Jump to content

Hunter item


Kemp.

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po meni previshe .. jebote ja imam vishe hpa od njega a healing sam 100 % :) imam 4733 on ima 4712 ili tako nekako :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

naravno da lete ako ih lepo lansirash =o)

elem, mozhe warr fa bude 1.7k nebafovan ali ko sto mohi reche zhrtvuje baaash mnogo da to postigne..

sa toliko ap fury izgleda podpuno drugacije :P, BT je jednostavno imba, ali trik je shto morash da se koljesh sa rogovima za tu opremu, tipa cloak of firemaw , etc...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad svi..polako...pogledajte ovaj link i recite mi neshto...samo polako...

http://ctprofiles.net/867777

Neki warriori ce plakati, hunteri se smejati, paladini zavideti....

Zahtevam od Koleta da mi objasni, pribliznije recheno, analizira, shta ovaj chovek misli.... [8)]

Gori fejk u zivotu video nisam... Btw ja pikam na stormreaveru, i sto je najludje, nit sam cuo nit video to ime IKAD.

Ima par budala na serveru, to stoji, ali ovoliku dozu bolesne maste jos nisam video.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?748542

uzivajte :)

P.S. Znam znam... treba mi mrtvi polearm, ali nisam ja kriv sto nijednom nije pao do sad :| Ista prica za DFT.

Link to comment
Share on other sites

mene nemoze niko da outbbiduje, chale get your ass nazad na server a ti kole slobodno prichekaj josh malo ( dok obuchem preostalu polovinu jotuna u sandstalker :D )

shto se hunta build tiche, ima ljudi za koje postoji samo frost mage , samo resto drood ... na svu srecu nisam toliko ogranichen nit mi je do nekog takmichnja da budem naj hunter na serveru, igram kako se meni svidja jel tako mogu, a kakav je dps to znaju ovi koji samnom igraju :)

Link to comment
Share on other sites

nema on pojma...=o)

Chale, Kha je chovek koji kontrolishe ceo server iz senke, a lposto su moji gildiji retardi i 3 nedelje koliko sam unapred rekao da cu da pauziram im nije bilo dovoljno da skupe mats sad moraju da platjaju kod kha crafting, nadam se da ih deres za preko 120 po chestu kad su tvoji matsi =o)

Link to comment
Share on other sites

Na temu DFT... Zajebano kole, zajebano.

do sad za 5 meseci samo 2 ispala, oba uzeli roguovi. A sad znam da sam drugi u nizu, posto mi nista vise odande ne treba... Warrior, MS, ga ceka takodje, i on jedini moze da me prejebe sa poenima. Doduse... Jedan od boljih na serveru. Sa untamedom decko je fazon 1. na svakoj dmg listi, sta god da se raiduje. Nece mi biti zao da ga on uzme pre mene :)

Nego, videste li onaj novi zli trinket iz naxxramasa?

http://www.curse-gaming.com/en/wow/naxxramas.html

zlo i naopako...

A opet nas hantere ojadise, nema pristojne puske, opet *barem ne da je objavljeno*.

Link to comment
Share on other sites

pazi, pored one blessed quiraji pusketine koja ce ti jacha majketi? ova iz naxxa je 2.0...mnogo brzo za moj ukus...to je neko pvp djubre za one za imp aothom =o) lichno i dalje chekam neki legendary bow...do tada cu da furam rok (ili huhu stinger ako ikad padne =o))

mada, i dalje ostaje tuga sto je ABB najlepshi luk u igri...

za ovaj slayers crest trinket...mnogo lepo...mnogo lepo...mada dft bih pre...mrzim sve te aggro-puller-trinkete sto se aktiviraju ;o))

lichno i dalje chekam "relativno slaba mele oruzhja sa velikim +to ranged ap modifikatorima" kad vec nikad necemo dobiti mele orizhje na kom pishe hunter ovo je next best thing =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za onu pusku iz AQ...

isti dmg kao DB hand cannon sto picim, samo 2.6 brzina, umesto 2.6

agi > ranged ap, svako doba dana

a posto sam vec izmajmunario 10 elementiuma za maws-a... necu da trazim i za pusku. :)

lepo sluzi i ovo, verujte mi, barem za dwarfa.

Link to comment
Share on other sites

Blessed Qiraji Musket lvl60 dmg 86 - 160 speed 2.6 dps 47.3 (+10 sta + 31 rap)

Dragonbreath Hand Cannon lvl 60 dmg 86 - 160 speed 2.8 dps 43.9 (+14agi +7 sta)

Toxin injector lvl 60 dmg 68 - 128 speed 2.0 dps 49.0 (+10 sta +28rap)

znachi Jox je hteo da kazhe 2.6 umesto 2.8...a ta razlika je josh manja jer se ubrzanje od tobolca 15% gleda na weap speed tako da je oko ovaj brzhi samo za oko .17 pa je efektivni dps sporijeg oruzja vetji...ono sto je jako teso ukalkulisati u celu prichu je proc imp aotha koji je na stvarima kao sto je toxin injector through the roof =o)

ipak good ole rok je 44 dps 17 rap i 1% to krit = milina a

Huhuran's Stinger lvl 60 dmg 87 - 163 speed2.7 dps46.3 (+18 agi)

govori sam za sebe, a i takodje, sa puskama ne mozhesh da nosish laminu = strahota =o)

istina je da tauren za CMR izgleda najzlije u igri ali tek kad se uzmu lukovi u ruke vidi se ko je gangsta (samo 2 od 16 ingame modela drzhe luk "sideways" ;o)))

Link to comment
Share on other sites

istina je da tauren za CMR izgleda najzlije u igri ali tek kad se uzmu lukovi u ruke vidi se ko je gangsta (samo 2 od 16 ingame modela drzhe luk "sideways" ;o)))

zezash [?]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...