Jump to content

Kako paladin treba da izgleda


mohican

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To da je shaman tezi za igranje nego pala nema veze smozgom, samo i jedna i druga klasa treba da paze na razlicite stvari...

To sto horda misli pala ima plate ima imba heal ima kurac ima palac i klikces 3 dugmeta to je tako kad bi se gadjali tramvajima... Shaman nema sealove, dok paladin mora da roka seal na svakog bossa da buffuje da cleansuje da healuje itd, shamy nema cleanse ima samo da skida poison i desiese, tako da je paladin kurac 3 dugmeta. Ja pricam zato sto imam i paladina i shamana i ni jedna nije laksa totalno je isto.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

kako se lako nadju deca paladini , znaci na kilometar mozesh da ih prepoznash po debilnim ispalama, da si stavio smile pa ajde, ali ovako... Pala complicated, pa mozda za neke.  Reroll tetris plz kk ?

Haahahha, kakav si ti lik Immortalise, kakav si ti lik...

Ajde lepo ti nama Imortalise objasni sta radis kada stanes ispred nekog bossa???

Mislim da ne radis ama bas nista, jer cela guilda te drzi kao malo vode na dlanu. Uzmes stit i mac i drzis agro.

E, ajde pogledaj realno, sta radi to paladin u pozadini, a sta to radi warr napred??

Nemoj da pljujes po paladinima kada ne igras sa njima i nije za pohvalu to sto stojis napred i klikces na 2,3. Ko ti radi dispel, JOL, heal pored popova?? A!!!

Zapamti:

Pala-najbolji support

Warr-agronomi

Link to comment
Share on other sites

Po stoti put, idite igrajte se i ne lupetajte gluposti, ako imate nesto pametno da kazete vi kazite ako ne paljba...

YUP!!!

Covek baljezga koje-kakve gluposti, zato sam mu odgovorio.

Ali ne mogu da verujem da igra ovoliko dugo WOW i da nista nije naucio. I pored toga se jos drzno da dira u najvecu svetinju WOW-a, paladine. Kakav lik, majko moja... Eee moj Immortalise, ma za tebe i nije nista vise od stita i maca i besumocnog makroisanja, help me, heal me, help me, heal me.

Link to comment
Share on other sites

Po stoti put, idite igrajte se i ne lupetajte gluposti, ako imate nesto pametno da kazete vi kazite ako ne paljba...

pravo covek kaze,stvarno smarate sa tim (noob-imba-uber) klasa fazonima...

Evo ja nisam igrao original(samo pirat malo-nisam expert)ali vi ga bas smarate..

posebno moram da tebe prozovem @mohican..ja sam ukapirao da ti igras danima-mesecima-godinama-decenijama...da si expert za tog druida,ali iskuliraj malo,svaki drugi post ti je u tom fazonu"aaa nOOb aaaa Imba aaa stuff"

nisi jedini,ali ti bas upadas u oci...

da samo dodam "just a game"

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Haahahha, kakav si ti lik Immortalise, kakav si ti lik...

Ajde lepo ti nama Imortalise objasni sta radis kada stanes ispred nekog bossa???

Mislim da ne radis ama bas nista, jer cela guilda te drzi kao malo vode na dlanu.  Uzmes stit i mac i drzis agro.

E, ajde pogledaj realno, sta radi to paladin u pozadini, a sta to radi warr napred??

Nemoj da pljujes po paladinima kada ne igras sa njima i nije za pohvalu to sto stojis napred i klikces na 2,3. Ko ti radi dispel, JOL, heal pored popova?? A!!!

kazem ja, reroll tetris. S obzirom da si jedva neshto vishe od lucifrona video i ne zameram ti. Nego, kako se drzi taj agro, meni je jednom ispao, sve onako sa shtitom i macem, mora da me gurnuo neki paladin, ko zna...

edit: jbt, kako mi je zao nekih ljudi.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

eee ma nemoj da se zezas ne znas ti kako je tesko igrati paladina!treba napasti protivnika pa jos posle i gledati onu liniju gore,kako li se zove, pu majku mu???aaa da hp bar i leciti sebe!ko bre jos moze toliko radnji odjednom da obavi???mnogo je to kompleksno to samo iskusni mogu!

