Jump to content

problem sa samopouzdanjem


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali sta da joj kazem kad pridjem??Ima li neko savet?

pa jel' ti to hocesh da ti dam univerzalan line za svaku ribu na ovoj planeti? ako ne znash shta da joj kazhesh, zaboravi uopshte na ribe, idi u teretanu pa se pucaj (bar produktivno troshish svoje vreme ;)))

... ukoliko ovo nije bio zajebantski post, ne mogu da izvalim - preumoran sam :)

Link to comment
Share on other sites

/edit

Lage momče, razlika između jednog piva i 8L alkohola je pogolema...

vudu zhenko poenta topica je da dechko nema samopouzdanja da startuje ribu i kao shto je rekao alkohol nije reshenje

radi se o glavi a ne o ubijenosti mozga

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pa jel' ti to hocesh da ti dam univerzalan line za svaku ribu na ovoj planeti? ako ne znash shta da joj kazhesh, zaboravi uopshte na ribe, idi u teretanu pa se pucaj (bar produktivno troshish svoje vreme ;)))

... ukoliko ovo nije bio zajebantski post, ne mogu da izvalim - preumoran sam :)

bash smo komentarisali longli i ja danas kako njega ovde niko ne konta ^_^

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

...

Onda kad prodjes pored ribe, a taj jastucic drzis pod miskom, stisnes ruku i izgleda kao da si prdnuo....

pa ne treba ti jastuchitj, samo stavish shaku druge ruke ispod mishke (ako nisi znojav) i to bi trebalo da odradi posao

ili mozda da kupis dva jastuka, pa stavis i ispod druge pa neizmenichno prduckash

haha ovo je bolje [jupi]

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

pa ne treba ti jastuchitj, samo stavish shaku druge ruke ispod mishke (ako nisi znojav) i to bi trebalo da odradi posao

ili mozda da kupis dva jastuka, pa stavis i ispod druge pa neizmenichno prduckash

haha ovo je bolje  [jupi]

Pa jebote, jel hocesh da privuchesh jednu ribu ili 10?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

pa jel' ti to hocesh da ti dam univerzalan line za svaku ribu na ovoj planeti? ako ne znash shta da joj kazhesh, zaboravi uopshte na ribe, idi u teretanu pa se pucaj (bar produktivno troshish svoje vreme ;)))

... ukoliko ovo nije bio zajebantski post, ne mogu da izvalim - preumoran sam :)

Da ne objasnjavam nadugacko i nasiroko , samo cu reci da sam se zajebavao :)

edit: Ajd malo da objasnim , ako si citao i prvu stranu topica , video si moj post sto se tice ove teme , posle tog posta lako se da shvatiti da sam se zezao , jer mi je mnogo glupo pitati ljude preko interneta , preko foruma , i to RUR foruma (bez uvrede), koje uglavnom ne znas , i ne znas njihove "uspehe" kod riba za savet oko istih.Mislim ako nekome bash zatreba neki savet za "prolaz kod riba" ili "kako da sacuva vezu" , nekako mi je najlogicnije da pita: a)Najboljeg druga b)neku drugaricu , a ne forum...Josh ako se uzme u obzir da od ovih ,evo 30+ riplajeva ima 2-3 ozbiljna odgovora , nije tesko zakljuciti da je to besmisleno...

Ako vec znas ljude sa foruma , onda je glupo postavljati topic , jer valjda komunicirate i van foruma , valjda se vidish nekad sa nekim , a ako ne znash , josh je gluplje jer u raspravu ukljucujesh 1000 "random on-line smekera" koji dele savete (neproverene)...

Necu ni da pocinjem sad o likovima koji pocnu da muvaju neku od ove 3 ribe na forumu.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Imadoh tu frku pre 3-4 dine, ali sam onda skontao da bilo ko moze da smuva svaku ribu ako hotje.

Ako ti ona kaze ne, to je zato shto zapravo ti nisi hteo da je smuvash. Svaka riba ima svoj kljuch, i svaki kljuch moze da se nadje ako hotjesh. Ako netjesh da je smuvash, netjesh ni natji kljuch pa tje ti ona "reci" ne.

A pre svega toga ide shto chitam socioloshke znakove ko bukvar, tako pre nego shto ona "kaze" da/ne - znam shta tje retji.

