Jump to content

Hunter item


Kemp.

Recommended Posts

Brate ne verujem da si ovo rekao... paladin sa ashk + soc lomi kichme... mnoooogo vise bi koristio pali nego hunteru

Ja sam to rekao zato sto znam sta pricam ... hunter dobija isto koliko i paladin sa tim machem ... ako gledash sa strane guilda i potreba guilda videcesh da ce paldin da healuje po celom bwlu dok ce hunter uvek da radi dps posto nista drugo i ne moze da radi ... bash zbog toga obe klase imaju po meni isto pravo .. tj posle dps warriora idu paladin i hunteri pa ko ima veci dkp . btw taj mach ne lomu uopste toliko za paladina koliko ti se cini zato sto je prebrz ... bolje lepo uzmi sulfuras i onda lom kichme sa 3.7 attack speedom i nekim 35-40 % proc na socu nego sa 30 % proca na ashkadiju ... da ne govorim sta radi sulfuras kada udarsh kritikal procom ... sta god sulfuras > ashkadi za paladina za warriora je ashkadin naravno neuporedivno bolji i bas zbog toga ne terba da diraju sulfuras josh jedan razlog i objashnjenje zasto sam ovo napisao gore ... ja kao pala radi dps u bwl samo na razoru broodlordu i ebonroku .. dok zna se sta hunter radi ... zato need > greed :)

btw dobar fury warrior treba da nosi 2hand oruzje na ne dual wield ... zasto ? zato sto je bolesno dobra stvar ... mnogo veci dps jer mnogo manje mashish i veci burst dmg bez obzira sto bloothirst ne zavisi od oruzja ... idem sa warriorom sada radim mu heal bota covek ima buffovan 1.7 ap :) zaleti se u prista sa 4.5 hp rank 13 i ubije ga u roku od 3 sec , charge death wish bloodthirst normal attack execute gg :) kome treba MS :)

za ostale go reroll rogue :) dual wield wars sux

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fjuri war fura dw da bi imao rejdza

tvoja rachunica ne pije vodu

sa 1700ap-a bloodthirst radi oko 700-800 dmga pa na to ide armor redukcija koje sad prist ima poprilichno posle buffa inner firea i to onda dodje na nekih 600 dmga + deathwish a enragea nema posto prist ne ide na krit i to je onda u vrh glave nekih 1400-1500 krit + par autoattacka i ne vidim mesta za execute a da ne pominjem sto na tih 4.5k hpa dodash ~900 kolko absorbuje shield a tih 900 dok skidash ne dobijas rage + kad prodje pummelov silence on se zahiluje nazad dok si reko pixla a sve vreme na pristu tickuje renew ... da ne pominjem da je u shadow formi sa 15% reduced physical dmgom

tako da kao sto rekoh bez lovackih pricha plx

a to da dw warovi suckaju stoji meni generalno fury war sucka ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

e poshtto ste me zvali, da ija neshto izjavim za dnevnik onda

moj trenutni arcane profile http://ctprofiles.net/898316 ( mainhand mi je neki crap dagger sa 18 spell dmg ali ga nema ovamo u itemima )

kad ukljuchim ZHC arc shot critovi su 950 - 1000 / serpent sting up tto 210 per tick

e sad trenutno jurim obsidian shards pa da se prave http://www.thottbot.com/index.cgi?i=53268 + bow of taunt sinew jer ovako mana ide ko luda :D

shto se ovog gore lika tiche sve ono shto ima - ok. al shta ce mu ona sekira kad kao hunter moze da dualvilduje spell power ench + dual wizardoil, a kad vec sve ono ima mogao je i jedan claw od chromagusa da si priushti onda, za offhand je malo zeznuto , jedino shto sam do sad nashao je daggger od exalted sa defiliers koji nije main hand ...

Link to comment
Share on other sites

fjuri war fura dw da bi imao rejdza

tvoja rachunica ne pije vodu

sa 1700ap-a bloodthirst radi oko 700-800 dmga pa na to ide armor redukcija koje sad prist ima poprilichno posle buffa inner firea i to onda dodje na nekih 600 dmga + deathwish a enragea nema posto prist ne ide na krit i to je onda u vrh glave nekih 1400-1500 krit + par autoattacka i ne vidim mesta za execute a da ne pominjem sto na tih 4.5k hpa dodash ~900 kolko absorbuje shield a tih 900 dok skidash ne dobijas rage + kad prodje pummelov silence on se zahiluje nazad dok si reko pixla a sve vreme na pristu tickuje renew ... da ne pominjem da je u shadow formi sa 15% reduced physical dmgom

tako da kao sto rekoh bez lovackih pricha plx

a to da dw warovi suckaju stoji meni generalno fury war sucka ...

