Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, here we go again ...

neko trazhi moju sliku, onda neko okaci sliku kompjutera. Onda nekoliko ljudi okace razlicite slike kompjutera uz komentar "ne, ipak evo ga ovde". Onda se javi zwerko i kazhe kako dok ja pricam n-gage-om on mozhe da vidi iza mene sa kim ja razgovaram. a ne, cekaj, nije to ta prica. Onda se ljudi javljaju i komentarishu delove kompjutera, onda se ja pojavim i kazhem pa trazhite po forumu fotke, bilo ih je kaceno x puta, problem je sto skoro uvek ja fotkam, al' ima sa rhhova barem dosta, a mislim i sa parteea, a cak i sa onog paintballa gde me je moj drugar luka izabrao u top 3 fotki :} Onda se, neobaziruci se na to napisano i dalje nastavi prica oko kompjutera, harda, kucista i monitora, onda uleti "proverena kombinacija" i nabaca neke komentare nevezane za temu, i onda konacno dare okaci svoje fotke, neko novo zensko, emo, ili neko dok je bio pijan.

Sve si rekao, ostaje samo pitanje hoce li se sve zavrsiti na hitleru ili na kurcu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ok, here we go again ...

neko trazhi moju sliku, onda neko okaci sliku kompjutera. Onda nekoliko ljudi okace razlicite slike kompjutera uz komentar "ne, ipak evo ga ovde". Onda se javi zwerko i kazhe kako dok ja pricam n-gage-om on mozhe da vidi iza mene sa kim ja razgovaram. a ne, cekaj, nije to ta prica. Onda se ljudi javljaju i komentarishu delove kompjutera, onda se ja pojavim i kazhem pa trazhite po forumu fotke, bilo ih je kaceno x puta, problem je sto skoro uvek ja fotkam, al' ima sa rhhova barem dosta, a mislim i sa parteea, a cak i sa onog paintballa gde me je moj drugar luka izabrao u top 3 fotki :} Onda se, neobaziruci se na to napisano i dalje nastavi prica oko kompjutera, harda, kucista i monitora, onda uleti "proverena kombinacija" i nabaca neke komentare nevezane za temu, i onda konacno dare okaci svoje fotke, neko novo zensko, emo, ili neko dok je bio pijan.

Laki care [:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ok, here we go again ...

neko trazhi moju sliku, onda neko okaci sliku kompjutera. Onda nekoliko ljudi okace razlicite slike kompjutera uz komentar "ne, ipak evo ga ovde". Onda se javi zwerko i kazhe kako dok ja pricam n-gage-om on mozhe da vidi iza mene sa kim ja razgovaram. a ne, cekaj, nije to ta prica. Onda se ljudi javljaju i komentarishu delove kompjutera, onda se ja pojavim i kazhem pa trazhite po forumu fotke, bilo ih je kaceno x puta, problem je sto skoro uvek ja fotkam, al' ima sa rhhova barem dosta, a mislim i sa parteea, a cak i sa onog paintballa gde me je moj drugar luka izabrao u top 3 fotki :} Onda se, neobaziruci se na to napisano i dalje nastavi prica oko kompjutera, harda, kucista i monitora, onda uleti "proverena kombinacija" i nabaca neke komentare nevezane za temu, i onda konacno dare okaci svoje fotke, neko novo zensko, emo, ili neko dok je bio pijan.

[roflmao]

btw:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

dandzhaandzlaj.jpg

japevamishtiklombijem.jpg

ludidoca.jpg

malko je bajato, jedno mesec i kusur dana, no nema veze :) vazhno je drugarstvo...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

brate kolko ste vi kinky, samo se nesto presvlacite :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

iskreno, nikako ;)

menjaj kosu11

dredove mi je ortakinja pravila jedno tri meseca po odmorima u školi.

one slike su iz najgrđeg perioda, ono - ni tu ni tamo.

sada su finally gotovi, prilično sam zadovoljan, okačiću neku sliku uskoro da vidite...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Osh da se kladimo da cesh da ih skinesh, kad budesh krenuo na fax, jer ce da te smore [tj samo to odrzavanje istih]? :)

Nije mi cim, perem ih svaka 3-4 dana, heklam ih svakih nedelju dana, za sada me ne mrzi.

Ono što me zanima je jel ima neka fora da se oslobodim peruti ispod dredova?

(ko ih je imao zna na šta mislim)

Koga god da sam pitao rekao je dredovi=perut ali možda neko ipak zna od vas ...?

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

ko ti diro zhir? [:D]

elem... eve jedna sliika kad sam bio mali troll... bio sam stidljiv... :D

tu je i kole koji je ostavio zhivce u uldamanu :D

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
uldaman3.jpg

ebem ti desno od mene oniksija kad je bila mala... kulirali smo zajdeno :D

i u desnom uglu neka gola navijachica ushla u kadar... [:D]

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
uldaman1.jpg

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...