Jump to content

World GameMaster Tournament or shorter WGT


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SATAN/Zerox/(PutYourNameHear) raspravu o tome ko je veci baja i ko je retard a ko ne.

Brate zna se da si ti najveci reta.Zerox je totalno cul tako da ono sta da ti kazem.

Elem mozda se i ja pojavim kao budem imao vremena da se navezbam.A i ako budem zeleo... [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pa vas dvojica uglavnom idete offtopic ali izgleda da sam pogreshio... ide mnogo vishe njih...

To JungleBoy: Postavish jedno 2 towera i shto kazhe Fata branish se samo sa 2 heroja... Ali ti gledaj da ne dodjesh u takvu situaciju... Fora je da ga shto duzhe smarash... A i slab je rifle/caster bez expanda...

To Misha: Za LT ne mogu da napishem taktiku zato shto ne znam ni jednu koja je toliko efikasna a i na LT-iju ALL > UD [:D] (mozhda jedino elf je tu slabiji ali i u to sam sve manje siguran kada sam video rep Lucifer vs Titan)

To Vladica: Vladice u ovoj taktici ne ide se na treceg heroja... A Panda se vadi samo kada idesh mass air ili mass siege (tanks)... A ovaj tur je nekih 99.99% siguran!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam pihilbota protiv hum koji u borbi non stop web pa nazad web pa nazad . Ptice pod webom ostaju a ako hum ne krene na tebe ti pobijes ptice . Ali meni licno je najgore kod on ima par grifina jer mu se moze i ima exp . Heroj pada kao lud , buba se topi a destosi kao da ih nema . Sta mislite o mass gargova ???

Why?

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Ali meni licno je najgore kod on ima par grifina jer mu se moze i ima exp . Heroj pada kao lud , buba se topi a destosi kao da ih nema .

Nemoj ici na CL kao prvog heroja, jer onda nishta od harasovanja (ipak je ovde u pitanju hit&run taktika) nego idesh na DKa, smarash ga i brzo se techujesh...

U trenutku kada on bude zabio 3-4 (ovo je vec relativna stvar [:)] ) towera na svom expandu ti cesh imati 4-5 destrosa (build order idesh kao shto je voodoo rekao) a on nece moci da brani isti jer osim footija i heroja nece imati nishta vishe (bice daleko i od hawkova i gyrosa a kamoli od grifona, za koje mu treba lumbermill> blacksmth> tier 3 > gr.aviary)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...