Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Trebao si da zavrsis "Voli vas sve Drale iz Lalalenda" :)

Sedim u cegama ispred kompa i kapiram da je krajnje vreme da se obucem. Imam kolikvijum danas, a ono ucio sam nista. Ali nocas sam se probudio nesto oko 5 ujutro i zakljucio sledece.

U srednjij skoli:

Ako ucis mesec dana ranije, onda si: BUDALA

Ako ucis nedelju dana ranije onda: RADIS NA VREME

Ako ucis jedan dan ranije onda si: KAMPANJAC

Na fakultetu:

Ako ucis mesec dana ranije, onda: RADIS NA VREME

Ako ucis nedelju dana ranije onda si: KAMPANJAC

Ako ucis jedan dan ranije onda si: BUDALA

....

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuu statoreee....tebi mloogo dobro

a chovek kad vidi kako je drale pozitivac oma mu lepo pocne dan =o)

ja se danas po prvi put u 5 dana probudio posle 7.30...opet sam i pre budilnika ali bitan je statement

idem sad lepo da pokupim majku iz bolnaje, onda neko radukanje do vecheri pa ar ejch ejch =o))

Link to comment
Share on other sites

na poslu tako gledim mrezhu i takooo

nego gledam vichu na sve strane po 4umu rhh vecheras rhh rhh bla bla i tek onda skapiram da je danas petak \o/ :D kako sam hepi sad wupi idem piti veceras :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I ja sam na poslu, ali necu jos dugo, svima cu da im kazem da nije ovo za mene, ja sam sklon dinamici, ne statici, ne moze to tako.

.................. a onda je podvio svoj repic i otisao da kleci na kukuruzu...................

U svakom slucaju danas ce biti lep dan, ima zenske (Maud) ima sve (rhh i picce). A ako proradi veliki dogovor u vezi sa dotom ima da pwnujemo sobicu punu malih nestasnih momaka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Jedini problem je sto ce ta sobica biti prilicno prazna, jerbo ne dolaze margi i stija, pa cemo morati da je napunimo nekim drugim ljudima, kao sto je na primer lex :>

Inache skeniram neki DVD, znachi kaspersky radi vec jedno pola sata, a stigao je do 20 posto. Nadam se da ce sad da uzme i "grune" samo na stotku za dva minuta i to.

Link to comment
Share on other sites

много сам лепушкасто расположен, ширим +++++ енергију око себе, спремам се да се прихватим разних лепих ствари, потискујем срећно ишчекивање вечерашњег RHH-a, да не бих експлодирао од задовољства. спавао сам ноћас 12 сати, не памтим кад сам био овако пун елана.  [:D]

грли вас све ваш Драле :*  [:D]  [:D]  [:D]

Ovo nece da izadje na dobro [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

woohoo!

vrno se iz bolnaje, keva je cool...sad zavrshavam dugo odlagani doruchak i pregledavam forum...kanim se da ugasim komp i latim se knjige =o))

zomg! nema margija i stije?!?!?111oneeleven

sretjom dolazi "ja necu nista da organizujem ali evo kad sam lvl 25 aj da pobijem sam sve protivnike Lex" pa ce biti interesantno =o)) naravno ako frontrum unapred pravi strategije i taktike to+alkohol nece biti dobro za veselu momchad from teh back ;o))

razmisljam dal da se razbijem totalno ili samo "dosta, ali da ipak budem u stanju da igram heroje kad se vrnem tjiku" =oD

Link to comment
Share on other sites

U srednjij skoli:

Ako ucis mesec dana ranije, onda si: BUDALA

Ako ucis nedelju dana ranije onda: RADIS NA VREME

Ako ucis jedan dan ranije onda si: KAMPANJAC

Na fakultetu:

Ako ucis mesec dana ranije, onda: RADIS NA VREME

Ako ucis nedelju dana ranije onda si: KAMPANJAC

Ako ucis jedan dan ranije onda si: BUDALA

Znači isto, samo rotirano nadole :)
Link to comment
Share on other sites

vratio se sa fudbala. pece ruka od neke nove lopte... ubija.

ko me terao da branim?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pucaju me emocije a nisam guto OMG

šalu na stranu, kanalisaću ih u nešto kreativno, pa možda to i podelim sa svetom, važno je širiti pozitivne stvari \o/

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa trchanja, na kom sam bio sa mladim Jedi Rambom.

Sad treba da rezhem krdo diskova raznim leecherima za vecheras.

A josh i da kuckam neki tekst, ali sve se mislim da tju predaju istog odlozhiti za jedan dan. O:)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...