Zadnjih godinu dana sam bio u fazonu da ne muvam ribe, vetj da vidim koja je odlepila z'amnom i koja je spremna da me startuje - pa se prosto "nalazim" u njenoj blizini. A shto to, to je vetj pricha o jednoj bivshoj i nekom mom privremenom tripu da nisam teo da muvam ribe.

Zadnje 2 su mene smuvale, ne svidja mi se jedino shto su obe veze trajale po 6,5 meseci. Trenutnu devojchicu sam ja smuvao :) I drago mi je shto sam je ja smuvao, posle godinu dana ne muvanja nekako ti onako bash prija. Ovako ako muvash svaki dan, dosaditi pa netjesh vishe -> to je izmedju ostalog bio moj privremeni trip.

[EDIT]

@Crno-Sunce: Treba ti malo tog macho stava, samo da ne preterash. Zenski mozak je fijasko (isto kao i nash). Ne valja da im se servirash na tacni. Jednu ribu sam smuvao tako shto sam je NEDELJU dana prilichno dirketno-subtilno (kako ja volim da karakterishem svoj stil) muvao, i na kraju iz topa je pitah "Da davim dalje, il tjemo mi da se smuvamo?" na shta je ona rekla "Netju da preverim dechka" - ja reko dobro i samo sam nestao. Posle 3 dana -> e ja se predomislila.

Kad vide da ih ne tangirash, onda pozele da ih tangirash. >Prvo Zlatno Pravilo<

Naravno nikad ne smesh preterati. >Drugo Zlatno Pravilo<

@Sa1nt: Word, za univerzalni lajn - mada cenim da se lik zajebavao.

@Pajser: Word, za eye contact. Sve je u pogledu na svim postojetjim nivoima.

Edited by Lord[SKG]
Link to comment
Share on other sites

e ono ana.co.yu je zanimljivo. izgleda kao rur-ov antipod - sve je roze i baneri u fazonu devojcica od 17 godina [:D][:D][:D][:D]

kapiram da neke debele psiholozi/sexolozi sede non-stop i odgovaraju na pitanja ;)) BBW ;)))

e care ocni kontakt, ako reaguje bilo kako na tebe, to je vec nesto, to je na skali od 1-10 pola samopouzdanja :)

1 pivo malo daje boost za upucavanje straha, sve preko toga vodi u zaplitanje jezika, jedino ako nisi vezbao dugo godina i hektolitrima ;)

a procenat uspesnosti lova je kao kod geparda: 1 u nedelju-dve. brzo trci i brzo se umara.

broj telefona - dobra je ko jebana, jos ne zna da joj drzis ruku u gacama :)

a brate ne treba da te bude frka, pa ti biras a ne ona :)

mada i ja sam imao fazone da pustim da me riba muva, osvezavajuce je da ne moram ja sve da radim :)

ako naidjes na klinku, koja super izgleda, iscima te, a posle se smeje i vuce za nos, mani nevina je ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Moje drusto je pocelo sa jednom forom koja ce mozda uroditi plodom : kada god neka dobta picka prodje pored nas, mi samo pricamo "u jbt al je losa, ma smesna je za mene, Dzesika Alba se rodila da bi moj kurac primila"... Da li vi imate tako neke tripozne fore?

kako ces, leba ti, resiti problem samopouzdanja tako sto lazes samog sebe [:D]

kapiram da nema neceg sto bi moglo da se podvede pod "easy way" ... ono pridjes, popusis X puta, svaki put ce ti biti sve manje tesko ...

Link to comment
Share on other sites

mada i ja sam imao fazone da pustim da me riba muva, osvezavajuce je da ne moram ja sve da radim :)

e jebiga, al ti rece da si lep [:D]

sta cemo mi koji nemamo appierence ? [;)]

1 pivo malo daje boost za upucavanje straha, sve preko toga vodi u zaplitanje jezika, jedino ako nisi vezbao dugo godina i hektolitrima ;)

imas ti na ovom forumu ljude i koji bi posle jedne case zaplitali jezikom tako da je ovo jako subjektivno [:)]

