Jump to content

Dekriminalizacija droga


Recommended Posts

Ako uzmemo heroin, kao u principu jednu od najstetnijih najrasprostranjenijih droga, i pivo, mislim da bi racunica bila:

0.5 grama dopa~18 piva da bi dosao u isto stanje. Lupam za broj, ali je neki hejt od cifre u svakom slucaju.

AHAHAHAHAHAHAHAHA

odlichan si :)

umro sam od smeha .. koje poredjenje :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pijem

ne pushim

ne droZiram se

a slusham metal.

Jesam li ja normalan???

istina boli,brate lud si!

najsmesniji likovi sto nikad nista nisu probali a hejtuju i raspravljaju dal je dobro ili nije...
pa to ne moras da probas da bi znao da li je lose...valjda neke stvari jednostavno cujes od drugih,pa neki put i poverujes...a ako to pricam 10miliona ljudi onda je to verovatno tako... Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHAHAHA

odlichan si :)

umro sam od smeha .. koje poredjenje :)

Svako poredjenje je smesno, upravo na to hocu da skrenem paznju :]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a ako to pricam 10miliona ljudi onda je to verovatno tako...

we have a winner \o/

Svako poredjenje je smesno, upravo na to hocu da skrenem paznju :]

shto da skrenesh paznju kad mozesh samo da kazesh da je to neuporedivo, jel su totalno dva razlichita pojma.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod kerozina, sad sam se setio one price sa ludim rusima, kerozinom i kupanjem :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije krukonija nego prica o rusima koji rade na aerodromu. alkohol skupa, cicha zima, a oni po chashicu kerozina pa na kupanje =) ne secam se tacno kako ide prica, ali to je poenta :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa to ne moras da probas da bi znao da li je lose...valjda neke stvari jednostavno cujes od drugih,pa neki put i poverujes...a ako to pricam 10miliona ljudi onda je to verovatno tako...

Ili je tih 10 miliona poverovalo propagandi vlada vodecih zapadnih zemalja kako je droga uzas bla bla bla, dok pujdaju masi tablete, duvan i alkohol legalno. Da Amerika ima profit od koksa, heroina i vutre, veruj mi Bush bi se razvaljivao svaki dan na TV-u. Nego hors iz Avganistana, koks Kolumbija, vutra svuda okolo pa ti gledaj ;)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ili je tih 10 miliona poverovalo propagandi vlada vodecih zapadnih zemalja kako je droga uzas bla bla bla, dok pujdaju masi tablete, duvan i alkohol legalno. Da Amerika ima profit od koksa, heroina i vutre, veruj mi Bush bi se razvaljivao svaki dan na TV-u. Nego hors iz Avganistana, koks Kolumbija, vutra svuda okolo pa ti gledaj ;)
brate da li se meni cini,ili ti duvas?

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Da Amerika ima profit od koksa, heroina i vutre, veruj mi Bush bi se razvaljivao svaki dan na TV-u.

Koji je ovo glup stav?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ili je tih 10 miliona poverovalo propagandi vlada vodecih zapadnih zemalja kako je droga uzas bla bla bla, dok pujdaju masi tablete, duvan i alkohol legalno. Da Amerika ima profit od koksa, heroina i vutre, veruj mi Bush bi se razvaljivao svaki dan na TV-u. Nego hors iz Avganistana, koks Kolumbija, vutra svuda okolo pa ti gledaj ;)

a zashto je onda

Kolumbija:1g=$5

Amerika:1g=$100

informishi se malo pre nego shto hocesh da ispadnesh mudar :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...