Jump to content

how to solo ZG


Sharulja

Recommended Posts

ma tih lvl 45 kineskih farmera - huntera u DM ima na svim serverima. Bio je vec jedan topic o ovome. Jako sam se smejao kada je onaj undead rogue u steltu gledao kako hunter bije onog rare bossa u PvP areni u DM i posle nekog vremana ga iskasapio. Tu se lepo vidi kako se hunter teleportuje kao da ima blink ili onaj "nestonesto dagger of escape" iz wc3 :) Samo mi nije jasno zasto lepo ne leveluju do 60 i onda bi bilo i manje sumnjivo i mnogo brze.Ja bi u sustini trebao da podrzavam te huntere jer sto ih je vise to je vise Quel knjiga tj cena im je manja Ovaj filmic gde mage ubija krokodile i tigrove je ok i vidi se da nema cheatva. Svaka mu cast.

@offtopic

sad nesto kontam ....mogao bi blizard da ubaci jos tih itema iz wc3 kao vec navedeni "...dagger of escape"

ja sam dosad video nekoliko takvih itema (The Lion Horn of Stormwind, Helm of Valor, Cloak of Flames...)

Zamislite rogue sa Mask of Death :) ili mozda ubace Frostmourn ......IMMMMMBBBBAAAAA

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e sad si pocheo da razmishljash killy...ako su rerolali likovi sa prethodnim iskustvom/koji se znaju od pre oni ce lepo da se skupe i organizuju pa ako oce tenka za quelom nabavice mu ga dok gildiji jure DM gear......sto nas opet dovodi do onoga sto moki kazhe da u wowu nema nista dobro da se uzme za pare tj da to sto kinezi farmuju uzimaju semi-nubzori i ljudi bez gildova...

Link to comment
Share on other sites

kao prvo lvl 45 bez chitova ne moze ubije king gordoka

kao drugo lvl 45 sa teleport chitom moze da ubije king gordoka a kako ga pogadja pa prosto i jednostavno igra je takva hanter pogadja 10-15 lvla jaceg moba lagano za razliku od mele klasa koje sve misuju i caster klasa kojima sve rezistuju, vetj smo jednom kole i ja raspravljali i on je tvrdio da hant ne pogadja jaci nivo kripove a ja sam tvrdio da pogadja a to sad sam isprobao tako sto sam na lvl48 tuko one lvl58 jetije dok ih je ortak aoeovao a ja posle skinovao i pogadjao sam ih za skoro full dmg

generalno ne znam zasto ali hanter pogadja mnogo jaci nivo kripove bez problema ali pet ne moze da ih pogodi i zato ne drzi agro a hunt ne moze da ih kajtuje jer ne moze da ih wingklipuje posto je to mele a conclusive je magija itd itd ali sa portal haxom hant lvl45 kad tad ubije lvl60 elita ili sta vetj

jbg bag u igri da hant moze tolko jaceg kripa da pogodi al to je jedna od onih stvari koje blizz godinama nikako da ispravi i verovatno nece nikad ali to bi resilo deo problema oko ovog farmovanja (makar vise ne bi lvl45 farmovali vetj lvl60)

a zasto ih ne izvaljuju pa zato sto u logovima ne mozes da vidis kako je neko dosao iz tacke a do tacke b dal je dosetao ili se portalovao ... ne mogu oni da znaju to se ne loguje i bilo bi suludo da se loguje

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

uf...sad da kretjem u neku prepirku opet da je dmg redukovan i da pored misova hi lvl mobovi imaju ogroman procenat deflectova ne da mi se...chinenica ja nikad nisam gadjao do 6 nivoa iznad sebe, ali do tada uvek sam imao mastan dmg reduction i missrate i defflectrate...mozda kad dodjesh do +10 igra prestane da koristi lvl based modifikatore?...i dalje...pre cu da poverujem da si ti bio razbijen kad si cimao anu da ti farmuje jetije nego da postoji bag tolikih razmera...

a za tabu = roflmao care! (i ubaci auctioneera yarlyja svaki put kad pominjesh o'reelyja ;o))

