Jump to content

Fatboy Slim live @ exit festival


Recommended Posts

can't we all just get along? :(

inače, ne daj mi bože da dj pita dal "masa" voli "tvrdo il meko".. tako uvek čujem neko užasno krljanje jer je srbija puna šabana..

Link to comment
Share on other sites

ma mojne mi te priche .. shta ti ovo prvo znachi ? hocesh da kazesh da kod vas ne dolaze djevi, ne skidash muziku sa neta ..

za drugo .. kao prvo ja slabo verujem u tu prichu da djevi pitaju. ajde da kazemo i da ta pricha pije vodu. otkud znash da je fbs pitao ? ko je ta budala onda ko je rekao "izdrkaj im u usta molim te".

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

to prvo znachi da kod nas taj pokret nije ispratio tu prichu

brate maude, ako si bio na felixu proshle godine mogao si chuti da je pushtao gomilu stvari koje NIKO JEBENO odavde nije znao

a svi britanci su ih pevali. SVI jebeni pijani britanci su ih ispevavali

tamo je shesta scena koja zhivi za sebe, a ljudi koje ovde to interesuje - mrzi ih da se cimaju i da vijaju to. kada si ti ovde na zhurci chuo basement jaxx - get me off (superchumbo mix)

reci mi gde si ga U SETU koji si skinuo sa neta, je li, chuo?

kao drugo veruj shta hocesh, ti nisi prochitao knjigu o choveku i sedeo godinu i po dana na njegovom forumu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

мене је ФБС сморио на Е05, очекивао сам више, а он је био некако много напет. мада га ценим много, иако нисам стручњак ни за електрику ни за његов лик и дело.

с друге стране, да не могу да будем потпуно објективан јер ме је прве ноћи ОДУВАО Underworld...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Njegov forum postoji manje od godinu dana :)))

To LaG: Nemoj da iznosish neke cinjenice koje nisi proverio...

Zavisi od kluba u kom se nalazish... Evo ja npr. trenutno sam u Velikoj Plani i ovde ljudi slushaju sve najnovije stvari... Ako mi ne verujesh mogu da okachim neki mix DJ-eva koji rade ovde...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

kako volim kad mi dodje voodo man i objasni mi...

da te poduchi neshto tata lag

sa svakim novim albumom ide kompletni redizajn sajta tako da se postavlja i novi forum

ja sam tamo otpadao dok je halfway between the gutter and the stars bio u opticaju, sajt je bio http://www.gutterandstars.com/, zajedno sa josh jedno 10 likova koji su bili totalni fanatici za njim

sve to mi se smuchilo kada su se oni skupili i ulozhili mnogo kinte u zhurku koja je bila trubute to fazon i to likovi koji nemaju pojma sa djingom su uzeli da uche kako da vrte samo za tu zhurku. zhurka je bila do jaja jer su u pitanju kolekcionari svih mogucih njegovih rariteta i trekova i samo njegove pesme su se pushtale celu noc (zashta ima materijala jer je ovo shto dobijete pod fatboy slim albumima samo penis od svega shto radi - zanimljiva chinjenica je da je ushao u ginisovu knjigu rekorda kao chovek sa najvishe pseudonima u muzichkoj industriji)

mislim da sam jedini sa foruma koji nije bio na toj zhurci

a razlog shto sam se smorio je jer se on nije pojavio. otishla je neka riba koja mu sredjuje sajt i koja se druzhi sa tim likovima, a on je po njoj poslao pozdrave :\

da je govno ispao - jeste ali lik radi sjajnu ziku i obozhavam ga i palim jebeni bbc prime usred noci da ga gledam na onom bolesnom kvizu kada se pojavi da zoe ne bi bila sama tamo tako da se jebite svi, nemojte mi soliti pamet

norman cook je jebeni car i ima golemu kitu

fatboy-slim.jpg

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Njegov forum postoji manje od godinu dana :)))

To LaG: Nemoj da iznosish neke cinjenice koje nisi proverio...

Zavisi od kluba u kom se nalazish... Evo ja npr. trenutno sam u Velikoj Plani i ovde ljudi slushaju sve najnovije stvari... Ako mi ne verujesh mogu da okachim neki mix DJ-eva koji rade ovde...

JU BRATE,JEL STIGAO SKAZI UMEK LANIKOR???ILI BENI BENASI-SEDISFEKSN?

kako volim kad mi dodje voodo man i objasni mi...

da te poduchi neshto tata lag

sa svakim novim albumom ide kompletni redizajn sajta tako da se postavlja i novi forum

ja sam tamo otpadao dok je halfway between the gutter and the stars bio u opticaju, sajt je bio http://www.gutterandstars.com/, zajedno sa josh jedno 10 likova koji su bili totalni fanatici za njim

sve to mi se smuchilo kada su se oni skupili i ulozhili mnogo kinte u zhurku koja je bila trubute to fazon i to likovi koji nemaju pojma sa djingom su uzeli da uche kako da vrte samo za tu zhurku. zhurka je bila do jaja jer su u pitanju kolekcionari svih mogucih njegovih rariteta i trekova i samo njegove pesme su se pushtale celu noc (zashta ima materijala jer je ovo shto dobijete pod fatboy slim albumima samo penis od svega shto radi - zanimljiva chinjenica je da je ushao u ginisovu knjigu rekorda kao chovek sa najvishe pseudonima u muzichkoj industriji)

mislim da sam jedini sa foruma koji nije bio na toj zhurci

a razlog shto sam se smorio je jer se on nije pojavio. otishla je neka riba koja mu sredjuje sajt i koja se druzhi sa tim likovima, a on je po njoj poslao pozdrave :\

da je govno ispao - jeste ali lik radi sjajnu ziku i obozhavam ga i palim jebeni bbc prime usred noci da ga gledam na onom bolesnom kvizu kada se pojavi da zoe ne bi bila sama tamo tako da se jebite svi, nemojte mi soliti pamet

norman cook je jebeni car i ima golemu kitu

fatboy-slim.jpg

vidis to za pseudonime nisam znao...mogao bi da mi otkrijes neke :)...

inace,i ja volim tatu Normana,zbog njega sam poceo da slusam ovu mjuzu...jebeni Love island je bio pocetak svega za mene :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

www.gutterandstars.com pa taj forum postoji manje od godinu dana... Jer sam se bio registrovao josh kada su trazhili nove moderatore...