Link to comment
Share on other sites

Da ne objasnjavam nadugacko i nasiroko , samo cu reci da sam se zajebavao :)

edit: Ajd malo da objasnim , ako si citao i prvu stranu topica , video si moj post sto se tice ove teme , posle tog posta lako se da shvatiti da sam se zezao , jer mi je mnogo glupo pitati ljude preko interneta , preko foruma , i to RUR foruma (bez uvrede), koje uglavnom ne znas , i ne znas njihove "uspehe" kod riba za savet oko istih.Mislim ako nekome bash zatreba neki savet za "prolaz kod riba" ili "kako da sacuva vezu" , nekako mi je najlogicnije da pita: a)Najboljeg druga b)neku drugaricu , a ne forum...Josh ako se uzme u obzir da od ovih ,evo 30+ riplajeva ima 2-3 ozbiljna odgovora , nije tesko zakljuciti da je to besmisleno...

Ako vec znas ljude sa foruma , onda je glupo postavljati topic , jer valjda komunicirate i van foruma , valjda se vidish nekad sa nekim , a ako ne znash , josh je gluplje jer u raspravu ukljucujesh 1000 "random on-line smekera" koji dele savete (neproverene)...

Necu ni da pocinjem sad o likovima koji pocnu da muvaju neku od ove 3 ribe na forumu.

fakat, al' nekad je najbolje saznati info od nekoga ko je third-party u tvom zhivotu ;)) u prevodu, nekog sa strane, neutralnog mishljenje itd. mada je i meni bezveze :)

Link to comment
Share on other sites

@Longley

da tvoji ortaci dele ovakve savete jel bi ih ti pitao nesto ? [:D]

Moje drusto je pocelo sa jednom forom koja ce mozda uroditi plodom : kada god neka dobta picka prodje pored nas, mi samo pricamo "u jbt al je losa, ma smesna je za mene, Dzesika Alba se rodila da bi moj kurac primila"... Da li vi imate tako neke tripozne fore?
Link to comment
Share on other sites

sta znaci tangirati :D ?

nego. nikad nisam primio ispalu a imao sam dosta cura. svaki put sam isao na sigurno jer sve sto je potrebno je eye contact... i to je to...

ja drugi nacin za muvanje ne znam

posle nije bitno sta ces reci

ako vidis da te gleda i da te zeli nema sta samopouzdanje ovo ono, znas da hoce

inace ovako na slepo NIKAD nebi isao... ffs

Link to comment
Share on other sites

Ali sta da joj kazem kad pridjem??Ima li neko savet?

pa ono.. pridji joj s ledja, nozh na grkljan i reci dubokim glasom: 'skidaj se da te ne bih zaklao'. provereno uspeva!

btw ne pokushavaj ovo u prostoriji punoj ljudi - mnogi nece imati razumevanja za tvoje revolucionarne zahvate u komunikologiji [;)]

Link to comment
Share on other sites

ja sam karaktovid, nemam para za sociva, a ruzno mi stoje naocare u klubu, sta da radim kako bih znao da li me neka devojka gleda pohotno?

ja nikad ne startujem, jer:

#1 sam picka

#2 cenim cice koje same znaju da "uspostave kontakt" sto i rekao moj drugar. posle cemo lako. izgleda da sam pomalo muski sovinista. ko nema samopouzdanja u tom smislu, nikada ga nece ni imati, moze samo iskustvom da dodje do "ma seva mi paja" stava. ali i to je nesto.

#3 tema je ololo, molimo vas formatirajte vase mozgove i vratite se na spavanje.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ови пролетњи топици... [:D]

мување - погрешан термин. УЗИМАЊЕ - е то је већ прикладније... као дете у претрпаној посластичарници, "и ову и ову и ову и ову..."

Лорд СКГ је следбеник отприлике исте доктрине као и ја, па да се не понављам...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[EDIT]

Jednu ribu sam smuvao tako shto sam je NEDELJU dana prilichno dirketno-subtilno (kako ja volim da karakterishem svoj stil) muvao, i na kraju iz topa je pitah "Da davim dalje, il tjemo mi da se smuvamo?" na shta je ona rekla "Netju da preverim dechka" - ja reko dobro i samo sam nestao. Posle 3 dana -> e ja se predomislila.

Eto, ja sam jednu ribu muvao skoro 10 dana i onda je pitao "oces da podjemo" al me ona odbila...grrr verovatno nisam bio dovoljno maco, il je ona bila opaka.

Mozda ima veze sto sam ja imao 14 a ona 11 ili 12 godina.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...