Jump to content

Poker


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

taxas hold'em je najpopularniji medju shirokim masama...ipak, najveci turniri u svetu za najpro igrache obuhavataju takmichenje u bar 3-4 vrste (da, i hold'em i omaha su skoro 100% u tih 4 ali opet...nije "najbolji")

partypoker i pokerheaven za gubljenje love na netu =o)

za solo....zasto bi igrao poker solo? =o)))

Link to comment
Share on other sites

navadio sam se na partypoker onako najgluplje.usao na limit holdem sa svim parama(1000kredita) i rekoh,ako dobijem ,nastavljam,a ako izgubim,za sta je jelte bilo vise sansi,odustajem od bilo kakvog vida pokera na netu...padnem na 150 i pomislim kako sam se spasio djavola,kad ono kurac...u jednoj ruci sa flushom dizem 590 i sad vec imam 3400kredit i 0 shanse da prestanem da igram u skorije vreme xD

proklet da si Corey sto spominjes poker pred decom!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

za solo....zasto bi igrao poker solo? =o)))

ne solo, nego protiv kompa .. mozda zato shto nema net ?

navadio sam se na partypoker onako najgluplje.usao na limit holdem sa svim parama(1000kredita) i rekoh,ako dobijem ,nastavljam,a ako izgubim,za sta je jelte bilo vise sansi,odustajem od bilo kakvog vida pokera na netu...padnem na 150 i pomislim kako sam se spasio djavola,kad ono kurac...u jednoj ruci sa flushom dizem 590 i sad vec imam 3400kredit i 0 shanse da prestanem da igram u skorije vreme xD

ma nije to nishta .. moj savet je ili igraj u prave pare ili deinstaliraj jel je navlaka uzasna.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ne valja,ali ovi likovi sto igraju u kredite su vecinom debili.nisam tolko naivan da pomislim da mogu da napravim 20 x ulozeno u roku od 5sati sa pravim parama:)mada moram priznati da sam razmisljao da kupim karticu(crne crne misli:))

khm,sa kog sajta salju na europian poker tour?:)mislim na onaj sa eurosporta

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja igram na party pokeru vec neko vreme za prave pare,planiram mozda da se prebacim na poker stars... ako nekog nesto interesuje pm... [;)]

moj savet :

poker stars - malo kvalitetniji igraci - nema bonusa ni rake backa

party poker - fine kes partije , fini bonusi , nema rake backa

eurobet poker - fin za pocetnike,ako ne mozes da prezivis za pravi kes na poker starsu ili na party pokeru idealno za pocetak + sto uvek imaju fine bonuse na prvi depozit ima rake back

ovi ostali,manje vise full tilt,ultimate bet ,Caribbean Sun Poker ... po meni su party poker i poker stars najjaci (party za kes , pokerstars za turnire) i naravno na svim sajtovima imas razne kvalifikacije za razne turnire + standarne turnire (mulltitable,onetable,sng,kao i freeroll turniri za koji ne treba kes za ufur , ali su nagrade male...)

rake back - rake je u stvari procenat,kes koji "kuca" (citaj online kockarnica na kojoj igras) uzima sebi kao zaradu... e pa neke "kuce" daju na kraju svakog meseca povracaj odredjenog % tog kesa,sto je veoma korisno i zahvalno za pocetnike , ili ljude koji igraju na vecim limitima [:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

e ovako.necu da vas cimam na pm jer nisam siguran koga da cimam:)neko je nekada spomenuo da ima brda poker turova skinuto sa neta?chini mi se spils ili peja.e sad ako se ne jave ovde cimacu ih na pm za menjazu:)ili barem da reknu odakle su skinuli te turove.na torentima otprilike se moze naci nekih 4 giga high stakes pokera i jos par giga wpt.aj ako neko zna di da skinem ostalo ili eventualno ima na dvdu,pa da se dogovorimo za neko rezanje?

izuzetno sam se nalozio na high stakes poker,odgledo sam 1,4,11 i 12 epizodu(one koje imaju dovoljan broj seedova za skidanje)!tako da zelim imati s v e.mlogo dobro,bolje bre od bilo koje serije:)

e i jos me zanima da li koristite neke programe za procente?ja sam pre neki dan skinuo neki,ali nije nesto prepoznavao partije.na partypokeru sam morao da kucam koje karte dobijem,siguran sam da postoji neki krekovani koji rad bolje(raspoznaje karte)

eh da,i racke bracket mu dodje isto sto i ante?

