piti vise od jedne vrste koktela za jedno vece, znaci nemoj ni slucajno da uzmes tipa flaming lamburgini pa onda posle toga tequila sunrise ili manhetten. netje ti biti dobro.

ustao, blejim, pusim pljuge, nemam vise pljuga, moram ici u prodavnicu po pljuge, ali me boli noga i mrzi me, ali opet zelja za nikotinom >>>> moja lenjost i bol

usput cu kupiti neki has, pa dolazi ortakinja da me uci spanski da bi mogao da polozim taj nesrecni ispit, treba da pisem seminarski iz menadzmenta na temu "menadzment analiza szun tzu-ove umetnosti ratovanja", treba da spremam engleski za petak, marketing za ponedeljak, spanski za sledeci cetvrtak.

HOHOHO

BITJE VESELO!

edit : evo sam me zvala ortakinja i kaze da ce doci za 15tak minuta da ucimo spanski... sranje sranje sranje, nadao sam se da cu imati makar jos sat-dva vremena da izblejim...

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

e migsa dva saveta:

1. nikad nemoj piti vise od 3 koktela za jedno vece

2. nikad nemoj piti vise od jedne vrste koktela za jedno vece, znaci nemoj ni slucajno da uzmes tipa flaming lamburgini pa onda posle toga tequila sunrise ili manhetten. netje ti biti dobro.

znam znam, al jebiga momenat [:D]

mislim da je bila tekila sanrajz, kuba libre, neko govno od koktela, koje je imalo ochajan ukus zaboravio sam ime, i josh neki sladunjav bash mi lepo lego :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

mozesh kod mene... al moratjesh da radish da bi ostao \o/

cistish kuvash peresh moje gatje...

hmm i da idesh u kupovinu, imash more na 30`ak minuta :D

( [;)] )...

hahahaaa, pracu ti gace bakterijama mesozhderima

zazazaaaaa [:D]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

otishao da uchim, kao grupno ovoono, kod ukrajinke na gajbu

Svasta sam u zivotu cuo, ali da se odlazak kod ukrajinke na gajbu zove "ucenje" je zaista previse [:D]

Umreh od vrucine malopre. Setkao se jutros nesto po Merkatoru, bila neka mnogo dobra promoterka za Pedigre hranu za kucice, samo nisam mogao da se odlucim kome od vas da kupim veliko pakovanje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...