lol ... nisam ocekivao ovako .. konstruktivan post od tebe bez mnogo hejta ... ok

nevolim da radim theori craft ali govorim ono sto vidim ... prvo ja nisam samo uporedjivao pvp priesta etc mislio sam globalno ... ono sto znam sigurno jeste da na bwl i mc trash mobovima sa 5 sundera ja udaram mnogo velik dmg , oko 1200 white dmg kritkal na trash mobove u mc bez vengangance i two hand specijalizacije sa nekih 1100-1300 ap je jako jako puno mogu samo da zamislim koliko on udara i uopste me ne cudi sto je lik uvek top 3 dmg dealer :) ...

druga stvar je da ja ovo ne govorim iz glave ... znachi lepo idem i heal botujem lika on se zaleti u prista mage huntera , sta god i bukvalno nestanu ... josh jedna stvar je taj lik nije iz mog guilda ali vodili smo ga kada smo ishli na dual onixia run po 20 ljudi i lik je imao ubedljivo najveci dmg done ... udario je max execute 5.4 execute and 2.3 bloodthirst dodushe imao je berserk ja mislim ali nije ni bitno :)

josh jedna stvar dual wield warrior nema vishe ragea od two handa warriora ... ubedio me je to i ortak jedan posecuje forum ovde a video sam i u praksi :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e poshtto ste me zvali, da  ija neshto izjavim za dnevnik onda

moj trenutni arcane profile http://ctprofiles.net/898316 ( mainhand mi je  neki crap dagger sa 18 spell dmg ali ga nema ovamo u itemima )

kad ukljuchim ZHC arc shot critovi su 950 - 1000 / serpent sting up tto 210 per tick

e sad trenutno jurim obsidian shards pa da se prave http://www.thottbot.com/index.cgi?i=53268 + bow of taunt sinew jer ovako mana ide ko luda :D

shto se ovog gore lika tiche sve ono shto ima - ok. al shta ce mu ona sekira kad kao hunter moze da dualvilduje spell power ench + dual wizardoil, a kad  vec sve ono ima  mogao je i jedan claw od chromagusa da si priushti onda, za offhand je malo zeznuto , jedino shto sam do sad nashao je daggger od exalted sa defiliers koji nije main hand ...

sta ja da pricam sa likom koji ima +18spelldmga na shoulderu ?

30ap-a = 1.76 dpsa ti za 6 sekundi kolko je cd arcane shota napravish 10.58 dmga a od 18 spellpowera imas 7.56 bonus dmga na arcane shotu da ne pominjem sto se ovaj ap rachuna i za multishot i za aimedshot

mislim cemu to ? da budes drugaciji od drugih ? pa idi onda na armor opremu to sto posto niko ne radi ...

a ne zelim ni da pocinjem da ulazim u racunicu zasto je agi oprema bolja od uptodmg opreme za hantu generalno ...

lol ... nisam ocekivao ovako .. konstruktivan post od tebe bez mnogo hejta ... ok

nevolim da radim theori craft ali govorim ono sto vidim ... prvo ja nisam samo uporedjivao pvp priesta etc mislio sam globalno ... ono sto znam sigurno jeste da na bwl i mc trash mobovima sa 5 sundera ja  udaram mnogo velik dmg , oko 1200 white dmg kritkal na trash mobove u mc bez vengangance i two hand specijalizacije sa nekih 1100-1300 ap  je jako jako puno mogu samo da zamislim koliko on udara  i uopste me ne cudi sto je lik uvek top 3 dmg dealer :)  ...

druga stvar je da ja ovo ne govorim iz glave ... znachi lepo idem i heal botujem lika on se zaleti u prista mage huntera , sta god i bukvalno nestanu ... josh jedna stvar je taj lik nije iz mog guilda ali vodili smo ga kada smo ishli na dual onixia run po 20 ljudi i lik je imao ubedljivo najveci dmg done ... udario je max execute 5.4 execute and 2.3 bloodthirst dodushe imao je berserk ja mislim ali nije ni bitno :)

josh jedna stvar dual wield warrior nema vishe ragea od two handa warriora ... ubedio me je to i ortak jedan posecuje forum ovde a video sam i u praksi :)

ne mozes da uzimas sanderovane mete kao primer meni sa hantom generalno dmg skoci za 50% i vishe na sanderovanim metama.

waru generalno najteze da ubije prista koji se hiluje a shadow prista je pitanje dal ce ubiti pre nego ovaj ubije njega ali ni u jednom slucaju ne nestane prist u roku od 3 sekunde ...