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

e ovako.necu da vas cimam na pm jer nisam siguran koga da cimam:)neko je nekada spomenuo da ima brda poker turova skinuto sa neta?chini mi se spils ili peja.e sad ako se ne jave ovde cimacu ih na pm za menjazu:)ili barem da reknu odakle su skinuli te turove.na torentima otprilike se moze naci nekih 4 giga high stakes pokera i jos par giga wpt.aj ako neko zna di da skinem ostalo ili eventualno ima na dvdu,pa da se dogovorimo za neko rezanje?

izuzetno sam se nalozio na high stakes poker,odgledo sam 1,4,11 i 12 epizodu(one koje imaju dovoljan broj seedova za skidanje)!tako da zelim imati s v e.mlogo dobro,bolje bre od bilo koje serije:)

e i jos me zanima da li koristite neke programe za procente?ja sam pre neki dan skinuo neki,ali nije nesto prepoznavao partije.na partypokeru sam morao da kucam koje karte dobijem,siguran sam da postoji neki krekovani koji rad bolje(raspoznaje karte)

eh da,i racke bracket mu dodje isto sto i ante?

mislim da je racke bracket... jedna vrsta "kutije" (drzac cipova) u kojoj se drze cipovi,nisam siguran...

ante je kes ili ti chipovi koji svaki igrac daje na pocetku partije i oni uz small blind i big blind chine pocetni POT... samo sto sb i bb stavljaju prvi (sb) i drugi (bb) igrac levo od buttona..

2) za ove filmove sam i ja zainteresovan (mada moj savet nemoj da ucis iz njih...drugacija je taktika za turnir i za obicnu kes partiju... videces da igraci previse idu all-in ) ja imam WSOP 2005 snimak... e sada ako neko ima jos nesto tako neka javi pa je moguca neka razmena [:)] a filmove (snimke) mozes naci uglavnom torrente

3) program za %... svi koriste Texas Calculatem ... ok je za pocetnika , ali ako nemozes da upamtis neke osnovne podatke ... ili da izracunas verovatnocu u glavi da uhvatis neku kartu na turnu... onda treba da batalis poker i da nikada vise ne igras ni jednu igru sa kartama [:p]

4) za sve pokerase Bill Filmaf je keva

http://www.billfillmaff.com/

ja sam odgledao sve epizode,a sada vidim da se konacno pojavila i 8. epizoda [:p]

lik je carina [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

ma nesto sam se ja zbagovo sa mozgom,sve u svemu znam sta je ante:)to sam jos i prvo izvalio:D

2)trenutno se mucim da skinem high stakes poker ,skidam epizode koje nadjem.12 i 13 sam opusteno skinuo a ove ostale idu ubi boze...6kbps:(aj ako znas gde mogu da se skinu jos neki turovi americkih igraca rekni.nekako mi ovi evropljani mnogo cute:)nisu tolko zanimljivi:)a i uostalom na hsp turu su mnogo vece pare(u 12 epizodi je prikazan za sada najveca ruka u pokeru koja je ikada prikazana na tvu,cini mi se 500.000 $,jebote kako sam srocio ovu recenici:))

elem poker turovi su mi sad na vrhu prioriteta za skidanje,tako da cu opusteno za mesec dana imati par giga,pa mozemo da se dogovorimo za razmenu

3)ok skinuo sam taj,probacu da se priviknem:)sto se tice proracunavanja procenta to mi ide dobro,tako da mi je taj kalkulator zanimljiv cisto da vidim gde gresim u proceni,a ne da mi sad govorim kako da igram.jer,jelte osecaj je najbitniji;)

