Jump to content

Kako paladin treba da izgleda


mohican

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isto tako ja sumnjam da ti znas sta pala sve moze da uradi i kolko je nadmocniji od shamana kad ga igra dobar igrac.

Mohi, ti si jedini ovde razuman.

Ovo sto si rekao stoji na mestu.

Koliko sam ja mogao da primetim, vecina koji pljuju po palama ovde, samo znaju da pala ima balon, sto je porazavajuce za njih.

Link to comment
Share on other sites

pa mohi nebi bio mohi da ne lupa kontru, evo imash novu pristalicu josh malo pa tajno udruzenje "mohani" moze da se otvori [;)] , pa tako, sumljajte se i dalje , mislim kad jednom ne bi kontrirao ovaj svet bi se dezintegrisao.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Dobro je mohican rekao svaka klasa daje veliki doprinos svakom raidu.

Svaka klasa ima svoj doprinos to se jako vidi i na 20 man instancama, dovoljno je da jedan zajebe i sve ode u kurac, eto tako sam juce tukao onog moama u 20AQ i sad imali smo 3 locka ali ova 2 locka su malo n00b pa nisu mogli da drze banish i da drainuju manu, tako da je nastala opsta zbrka prvi put smo drzali dobro banish ali oni nisu drainovali manu koliko treba pa nam je objasnio sa aoeom a drugi pokusaj su dobro drainovali manu ali nisu uradili banish na vreme i sve ode u kurac opet, tako da je svaka klasa bitna, veoma ovisi naravno od bossa i od raznih drugih faktora, negde neka klasa mora vise da se trudi negde manje ali se udeo oslikava na ceo raid skoro uvek.

To sto ti mislis da je paladin kurac jer u MCu samo blessuje i healuje i pritiska 3 dugmeta to je tako kad igras MC, al u BWLu je kurac tako gde mora svaka klasa da radi posao inace sve ode u kurac.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ako ces da gledas mc tamo war drka dva do tri dugmeta ne mora ni da pozicionira moba jer mu hanter dovuce uvek metu osim da izbegava aoe na par bossova dok pala ima de healuje da blessuje da judgementuje da regenuje manu sa sealom tj da udara tako da u mcu pala > war u bwlu je mozda war komplikovaniji od pale al kao sto rekoh to sve zavisi kolko koristan zelis da budes ... ali jos uvek mi niko nije objasnio zasto je pala vise noob friendly od shamana zbog cega je krenula cela ova rasprava ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pod hitno zabraniti ljudima koji hejtuju bilo koju klasu da postuju ne ovim forumima,ikad

vise.Neverovatno koliko se nesto sto je pravljeno da bi ljudi mogli da imaju uvid u tudje vizije i ideje pretvara u nezrelo masturbiranje pojedinih ljudi...Covek linkuje ok sliku,pozeleo je da podeli sa drugima ono sto on smatra dobrim,kad ono k***c...Samo flame,hate i crap everywhere.Mohi je u pravu ovde,cuo sam da ga zovu hejterom,ali covek ima argumente ovde.Neka neko obrazlozi svoj Shaman>Paladin stav,pa da se diskutuje ljudski.

Ashkandi nije samo paladin sword...Cak sta vise,pre je warrior sword,jer je po Warcraft predanju pripadao Anduinu Lotharu,najvecem ratniku Drugog rata izmedju Horde i Alijanse.Stoga inicijali A.L. na machu.Lothar je takodje bio pripadnik reda "Brotherhood of the Horse",stoga Great sword of the Brotherhood.

Paladin nije lak za igranje chak i u MCu,uvek je potrebno menjati aure,cleansovati,healovati...Ko sme da kaze da je warrior komplikovaniji od paladina...pa,bicu toliko drzak da kazem da je krajnje neupucen...Warrior ne vodi racuna o buffovima,debuffovima i slicno.Da nema paladina,nista od jakih endgame instanci ne bi bilo moguce,ili bi bilo abnormalno tesko.To vazi za bilo koju klasu.

Paladin je cesto poredjen sa Shamanom jer su to jedine dve unikatne klase u WOWu.

Toliko od mene,ako neko iskoristi ovaj post za hate moze da se tera nazad u majchinu placentu,pa nek vidi.

P.S. Ako neko pita koliko igram WOW,9 meseci...Zato verujem da znam o cemu pricam...

Edited by Slater
Link to comment
Share on other sites

Mohi, ti si jedini ovde razuman.

Ovo sto si rekao stoji na mestu.

Koliko sam ja mogao da primetim, vecina koji pljuju po palama ovde, samo znaju da pala ima balon, sto je porazavajuce za njih.

samo si chekao da ti kaze pala>shaman :P

jeste bolji od shaman kasnije zbog spellova/plejta/invulnarability buffova/ostalog sranja etc. ali kad ti neko kaze tvoja klasa je noobovska bla, bla, bla neshto neshto, pokushaj da iskuliras i kazes "potpuno si u pravu" mnogo je i lakshe/manje h8 topica prouzrokuje/suck-up topica/ manje glupi spamova :P

ko-zna-koliko vec postujete ovde, a nikako da skontate par stvari forumske psihe :P (da, ima novih likova, koji se pale na gluposti josh uvek :P)

Link to comment
Share on other sites

oh jeh zaboravih i ja da bacim svoje off-topic mishljenje :P

Sham dps > pala dps :P

zashto ?

sham: shok svakih 6 (5 sekundi) 500-1k-ko-zna-koliko!

windfury-dosta dosta

healovanje-i instant healovanje

totemi za razne beneficije

paladin:

soc-kad procuje veselo bude, a to nije chesto, sa obzirom da je bazirano na weapon speedu, zahteva talenat

magijski dps-losh, takodje zahteva talente (predenje, holy shock)

bubble-dodaje josh jedan zivot

lay on hands-i josh jedan zivot ali 1h CD

uglavnom upitno je ko koga dobija, uglavnom paladin, zbog izdrzljivosti...

eh sad kad bi zvaki post izgledao ovako kad se zapochinje rasprava, gde bi nam kraj bio, al' qrac, shto muchiti mozak, i baciti par minuta kucanja :P

(ochkujem sad da se neko javi sa postom "ko kaze da ja ne koristim mozak dok kucam post - pizda ti materina - ti mene hejtujes - itd itd...")

Link to comment
Share on other sites

au sto si komplikovan ti sad

kad kazes pala dobija shamana ne misli se na palu sa ragnom i shamana sa illusionary rod-om

znaci kad gledas sta koja klasa moze uradi onda recimo racunas palu u full judgementu sa herald of voe-om onim brood prstenom i zhc-om i shamana sa tim istim samo full 10 storms ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...