Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lucky,kolko sam ukapirao AyS je bio h4x i h4x0rz?i onako neshvacen i posto je otvorio topic,resio je da se osveti svim zlim ljudima ovog foruma.meni pokupio pass...

a za one koji nisu primetili,sinoc je rur bio uhakovan od nikog drugog,do h4x0rza!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

malopre sam gledala "osmozu dzonsa" :) mnogo mi se svideo crtani :)

sad cu da idem da nahranim cudovista , pa moram nesto i da sredim po gajbi jer mi je keva u selu :P

inace,sinotj je bilo aaaaa ! ! ! :)) extra ! onaj so sabi izlazio dva puta na bis i mislili smo da necemo preziveti ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

malopre sam gledala "osmozu dzonsa" :) mnogo mi se svideo crtani :)

crtani je blesav samo tako:)...btw, bio jutros do fizijatra, ledja me jebu nesto moram da vezbam...i da ne visim za kompom ovoliko...mozda odem na neki basket popodne...a sad cu da se bacim na gledanje nekih filmova:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nadam se srbo da tje sve biti ok... zapravo, znam to ;)

krule.. jel mozhe sutra ona odgodjenija da se zbiju?

e lep je dan napolju danas.. bash je neshto prijatno.. mislim da tju fino proshetati posle posla...

jako mi krivo shto nisam bijo jucheras no eto... hebiga... kontuzujem se uvek od davanja plazme uveche... i ne mogu si pomotji...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

neam pojma, cucu se s marijom pa cu divim, kad ti odgovara?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bilo kad sutra.. samo se vi izdogovarajte... medonija i ja mozhemo anytime... vi ste ta kritichna grupa koja tje neshto da zakaki... :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ustao sam posle samo 4h spavanja dok mi jezik josh bridi od guarane .. jebena gua previshe sam je sabio sinoc dehidrirala me je totalno. rhh je bio vrh sa sve shkodrom na kolenima i boleta koji je pravi pjanac samo se non stop stidi da se otkljucha :))). posle akcija do barutane sa sve onom votkom ne_ponovilo_se i mega ufur unutra \o/ a unutra 5000 ljudi al srecom nije dugo bila guzva, zika extra za na moje iznanadjenje ostadosmo mislim do 5:30 ona barutana je prosto savrshena da dochekash jutro. sve bi bilo kul da me na kraju deki nije isfleshirao sa prichom .. prichom koju posle 30 min nisam mogao da izbacim iz glave dok smo otishli kod shisha da hasnemo. vrh veche, samo ne znam kad cu danas josh da spavam a imam neku zurku vecheras bssshhh

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ista pricha, razmishljam vec 2 nedelje o tome, i nekako mi sick da cimnem lika da vidim ko i zashto to radi...

ja sam iscimao lika, ili koga god vec jedno 5 puta, niko ne odgovara. Mislim da je to neka game server mashina, gde se jednostavno icq i msn pale automatski.. barem se nadam da je tako.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam iscimao lika, ili koga god vec jedno 5 puta, niko ne odgovara. Mislim da je to neka game server mashina, gde se jednostavno icq i msn pale automatski.. barem se nadam da je tako.

i ja se svaki put isfleshujem,... :/

sad se probudio :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ista pricha, razmishljam vec 2 nedelje o tome, i nekako mi sick da cimnem lika da vidim ko i zashto to radi...

to je neka od onih mashina sa posla, sto posto, i onda ili ih koristi neka sekretarica sto nema pojma nista sem nekog programa za gledanje ko gde ima kablovsku, ili se zaista nesto cesto resetuje/startuje pa kao eto. U svakom slucaju se osecam isto kao i vi.

Bio sad na chaju malo, super mi je prijalo, ispric'o se, iskulir'o, kopio na bulevaru papuche za 400 dinara, pa sam i za to srecan ;) i sad cu neki tekst da doteram.

Link to comment
Share on other sites

U kom delu je tu ays :)

Rur je oborio neki pubertetlija, koji jelte nema pametnija posla nego da obara forume koji se lako vrate sa backup-om :)

pa nemam pojma,jutros sam citao neki topik na kome je ays odgovarao i video da pored njegovog posta stoji samo posts = 0.dakle ne pise ni banovan ni ime uzera,nista.onda sam u srch membera ukucao ays i video da njegov akaunt vise ne postoji

mozda se ays zamerio hakeru na onom topiku pretnje,pa ga je ovaj ishakovo?:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...