Link to comment
Share on other sites

uf...sad da kretjem u neku prepirku opet da je dmg redukovan i da pored misova hi lvl mobovi imaju ogroman procenat deflectova ne da mi se...chinenica ja nikad nisam gadjao do 6 nivoa iznad sebe, ali do tada uvek sam imao mastan dmg reduction i missrate i defflectrate...mozda kad dodjesh do +10 igra prestane da koristi lvl based modifikatore?...i dalje...pre cu da poverujem da si ti bio razbijen kad si cimao anu da ti farmuje jetije nego da postoji bag tolikih razmera...

a za tabu = roflmao care! (i ubaci auctioneera yarlyja svaki put kad pominjesh o'reelyja ;o))

redukcija stoji kao sto rekoh udarao sam ih manje ali sam ih ipak udarao uzmi roga i probaj 10 lvla jaceg moba da udaris ili sa warom pa ces videti

to sto misujes vise u odnosu na to kad gadjas moba svog nivoa je logicno ali nije bolestan miss rate kao kod mele klasa znaci nisam ja ubijao jetije al sam ih pogadjao za 140-150 ako se dobro secam tad dok ih je ana aoe-ovao i to on moze da potvrdi cak sam ih i conslusovao a sa poisonom sam ih pulovao na sebe i onda je on uskakao sa ae-om kad ih ja na gomilu navucem a i da bi ih tagovo posto nismo bili u grupi :D vetji xp i tako to

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hehe zamisli te terabyte i terabyte logova.

[loop]

"Kha moves from bank"

"Kha stops at mailbox"

"Kha moves to Auction House"

"Kha stops at Auctioneer O'reely"

"Kha moves to mailbox"

[/loop]

[:p]

"Boki shtips Kha" :p

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

@ maud - ne grizli, klali

@ kibo - eeek omg gaaay! (sta rade bichiz i kad ces na forum sliku shvedkinje da kachish? ;oP)

@ taba

"you recieve raw nightfin snapper"

"you recieve raw whitescale salmon"

"you recieve raw whitescale salmon"

"you recieve raw whitescale salmon"

"you recieve raw winter squid"

"you recieve raw whitescale salmon"

"you recieve raw nightfin snapper"

"you recieve raw nightfin snapper"

"you recieve raw spotted yellowtail"

lalalala ;o))

Link to comment
Share on other sites

@ Kole

"U receive Raw Nightfin snapper"

"U receive Raw Nightfin snapper"

"U receive Raw Nightfin snapper"

"U receive Winter Squid"

"U receive Raw Nightfin snapper"

"U receive Raw Raw Whitescale Salmon"

lalalalalalaalal [:p]

btw shta cesh na forumu bezi plivaj malo (mada to mozesh i kod sajma ovde)

Killy, bash mi bilo dosadno danas, pa pravio altove na serverima bezveze i radio /who dire maul....

Na svakom serveru ima barem 2 lvl 45 - 50 huntera. Ovo je toliko providno, samo blizz verovatno ne moze da ih izvali onim glupavim procesom shto shatro juri 3rd party hack-ove. I za to su nashli crack [:(]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

lol pa naravno da ne mozeh...ima 20k dmga, pogadja sekirama na daljinu za 800-1k i stanuje par sec pride...ovaj momak sto dfarmuje zna sta radi...zapravo u celoj toj njgovoj akciji najimpresivnije je izbegavanje berserkera kad ide po tigrove...

Link to comment
Share on other sites

pa bas to,mogu samo da ubijam zmije,pirane i onog priesta smo ubili ali kad onaj axe izadje iz ovcce tad taktika "bez u brda" stupa na delo :)),malo beremo cveca i tako :) zanimljivo:)

onaj aoe nisam hteo ni da pokusavam posto nemam ni priblizne talente

T_T

Link to comment
Share on other sites

LOL kolowned [:D]

Moracu i ja da nabavim haxzor i palim u DM, nego sad sam gledao neshto....

najverovatnije je da je ono shto oni farmuju jeste imp u DM eastu, tako shto neko od njih udje na glavi ulaz, a ostatak na backdoor, onaj sa glavnog ga triggeruje, a ovi sachekaju na kraju, i tako mogu to da ponove milion puta, bez problema i brzo, takodje mogu da farmuju lethendris bez problema, tako shto sleepuju impa a nju nukuju, i mana drainuju, sve je moguce, bash zato shto na 46om doobija se mana drain sting za 850 mane shto je prilichno efikasno.... kinezi su bolesnici, i debili :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...