Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

cemu hejt ? :)

mislim.. nek se oblaci kako ko hoce.. sad sto sam ja izabrao da necu da kontaktiram sa osobama koje se oblace da izgledaju i svetle kao bozicne jelke, to je druga stvar... cak ne bi ni bio sa ribom koja izgleda kao da je sa granda utekla... jeb'o bi je bez grize savesti, al bilo sta drugo ne...

a i vudu, nemo' da kenjas... pa metalijaneri se oblace do zla boga skupo... ako pogledas neku should be uniformu tu je :

- rokerica

- kozne lone

- martine

- krdo crnih majica, koje ako ne qpujes kod kineza, kostaju zlo i naopako.. a ako vec nosis kozu, nije fora da imas majicu sa buvljaka ;]

ja barem znam da cu od prvih 5 plata sebi nakupovati garderobe za sve pare..

znaci u planu je nova rokerica (posto je ova koju imam atm iz 87 :P), kozni mantil (svrsh svrsh [:)]). nove martine, neke majice sa kojeraznih online store-ova.. sto ce me sve izaci nekih cirka... K yura.. :)

al kad to nabacim, onda sam miran narednih 5 godina [:D]

a ja otvoreno stojim iza stava da darijan izgleda gay.

znaci ovo nije hejt, nego misljenje.

[:)]

AHAHAAAA Rekao si ROKERICA!!!

n00b

P.S Ako nakupujes ovo od prvih 5 plata i tako dodjes na posao, sestu neces primiti sigurno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo vi sebe teshite, ali darijan vas je zajebao za sve pare.... vidite da dechka boli nagi penis za te vashe "gej si " prozivke.... chovek jebe i jebace bolje ribe nego sto ste ikada videli, zhivi svoj americhki san, lep je..... a prozivaju ga neki nick-ovi sa rura....
iskreno brate mislim da si se zajeb'o...:D

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

a i vudu, nemo' da kenjas... pa metalijaneri se oblace do zla boga skupo... ako pogledas neku should be uniformu tu je :

- rokerica

- kozne lone

- martine

- krdo crnih majica, koje ako ne qpujes kod kineza, kostaju zlo i naopako.. a ako vec nosis kozu, nije fora da imas majicu sa buvljaka ;]

To ako si hevi metalac :)

Za death/tre

Link to comment
Share on other sites

čekao sam dan kada će darijan ispasti pametniji od vas zalaufalih što ga prozivate, i mogu reći da je taj dan došao. darijanu čestitam, a vama poručujem da se manje trudite da budete njegova suprotnost, jer time, nažalost, postajete sve gluplji i gluplji.

ovim je ovaj topik ispunio svoju funkciju, te molim admine da ga zatvore.

Link to comment
Share on other sites

vudu brate stvarno si dete

nego, dzus, jesi ti beli sako ili crni sako. posto znam garija crni sako i ovog sa 'cigarom' pored njega

nego aj reci gde ste bili?

da nema ovog u trendzi pomislio bi da ste bili u mb-u ali ovaj sa trendzom sve ebe

nego de ste bili? lashans? :D

Ja sam u belom sakou(tj krem:)) , taj u trendzi je bio kod kuce da se presvuche :)) bili u baltazaru bilo jako dobro , svima kome se ne svidja kako smo obucheni utero im besan magarac:)

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

a divno je kako su se upravo ona dvojica na koje sam mislio javila sama, kao kad je obradović rekao da će se krivci za fijasko na ep javiti sami, i dan kasnije jarić drži konferenciju za štampu :))))

Link to comment
Share on other sites

ch1zra > ja imam tako neki slican plan, samo sto cu od vecine prve plate da kupim tone alkohola i da slavim da ne chuje zlo :)

sto se tice koznog mantila idi u fabriku koze u turskoj mozes izaci mnooooogooooo jeftinije. ja planiram put u tursku samo zbog toga :) secam se srece na mom licu kad sam pre 6 godina kad sam pronasao caletov matori kozni mantil, lice mi se ozarilo samo tako :)

ramirez > hmmm uzecu to kao kompliment :)

gde je fashion room, gde je look?! imam jebeno teske probleme da nadjem moju velicinu pantalona.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ti si moj idol

vau bili ste na splavovima

vau celu noc

vau obukli ste sakoe

vau pa ste varili

vau koje ste face

Ko je bre bio na splavovima ?? i ko je bio celu noc ?? jebali vas sakoi sve , znachi ko obuche sako taj je obavezno brejnles jer nije urban i ko kazhe da je bilo chiji pogled na svet dobar , i chemu hejt , shto ne mozete da kazete ok momci ako ste se vi dobro proveli svaka vam dala shlajma sa bunara i to je to , nego uvek mora da se nadje neki iskompleksirani lik koji nije prozhiveo ni z od zivota , skrhan satima wowa ili chega god dodje na forum da se istrese poshto je u stvarnom zhivotu jadnik koga niko ne jebe 2% , krenite od sebe i pogledajte se malo u ogledalo ustvari gledajte se puno dok ne budete bili zadovoljni onim shto vidite , e tek tada cete prestati da bacate ovakve postove , uzmimo za primer migsu znachi nisam u zhivotu video da je dechko nekog izhejtovao , znachi verovatno je zadovoljan sa sobom i svojim zhivotom a ostali sredite se pa da razgovaramo.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa pobogu niko te nije hejtovao, dobro lokalni metalci, al to nije hejt :)

Zakljucak je da fino izgledate.

U stvari iskreno, jedino si ti ispao bas onako super.

Pa ne ok :) ali svaka izjava koja je u stilu kao bash ste jadni corporate dronovi , tako ne izgledaju "muskarci" je hejt realno :))) al nije ni bitno zar je vazhno :))

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

mohican > metalac postajes kad pocnes da se osecas kao isti, prestajes da budes metalac kad se vise tako ne osecas. kraj price.

gruja > hvala hvala :)))

darijane > s'obzirom da si editovao post, posle mog jucerasnjeg odlaska sa neta ovde cu ti odgovoriti na sve.

ne kazem ja da je markirana odeca sranje. nisam ni rekao da ja kupujem odecu kod kineza.

sto se tice kineza, pa upotrebicemo tvoj primer. ono sto ja smatram je : bolje je kupiti cisto belu majicu kod kineza, nego D&G, zasto? pa ako su obe cisto bele, a razlika im je samo u natpisu d&g, pa zapitaj se. da li je zbog tog malog natpisa ta majica vredela 10x vise? po mom misljenju nije.

ja kad kupujem sebi odecu gledam da uzmem nesto sto mi dobro stoji i sto je lepo. ako vidim nesto extra extra extra dobro u tipa springfildu, jaggeru, d&g-u itd. ucicu, pogledacu cenu, promislicu i na kraju cu uzeti/necu. da preciziram. ako kupujem markiranu odecu tipa kult, ili recimo evolution i tako slicno, necu se previse razmisljati, ako mi se svidja uzecu. medjutim ako hocu da upadam u neki izuzetno skup butik i hocu da uzmem neku izuzetno skupu majicu, duks i slicno, onda cu lepo uzeti tu majicu i stavicu je na vagu i izmericu.

cena =/= kvalitet

cena =/= izgled

ako kvalitet i izgled preovladaju nad cenom uzecu je. ako jedno od ta dva ne preovlada, pa necu je uzeti, jer koja je poenta uzimati nekvalitetnu skupu majicu koja extra izgleda,

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...