Jump to content

how to solo ZG


Sharulja

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da zavrsimo pricu oko Uldamana - to je super mesto za roga koji je tek stigao na 60 i dok je server u uzdizanju kad svi nesto kraftuju... shardovi idu super za +4 dmg a dream dust je potreban za enchanted torijum i/ili leather... tako da rog sa mining ili skining + enchanting Uldaman je super mesto za brzo pravljenje para na tom levelu...

Ovo sto je u ovom filmu je 2 advance ipak...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

taj rad...najmanji bos/onaj do kog je najlakse doci je ili prvi gard u northu ili tendris u westu ...zapravo tendris je najosbiljniji kandidat jer na neko trchanje i FDovanje mozhe nesto da se uradi, a north treba chisthejnje...ALI, najbitnije - pogoditi lvl 50+ elitasha da bi mu napravio neki ozbiljniji dmg kad si lvl 46 sa sve lvl 46 petom...ma dajte...pa 4 ok opremljene lvl 60ice ubijaju tendrisa oko 2 min...njima bi za tako nesto trebalo 15+ ...kakvi crni petovi =o)))

zapravo....kad malo bolje razmislim...ako imaju masTan mana regen mogu da stinguju tendrisa pola sata dok se on gega od jednog do drugog a oni FDuju u poslednjem trenutku...

uglavnom na tom lvlu ako ubiju bosa 3x za 2 sata to je mega uspeh....sem naravno ako ne chituju...a i brate hunteri su...solo kvesting josh 2-3 ingame dana od 46og i na 60om su ...

Link to comment
Share on other sites

ajd par pitanja koja ce nam pomoci da reshimo misteriju

a) koliko je sar server

b) koliko ima lvl 60 likova

c) jel ti to ozbiljno da ceo dan u DM samo 4 lvl 46 huntera?

d) jel taj koji prodaje hunter ili lvl 1 alt?

uglavnom...i dalje tvrdim da bez nekog opakog chita lvl 46 hunt (ni 2, ni 3) ne moze da ubije nista sto baca forors...

Link to comment
Share on other sites

slazem se da je nemoguce ,mada ako pola servera pishu gm-u tickete zbog toga i on svima odgovara otrpilike "ok sve je u redu itd"

tu nesto nije u redu

po ovom primeru vec mozemo da pocnemo da prikupljano dokaze da blizz i sajtovi za prodavanje golda ima neke dogovore ....

naravno da 45lvl ne mogu ubiju 60lvl elitne mobove bez hackova ,ali posto ih vec koriste mislis da ih gm=ovi nebi vec banovali da tu nesti nije u redi

Link to comment
Share on other sites

pazi...da je blizard u dilu sa nekim gmovi mogu lepo da kreiraju iteme, i to chak i bop iteme i poshalju ih postom ljudima...mislim zasto biti u dilu i davati hakovanje 3rd party programima kada mogu sami da naprave item i pohsalju na mail onome ko oce daga prodaje...mozda su ta 2 forora tako napravljena....mislim rekoh...moooguce je da 4ica rade taj kajt/chai fd tendrisa ali i to je tako far fetched i teshko i ima element srece da sam 200% siguran da je neko citovanje....

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bre... ne ubijaju ti hunteri bossove svi zajedno, nego svaki posebno solira svoj tribute, tj zadnjeg north bossa. Imaju hack koji im omogucava da se trenutno teleportuju bilo gde u dm sa jednim clickom, imaju "meni" sa bookmarkovanim pozicijama. Znaci udju u instancu, teleportuju se kod bossa, udare ga sa 2 strele, teleport na jedno mesto, dok on trci okolo rokaju strele, onda opet teleport, boss opet okolo itd i za 15 minuta eto vam tribute kovceg. Gledao sam ne netu filmic ali ne secam se linka

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

da ... od ove teorije zavere mozemo da napravimo knjigu ,mislim na nachine na koje sve blizzard moze da radi tako coruptirano :)

inace ono sto potrvrdjuje ponovo sve to je da su svi 55+ lvl ljudi na serverru dobili whisp od prodavca golda "da mogu da qpe jeftino g na "sajtu" " samo 10-15min nakom sto je jedan lik sa servera qpio knjigu za quel serrar za 1k gold-a

Link to comment
Share on other sites

da ... od ove teorije zavere mozemo da napravimo knjigu ,mislim na nachine na koje sve blizzard moze da radi tako coruptirano :)

inace ono sto potrvrdjuje ponovo sve to je da su svi 55+ lvl ljudi na serverru dobili whisp od prodavca golda "da mogu da qpe jeftino g na "sajtu" " samo 10-15min nakom sto je jedan lik sa servera qpio knjigu za quel serrar za 1k gold-a

Ja bih to odma banovao...Znaci ja da se drkam za neki item gold ili bilo sta po nedelju dana , a tamo neki izdrkani paralizovani klinac iz Tunguzije kome keva ima lanac butika , prdne i dobije item za 20$...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

da nije mozda link sa rura ? ono mozda samo ..

ne radi se o tome nego se radi o tome da u tom filmicu lik je 60+ lvl sa DHC, a ovo su lvl45 likovi.

Vidi ovog, umesto da se kupa i privodi, on visi na forumu, ccc.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...