Jump to content

Recommended Posts

Zasto je ovaj forum ovako propao!?

Ja licno mislim da je to zbog toga sto je ovaj forum iskljucivo sluzio da se useri medjusobno flame-ju , da postuju prozivke tipa : noob, debil itd...necu da imenujem.

Na forumu za wc3 ne mozes nista korisno da procitas, samo svadje i foliranje.

Sta mislite o tome!?

Edited by HanSMiTraLjeZaC
Link to comment
Share on other sites

Kao naprimer?Uvek bre ima vremena za WAR!!!

Da se napijesh, naduvash i slichno

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ne malo nego je debelo smorila igra,treba vise ofline turnira da se privuce masa

@DontFear : Kakvi CWovi?Mislis da se jacim klanovima isplati gubljenje vremena sa nubovima?ne...Dok je postojala 4gl je verovatno bila najjaci klan i ne bi hteli da se bahcu sa drugima (to sto nisu smeli cw vs nas to je druga prica ;] ),ne zelim da ovim postom zvucim prepotentno btw

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne pijem ne duvam, i imam vremena...I za ozbiljnije ima vremena nemojte da serete

Brate, bolje da sad pijesh i duvash i da se izhivish, nego da sve to pochnesh sa 25 godina. To je poenta.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Raspad scene nema veze sa flejmovanjem i slicno, fora je sto se "stara garda" smorila, (napisao sam stara garda samo da bi naglasio na koga mislim bez ikakvog hejta ili omalovazavanja). Elem, radi se o tome da se ovako nesto niko od pomenutih nebi zapitao, na nasoj sceni je bilo dosta lanova i svega i onaj ko je to ispratio mislim da stvarno nema na sta da se zali, sada kada je zainteresovanje generalno opalo doticnima to ne smeta, a ostalima je to drugacije. Da se ne lazemo, svako je bio dobrodosao na bilo koji lan, a ako vec nije imao zelju da ide, zbog cega trazi novi na koji opet nece doci da doprinese sceni, odigra igru koju "voli", zabavi se, stekne nove prijatelje. Mislim da nam se scena oduvek zasnivala na manjem broju ljudi bez kojih izgleda nema nista. To stara garda nema nikakve veze sa boljim igracima nase scene, ima dosta ljudi koji su na turu samo da bi gledali, i opet bude extra atmosferera i zajebancija. Svako moze da doprinese sceni, a ako on to sam ne zeli ...

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Raspad scene nema veze sa flejmovanjem i slicno, fora je sto se "stara garda" smorila, (napisao sam stara garda samo da bi naglasio na koga mislim bez ikakvog hejta ili omalovazavanja). Elem, radi se o tome da se ovako nesto niko od pomenutih nebi zapitao, na nasoj sceni je bilo dosta lanova i svega i onaj ko je to ispratio mislim da stvarno nema na sta da se zali, sada kada je zainteresovanje generalno opalo doticnima to ne smeta, a ostalima je to drugacije. Da se ne lazemo, svako je bio dobrodosao na bilo koji lan, a ako vec nije imao zelju da ide, zbog cega trazi novi na koji opet nece doci da doprinese sceni, odigra igru koju "voli", zabavi se, stekne nove prijatelje. Mislim da nam se scena oduvek zasnivala na manjem broju ljudi bez kojih izgleda nema nista. To stara garda nema nikakve veze sa boljim igracima nase scene, ima dosta ljudi koji su na turu samo da bi gledali, i opet bude extra atmosferera i zajebancija. Svako moze da doprinese sceni, a ako on to sam ne zeli ...

brate ja sam u TFTu propustio samo 1 LAN u deusu valjda,i opet mogu da kazem da je bilo malo LAN turnira.Fazon na svakih 5 meseci , cak pred zadnji WCG nije ni bilo LANova posle ESWCa,ali slazem se sa tvojim postom

Link to comment
Share on other sites

Raspad scene nema veze sa flejmovanjem i slicno, fora je sto se "stara garda" smorila, (napisao sam stara garda samo da bi naglasio na koga mislim bez ikakvog hejta ili omalovazavanja). Elem, radi se o tome da se ovako nesto niko od pomenutih nebi zapitao, na nasoj sceni je bilo dosta lanova i svega i onaj ko je to ispratio mislim da stvarno nema na sta da se zali, sada kada je zainteresovanje generalno opalo doticnima to ne smeta, a ostalima je to drugacije. Da se ne lazemo, svako je bio dobrodosao na bilo koji lan, a ako vec nije imao zelju da ide, zbog cega trazi novi na koji opet nece doci da doprinese sceni, odigra igru koju "voli", zabavi se, stekne nove prijatelje. Mislim da nam se scena oduvek zasnivala na manjem broju ljudi bez kojih izgleda nema nista. To stara garda nema nikakve veze sa boljim igracima nase scene, ima dosta ljudi koji su na turu samo da bi gledali, i opet bude extra atmosferera i zajebancija. Svako moze da doprinese sceni, a ako on to sam ne zeli ...

Upravo tako, a i turovi nisu ono sto su bili nekada...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Realno, dolaze neki novi klinci, mislim, vladica je vetj mator za ovo, rista je to skapirao odavno. Za 6 meseci ce isplivati gomila klinaca na scenu, koji ce imati mnogo vishe potencijala za ovu igricu i za one koje slede, i naravno klinci koji su entuzijasti. Koliko znam, vladicu mrzi da pomera jedinice, sharkija je to smorilo josh od wcg-a, jednostavno ljudi gube volju za necim sto se mnogo forsira iz dana u dan. Verujem, da je nasa scena igrala 1-2 sata dnevno wc3 kao nekakvu razbibrigu, verovatno bi josh uvek bila na nogama, ovako se pretvorila u nekakav tip zavisnosti da se nadmudri drugi igrach, a potom i polako smorila "staru gardu".

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...