shta da ti kazem nijedna klasa ne moze da ubije drugu za 5 sekundi recimo moras da se pomirish sa time pod uslovom da obe stranke imaju pola mozga ...

dw war dobija vishe ragea zato shto i kad koristi skilove koji su vezani za wep speed (ne white dmg tj ne daju rage) off hand mu uvek puni rage pa se onda ovakav bild koristi za heroik spam vristu dpsovanja koja je kolko sam cuo veoma dobra ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa jbg uzeo sam sanderovane mete .. zato sto zaista beli dps mnoooogo skace ... po meni lichno nabudzenog sl locka je waru najteze da dobije ... dobro ok nisam ja mislio da moze warrior da ubije priesta istog skila i iste opreme u 3 sec ... ali moze nobove ... a 90 % onih a verovatno i vishe vs kojih igrash pvp bg ili outdoor su bash takvi :)

btw ... pom ap puro sa zerkerom i nekom bolesnom opremom 5.5 k crit + 40% od toga u roku od 4 sec na ignite :) no skill

ne znam da li iko spamuje heroik , koliko ja znam sve se svodi na bloodthirst ... koji je generalno gledano bolji za mene ... dodushe nisam probao ali stajem na stranu bloodthirsta ... za pvp mnooogo mi je bedak sto toliko offhand mashi a da ne govorim sto mu fali burst dmg koji bloodthirst svakako ima i sto morash da bacish 5 talenata na dual wield spec 5/5 a opet toliko mashi :( ... anyway imali smo warriora fury speced imao je onaj jako rare drop od onixije onu sekiru i imao je onu sekiru iz bwla i daleko ga je sabijao ovaj lik u dmg done dok je josh imao DoW ... imali su slihnu opremu ... mada opet mozda je to samo faktor nobosti ...

btw tauren hunter za pvp sa staminom i agilitijem kao najnabudzenijim statsovima i sa 30 u survival jeste bolest ako zna da igra a ovaj + spell dmg bih ostavio po strani .... 30 ili 31 cisto stvar izbora .. kada bih birao ishao bi wyvern sting ili kako god da se pishe

btw jel videste sta uradishe od shamana GeGe

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

6 sec cd ... kosta 30 ragea ... uglavnom cesh za to vreme da bacish koji overpower hamstering i ostale osobine koje ne traze rage da bi opet imao dovoljno za novi bloodthirst etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa jeste to tako, hamsters ne zahteva rage, samo morash da imash specijalnu zvishdaljku i eto ga . Ajde bezi bre, ne meshajte DW warra u ovu debilnu diskusiju ili napravite topic ako ste igrali istog.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

to dal je dw bolji od 2h zavisi od toga za shta ga koristis

generalno 2h za pvp majka i nema premca s tim sto je i mortal za pvp nenadjebiv i to je fakat ti metu ne mozes da zalechish sa mortalom kolko brzo ljudi mogu je ispeglaju + se mortal dodaje na udarac oruzja i instant je samim tim i 2h bolje lezhi u toj ulozi

za pve dw posto tebe niko kao dps wara ne udara i nemas ragea a offhand ti daje dovoljno da otprilike mozes svaki sledeci napad da opalish heroik koji dodaje dmg i ljudi na taj nachin prave jako puno dmga

bloodthirst je instant i nije vezan za jachinu oruzja vec udara 45% od tvog attack powera ako se dobro secam a koshta 30 ragea dok je heroik 15 i moze se spusti na 12 a dodaje 157dmg tako da u svakom slucaju ako si 31 u fury ides dual wield posto nema poente da furash 2h jer ti nijedan skill ne zavisi od toga (sem whirlwinda ali on je waste na jednu metu) a cesce kritujes sa dw a onda flury i sl + sav vishak ragea koji ne ode na bloodthirst mozes da iskoristish na heroike

