Jump to content

Kako paladin treba da izgleda


mohican

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u pravu si za stingove, jako je zajebano ako ne mogu da ga stignem, al' ja sam obichno u GW kad me napadne, pa mu se priblizhim dovoljno za frost shock, a posle toga obavezno earthbind totem i onda je pechen... dodushe, jedan me gankovao posle pa sve iz daljine, nisam mogao da stignem do njega... al' upravo ono, nema easy mode-a, lupio sam ja ipak, sve zavisi od igracha do igracha.. :)

Link to comment
Share on other sites

Malo prerano si izveo zakljucke glede shamana :D Strpi se jos 30-ak nivoa :)

Hunt i lock su za shamana najteze klase (doduse ne samo za shamana).

Btw ja stvarno ne vidim kako ench shaman moze da pobedi huntera, osim ako je hunt lood pa ga pusti u melee. Mislim tu je i wingclip i stingovi i trapovi i hawk aspect i distract shot....ajd nesto i moze da se izbegne ako koristis insigniu, bacis grounding totem i purgujes aspecte, ali ne sve :D

Znaci krenes frostshockom i bacis eb i grounding totem, i taman se ponadas 'aha sad cu da ga razguzim svojim WF' kad on tebi distracting shot , pobegne iz domasaja totema i krene da te puni strelama....ti mu opet pridjes (ako uopste uspes da mu pridjes a da vec nisi ghost), kad on wingclip, ti isingniu...medjutim tu si vec na low healthu pa moras da bacis heal - sto nije bas lako jer na grbaci imas peta, hunt naravno nije glup nego te poisonuje i bezi unazad u isto vreme sa ukljucenim autoshotom, tako da se 1.5 sec heal oduzi na 2.5 sec sto znaci da ti je poison vec dobrano izjeo manu. Okie - idemo iz pocetka - bacis purge, cleanujes poison, grounding totem ti je verovatno jos na CD i opet si blizu hunta kad - WTF????? Frost trap! I opet se hunt lepo udalji i dokusuri te ako nije uspeo iz bogznakog razloga pre toga :D Ah da...cela procedura se oduzi za jos celih 5 sec ukoliko imas nature swiftness.

Dakle imas otprilike 2 puta sansu da udaris hantera u melee-u (i to ako ti napadas prvi) :D Ako te oba puta prokenja jezivi WF dobijas...ako ne mozes da se slikas. After all hunt nije clother tako da nema sanse da ga ubijes jednim WF pa makar imao i sulfurasa. Plus sto svi hantovi imaju veliki agi pa nije retkost da dodge-uju 1/3 ili 2/3 WF.

Enivej ele shamanima je mnogo lakse - sa smanjenim cd-om na shockovima, vecim spell critovima, nabudzenijim lightning shieldom, improved ghostwolfom i clearcastingom hunt i nije tako tezak.

Uf ala sam se raspisao.....ajd zdravo! :D

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

pa gluposti, ja pricham na osnovu mog iskustva (par susretanja sa hunterima), a ne na osnovu mog levela ili opreme ... btw. kao shto rekoh, zatrchish se u GW formu u huntu, i odma frost shock/earthbind totem i tuci shto vishe mozhesh :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...