[:D]

...

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre nije mi jasno mene ovde napusavaju sto pokusavam da kazem ljudima da ne omalovazavaju tudje klase? Koji vam je? Svaka klasa je onolko teska kolko ti zelis da je dobro igras. Immo ti ocigledno nisi upoznao skilled paladine kad tolko seres a to sto je tenkovanje tesko ... nije nista teze od posla ostalih klasa samo si kao tenk uvek u centru paznje pa se svaka tvoja greska vidi i oslikava na ceo raid dok neki od 15 healera u raidu moze da zakaze nece se izvaliti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kazem ja, reroll tetris. S obzirom da si jedva neshto vishe od lucifrona video i ne zameram ti. Nego, kako se drzi taj agro, meni je jednom ispao, sve onako sa shtitom i macem, mora da me gurnuo neki paladin, ko zna...

edit: jbt, kako mi je zao nekih ljudi.

Ma nije te gurnuo paladin, nego te zakucao njegov heal.

Posto vidim da me ne pratis. Aj jos jednom. Valjda ces zapamtiti iz nekoliko puta.

Paladin: najbolji support.

Link to comment
Share on other sites

eee ma nemoj da se zezas ne znas ti kako je tesko igrati paladina!treba napasti protivnika pa jos posle i gledati onu liniju gore,kako li se zove, pu majku mu???aaa da hp bar i leciti sebe!ko bre jos moze toliko radnji odjednom da obavi???mnogo je to kompleksno to samo iskusni mogu!

[:D]

Da nisi malo promasio forum.

Link to comment
Share on other sites

Ja rouga uvek drzim na krajicku oka,mada mi on definitivno nije primaran za heal.Trudim se da uvek ima rejuv na sebi a ako ima 2g mozga u glavi bandazirace se kada bude imao priliku.Sto se tice tankova nisam verovao ljudima koji su mi govorili da ima likova koji na 60-om llvu ne znaju da bace sunder......sve dok danas nisam radio lbrs..

Bili ja (druid),roug,lock,warr i hunt....ubijemo mi par grupica,ali sve mi nesto frka par puta sam uzeo aggro warru sa ht i rejuv uglavnom nesto smesno hila,kad ja pogledao sledeceg moba kojeg je tankovao:NEMA SUNDERA,NEMA TAUNTA !!?!? ja kazem coveku bacaj sunder tauntuj radi nesto pobogu...i on skonta posle 2 wipe....ja se jos ziv pojeo kontam ja sam kriv sto sam aggrovao,a kad ono.....Sledeci mob,on baci 1 (JEDAN) SUNDER!?!?!?NE ZNA DA SE STACKUJU..... i kasnije nas ispalio josh na zadnjem bossu za warr comand.....ffs retardi noobovi idioti mrsh

Link to comment
Share on other sites

Immo ti ocigledno nisi upoznao skilled paladine kad tolko seres a to sto je tenkovanje tesko ... nije nista teze od posla ostalih klasa samo si kao tenk uvek u centru paznje pa se svaka tvoja greska vidi i oslikava na ceo raid dok neki od 15 healera u raidu moze da zakaze nece se izvaliti.

znam dosta skilled paladina koji su ekstra igraci i koje poshtujem, moj reply se ondosio na ono shto je "posmatraci" rekao, ako se slazesh sa tim, onda...

Kao shto si rekao, klasa je teshka koliko se ti trudish, e sad frka je shto warru nikad ne sme da padne koncentracija i mnogo je vishe od pritiskanja dva dugmeta, 90 % taktika se zasniva na pozicijoniranju mobova, a to je ciji posao ? Probaj da uradish jedan bwl/aq run sa warrom, znacesh o cemu ti pricam.

@ posmatraci

za divno cudo slazem se, pala jeste dobra support klasa, a to da ja ne pratim, vrati se koju stranicu iza i procitaj shta si pricao za warra, pritiska dva dugmeta i shta ono drzi, ah da, agro, sumljam da znash i kako agro funkcionishe a kamoli u neku tehniku kako warr tankuje s obzirom koliko si gluposti nalupetao.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...