To gruja: Koji sarkazam...

Pogledaj neke stvari

1. Chocolate Puma Always And Forever (DJ Antoine vs. Mad Mark Remix)

2. Till West and DJ Delicious Same Man (Sharam Jey Remix)

3. Alex Kenji - Luv (A2 side)

4. Atfc - Spread Love (Vocal Love Mix)

5.DJ Garga - Technologic drill (Daft Punk & The Drill)

6.Noir-My Mtv (Ian Carey remix)

7.Tom Novy - I Don't Want Nobody Baby (Andy Van Remix)

8.The Prodigy - Out Of Space (Audio Bullys Remix)

9.Yes vs Max Graham - Owner Of A Lonely Heart (The Prodigy Smack My Bitch Up Mix)

10. Bob Sinclar feat.steve edwards - World Hold On (Wally Lopez Vocal mix)

Ovo su pesme koje sada mozhesh chesto da chujesh u VP klubovima...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

pa jeste lepa stvar. stavise, ja slusam dzenis dzoplin ponekad, i mnogo je gotivim, ali mi se nije dopalo, evo zasto.

jer se nikako nije uklopila. odjedanput je dosla, to je meni mega tuzna stvar (ne secam se sta je islo pre, ali bilo je hepi), i toliko me spustila da je to bilo strava. otisao sam po pice za vreme pesme

mislim, imas dobrih stvari na sve strane. zamisli sad da je pustio what a wonderfull world. sjajna stvar, a nema veze sa mozgom.

set mu nije imao koncepciju nikakvu

poredjenja radi, garnijeov set u skcu nikako nije bio jednolican, on je pustio SVE, na kraju je vrteo i neki dzangl i neki dzez chak. ali je sve bilo skopljeno u prichu sto ti kazes, jedna stvar ide, za njom sledeca, i sve se tako poklapa da je to neverovanto. ti i ne provalis da je ritam/emocija/tip muzike promenjen. set koji menja kick neprekidno, a tebi to dodje do pameti posle 5 minuta.

a fbs na egzitu - jedna stvar||||druga stvar||||treca stvar||||etc

i sve su nekako provaljene price. ona izdrkana obrada nensi sinatre, majkl dzekson, mr&apsetersi umiksani sa prodidzijem (cim je pustio maks romea znao sam sta ide sledece, jebesh ti to)

jeste on shef vaistinu veliki, ali taj set je truba...

kao shto sam rekao

neko sklopi prichu tako shto su pesme povezane

neko sklopi tako shto povezuje koliko se masa pali na koju stvar

i meni ta dzhenis stvar nije tuzhna, chak shta vishe postoji hint smeha u njenom glasu

mozhda smo slushali razlichite verzije :P

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

www.gutterandstars.com pa taj forum postoji manje od godinu dana... Jer sam se bio registrovao josh kada su trazhili nove moderatore...

dechko taj sajt je ugashen josh pre nego shto je zvanichno izashao palookaville a novi sajt je pushten u opticaj shto je pre dobrih skoro dve godine

bolje cuti, samo se josh vishe ukopavash

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha to im je sajt... FBS forum je napravljen kada je izashao Palookaville tj. malo posle EXIT 05...

Ali nvm mozhemo da vodimo diskusiju doveka i dalje cu ja imati svoje mishljenje a ti tvoje...

Izashla je skoro od 46th Street-a pesma Sweet koja je inache prerada FBS-ovog "Praise You"...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

DECHKO

NA TOM SAJTU

KOJI JE UGASHEN

(AKO GA KLIKNESH VIDECESH DA JE UGASHEN)

JE POSTOJAO FORUM

OK?

KOJI JE UGASHEN

OK?

KOJI JE POSTOJAO ODKAKO JE IZASHAO HALFWAY BETWEEN THE GUTTERN AND THE STARS DAKLE OD NOVEMBRA 2000.

OK?

POSHTO JE ONDA BIO TAJ DRUGI SAJT

A NE OVAJ KOJI JE SADA

OK?

A PALOOKAVILLE JE IZASHAO 2004. U OKTOBRU DECHKO A FBS JE BIO NA EXITU NALETO 2005.

jebote ne znam kako da ti bude jasno.. hocesh i da boldujem?

mislim koliki retard morash biti da ne mozhesh da razgranichish

http://www.fatboyslim.net/start.htm

sajta koji postoji i na kom jebeno pishe "NEW forum"

od

http://www.gutterandstars.com/

sajta koji je zatvoren kada je onaj prvi otvoren

idi upucaj se u noge

ako mi josh neshto kazhesh zvanichno si retard

nije stvar u mishljenjima dechko vec u chinjenicama

Izashla je skoro od 46th Street-a pesma Sweet koja je inache prerada FBS-ovog "Praise You"...

super, obrada obrade. koliko retarada na svetu ima to je strashno....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

http://www.fatboyslim.net/forum/ pogledaj samo od kada su moderatori tu na tom forumu... Imash takodje kada kucash u search-u "We are looking for new moderators" a to je bilo malo posle EXIT 05...

P.S.

Zashto se onda toliko uzbudjesh kada si upravu? Jednostavno svi mi greshimo...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...