3)nikad cuo,ali overicu:)

mada moj savet nemoj da ucis iz njih...drugacija je taktika za turnir i za obicnu kes partiju... videces da igraci previse idu all-in
kao sto vec rekoh,poker turovi su mi zanimljiviji za gledanje od raznoraznih bullshit serija,i naravno da znam da je velika razlika izmedju no-limit turova i limit holdema koji ja igram,onako rekreativno:)samo sam jednom uleteo na no limit 50/100,uzeo 7000chipova u prvoj ruci,i vratio se limitu:)idalje mi ne pada na pamet da igram kes online igre,i nadam se da nikad nece:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ono shto mene zanima, jel moguce uzeti neki kesh preko turnira, a ne uloziti nishta na party pokeru?

neko mi je prichao o tome, i ono, to bih ja mozda odigrao sa vremena na vreme, chisto radi zajebancije, teshko da cu uzeti pare. Igranje za lazne pare me ne zanima, jer svi dizu,a za prave me strah da se ne navuchem :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ono shto mene zanima, jel moguce uzeti neki kesh preko turnira, a ne uloziti nishta na party pokeru?

neko mi je prichao o tome, i ono, to bih ja mozda odigrao sa vremena na vreme, chisto radi zajebancije, teshko da cu uzeti pare. Igranje za lazne pare me ne zanima, jer svi dizu,a za prave me strah da se ne navuchem :)

ima tih freeroll turnira kolko hoces..ali ja mislim (nisam siguran) da account mora da ti bude REAL MONEY... na foru moras da imas kes na acc , da bi mogao da igras te turnire,a ne placas nikakav ufur na tur [:)]

e sada za taj real money acc proverite,nisam 100% siguran,inace imate one begginer stolove gde su limiti 0.01/0.02 $ ... i tu bukvalno sedas sa 2$ i sprdas se

fml

Link to comment
Share on other sites

Te turnire moze da igra ko oce, samo ako budes mecu prvih 10 a nemas REAL MONEY account onda pare koje si dobio ne moz da stavis na racun. Trebalo bi da je tako i evo ja igram stalno ali od 13000 igraca koji se prijave za jedan tur da budes medju prvih 10 malo teze, ja sam jedva stigo do 200 i nekog mesta.

Link to comment
Share on other sites

ma ok, ja sam vishe da igram iz zajebancije, igram texas dosta dugo ali sa drugarima, pa sa ovim da prekratim vreme :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

heh skinuo sam ukupno 3 puna dvda poker turova.iskreno wpt,wsop,ept,sve je to go kurac za high stakes poker.ako neko ima 10,2 i 6 epizodu,mogao bi da se javi za neku menjazu.jedino sto moze da se nadje na torentima su epizode od 150 mb(govanjara kvalitet).

zanimljivo je da sam prestao da peglam na partypokeru,al sam se zato navuko na gledanje turova...juju:)sad lozim ortake da ulazemo vece pare,da im prodajem fore:Dhmm...jel imaju negde da se kupe chipovi u bgu?neki najobicniji.mada i sitni dinari(20,10 i 5 din metal) mogu da posluze:)

sam-farha-big.jpg

3. epizoda prve sezone hspa.farha ftw!

nova sezona hsp-a pocinje 5 juna.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

sto se tice tih freeroll turnira

ono dave dojaja ... ja sam igrao par turnira i obicno traje oko 3-4 h

ima tona igraca,a oni nagradjuju ja mislim od 30 mozda ali racunaj da prvi dobija 20$ a fond je oko 150$ pa vidi kolko se dobija [:D] smesno nesto a dosta vremena zahteva

ja sam na jednom turniru bio ubedljivo vodeci po broju cipova i ruku pred finalni sto puknem veliki broj cipova (covek pokupi na flush koji je bio veci od mog) i udjem u finalni sto kao mozda 8 nosilac (bilo nas je 10 za fin. stolom) i uspem da se probijem do 6 mesta ... gde sam dunuo na sve ili nista i jbg...

za 3h-4h cimanja dobio sam citavih 6$ [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...