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

to dal je dw bolji od 2h zavisi od toga za shta ga koristis

generalno 2h za pvp majka i nema premca s tim sto je i mortal za pvp nenadjebiv i to je fakat ti metu ne mozes da zalechish sa mortalom kolko brzo ljudi mogu je ispeglaju + se mortal dodaje na udarac oruzja i instant je samim tim i 2h bolje lezhi u toj ulozi

za pve dw posto tebe niko kao dps wara ne udara i nemas ragea a offhand ti daje dovoljno da otprilike mozes svaki sledeci napad da opalish heroik koji dodaje dmg i ljudi na taj nachin prave jako puno dmga

bloodthirst je instant i nije vezan za jachinu oruzja vec udara 45% od tvog attack powera ako se dobro secam a koshta 30 ragea dok je heroik 15 i moze se spusti na 12 a dodaje 157dmg tako da u svakom slucaju ako si 31 u fury ides dual wield posto nema poente da furash 2h jer ti nijedan skill ne zavisi od toga (sem whirlwinda ali on je waste na jednu metu) a cesce kritujes sa dw a onda flury i sl + sav vishak ragea koji ne ode na bloodthirst mozes da iskoristish na heroike

mozda ... ali opet pazi samo koliko ap daje ashkadi ... a ap je sve sto ti treba za jaci dmg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ashkandi daje 84 apa valjda sto dodje 40ak dmga ? a sam ashkandi po sebi udara 200 i kusur do 300 i kusur

daj bre uracunaj tu enrage i death wish i ostala sranja ... moze da uradi beli dmg bar 1400 + zato sto znam da i suavi unstopable pravi 1200 + beli na magu...

paladin koji ide SAMO na ap jeste debil ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

daj bre uracunaj tu enrage i death wish i ostala sranja ... moze da uradi beli dmg bar 1400 + zato sto znam da i suavi unstopable pravi 1200 + beli na magu...

paladin koji ide SAMO na ap jeste debil ...

o kakvim nebulozama ti pricas ?

reko si kolko samo apa daje ashkandi ja sam ti odgovorio 84 a poenta je da zadnji talent u fjuriju bloodthirst je instant koji pravi 45% dmga od brojke apa kolko imas ne racunajuci dmg oruzja u to sto ce reci da ti od celog tog imba ashkandija imas 40 dmga vishe na bloodthirstu sa death wishom je to 50dmga

znaci ako imas 1000 attack powera i bloodthirstom udaris na metu bez armora udaritjesh 450 i poenta koju ja pokusavam da ti profuram je da sam askandi bez apa udara 230-340 + na to ide ap + kao arms ti ne treba tolko apa samim tim imas mnogo vise krita a jedina dobra stvar od svega toga u fjuriju je po meni flurry i death wish ali nisam siguran da je vredno ne uzeti mortal zbog toga tj cak sam siguran da nije ...

non skill crit za 1400 moze ako mu se upali enrage i onda na to death wish i to zavisi opet koju metu tuchesh a u pveu ti se uglavnom ne pali enrage + ako idesh na tolko apa ne vidjas kritove tolko chesto ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne covece ... ja ti kazem da ti imash i default attack koji udara isto tako bolesno kao sto si i sam rekao ... upali recklesnes i shibaj josh bolesnije je da sa 1700 ap i berserkom ... wtb 5 min cd on recklesnes :)

ja znam da bloodthirst nema nikakve veze sa oruzjem ... ali uzmi 45 % od 1700 dodaj na to enrage death wish berserk i ostala sranja ... nemam razloga da ne verujm da udara bolsno sa bloodthirstom i na kraju krajeva sa belim default attack dmgom ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ima 4700 hpa sto jeste jako malo .. ima 1 mail item i mislim da znash koji :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jao brate pa shto si dementiran :(

ja sam brzi od pale za 53% ako ima talent ako nema za 61% svaki tim koji drzi do sebe prvo smara hilere nosacha zastave on u bablu ne moze me stigne ja da se motam oko njega zagazitje me neko ja odmaknem popijem wyvern i slicne akcije ...

nista nije nemogutje counterovati (kao sto rekoh ja sam ako ga vidim na vreme bacim overtime poison remove) al je poenta da je ovo jako korisno .... ali kao sto rekoh nije za wikend pvp igrache ... ova ekipa je sve od jednog sad ili general ili warlord posto hw-ovi prestaju da pvpuju i ta ekipa ne izlazi iz wsga

ti bi u maci da nosis zastavu sam ?

protiv rogue/lock odbrane ?

jesi sreo nekad 2 ap maga opremljena sa top itemima koji rade samo na vracanju zastave ? nuked u 2 sec.

protiv 2 huntera sa xbow + ZG trinket ? padas u 2 sec.

Svaki bolji team smara healere ? Charge->MS-> fear-> 2x ap/trinket/zerking pyro/frostbolt + 2x fire blast = gg.

Mislim necu da se raspravljam, imas svoje misljenj boli me briga. Sam nemas sanse.

A ti pricas o rankovima ?? rank /= skill to je bilo i bice, nego ko vise farma honor.

Vidjao sam rank 13 warriora koji gubi od golog roga sa face smasherom u MH.(scudge ako neko igra na dunemaul:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...