Jump to content

Tajni sastojak Koka Kole


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al 15 centi :)

danas bi to verovatno bilo tipa 15$ :))))

preferiram coca-colu ako biram izmedju nje i pepsi

al cu pre da popijem fanta zovu (shokata) nego koka kolu

e ima u engleskoj neka Qibla kola i jos neka druga ... muslimani tamo nece da piju nesto sto ima "7X" u sebi sto ne znaju sta je ... odatle zajebancija na temu svinjske krvi

u formuli "6x" (koka kola) je bilo kokaina, jer je jebeni frojd preporucivao kokain u malim dozama za promenu raspolozenja. tako mu je i umro najbolji prijatelj... toliko o "velikom" psihologu ... da ne pricamo o "gebelsu" jungu koji je uveo horoskop na mala vrata u psihologiju uvevsi arhetipove ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahha, bratemili, sto neko ima potrebu da se poziva na autoritete o kojima nista ne zna?

Prvo, i Frojd i Jung su bili lekari. Drugo o necijoj velicini govoriti u dve-tri reci je ispod nivoa cak i za prilike na forumu, trece, "gebels" i Jung, horoskop i arhetipovi, ccc, tiha jeza, nemam reci, ali svaka cast, ni to nije lako.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na razjasnjivanju , secam se kad sam prvi put na ruru procitao koca i gledam , gledam ne kontam o cemu se prica (posto ovde se govori Kola (naravno oduzish "o" , onako lalinski) i niko ne govori drukcije) , i tek posle skontam da se radi o Koka-Koli , pa mi je to josh uvek fenomen :)

gde ti zhivish ?

Link to comment
Share on other sites

Prvo, i Frojd i Jung su bili lekari. Drugo o necijoj velicini govoriti u dve-tri reci je ispod nivoa cak i za prilike na forumu, trece, "gebels" i Jung, horoskop i arhetipovi, ccc, tiha jeza, nemam reci, ali svaka cast, ni to nije lako.

lekari ... "izlecio" ga nema sta. toliko je bio dobar psiholog da nije ni primetio da mu se prijatelj navukao ... velicine i to ... nemam reci. vidi malo paralele i izucavanja uticaja planeta na ljude i experimenti u vezi toga. povezuj.

da primetio sam koliko je psihologija velika. medicina uopste. neke stvari koje su radile pre njih su ukinuli potezom carobnog stapica i podvedene pod sujeverje jer ne podlezu empirijskim metodama ... i sve "sto nije funkcionalno treba odseci" axiom mi se posebno svidja u medicinskoj primeni. primetio sam i kako psihlogija pomaze narkomanima da se "skinu" sa ovisnosti. tako sto ce da im zameni jednu sa drugom, po mogucstvu gorom, jer ce mu uzeti i nadu za izlecenjem.

ni ne kazem da sve metode koje su ljudi primenjivali pre medicine i za vreme bile upola humane i konstruktivne ...

i nije da se vise od pola danasnje medicine zasniva na nacistickoj, koja je direktni nusprodukt njihovog vremena.

pogotovo bihejvioralna psihologija. ako sam dobro napisao, 7 i 20 je ujutru i ne vidim belu macku, a nisam jos ni spavao :)) pavlov i ekipa. pa normalno da ako ubodes sa strujom nekog da ce da se strecne ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...