Jump to content

Warlock !!!


Ciklon

Recommended Posts

Poz, evo vec 3,5 meseca igram wow i moram da podelim jedno svoje misljenje sa vama i ujedno da cujem vase komentare. Stalno se kroz tipic-e provlaci prica o tome kako je pala gay class-a, e pa je se ne slazem sa tim i prozivam warlock-a za najgay class-u u wow-u, ljudi zameraju na palinom hilovanju a nezameraju locku sto ti baca fear i seduce i blago receno mozes da ga pusis kad naidjes na njega, bar ja imam takva iskustva (inace igram sa hunter-om).

U fight-u sa bilo kojom drugom klasom imam nekes sanse ali lock... kad ga vidim glava me zaboli, cisto znatizelju da ubijem postoji li bilo koji nacin da hunter dobije locka ili mi to moze biti samo misaona imenica.

Unapred se izvinjavam svima kojima se ne svidja moj nacini pisanja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da ne pominjem to da lock sa malo vishe epixa ima oko 5k helta unbuffed bez blood pacta...a ti imash oko 3k sa motw? kako mrzim kad se nadje neki pametni dechko ovako i pochne da kenja nevidjeno o nechemu shto ne zna ^^

3 posta?:)))ti si se BAAAS iznervirao:)))))

nema gay klasa,ima samo gay igraca:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Iznervirao se covek od nemoci?3K HELTA?????OVU IZVALU TREBA U ENCIKLOPEDIJU STAVITI!!.....brate kada sam ovo procitao nema smisla odgovarati na bilo sta drugo....

E i da.....postoji EDIT POST ako nisi znao,trebalo mu vremena da skonta [;)] jadnicak...

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Warlock jeste imba, ali hunter moze da ga dobije. Ne treba mu dozvoliti da pridje. Ja igram locka i huntere dobijam tako sto bacim dotove i prilazim da ne moze da me gadja, ako zagusti tu je death coil

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

druid > lock + scubus

druid > lock + imp

druid > lock + void

druid <<< lock + felhunter

naravno sve ovo se odnosi na locka sa dobrom opremom

i to je to

btw ja 4700hp u caster formi sa motw-om sto mu dodje malo manje od 6k u bearformi

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Brate ako igras wow x vremena ne znaci da znas da igras  [;)]  sto si ti vrlo ocito pokazao,ne znas o druidima ni kurca zato lavor vode na vugla i ladi malo hormone......ili pojebi nesto......kladim se da nisi skoro zensko omirisao  [:D]

cek cek cek imam 60 drooda in game 2 meseca uradio sam end game instance i po koj put bio top healer i sad mi ti prosipash tu pamet kretenu nijedan. ajde reci mi koliko helta moze da ima druid u caster formi unbuffed??

Link to comment
Share on other sites

druid > lock + scubus

druid > lock + imp

druid > lock + void

druid <<< lock + felhunter

naravno sve ovo se odnosi na locka sa dobrom opremom

i to je to

btw ja 4700hp u caster formi sa motw-om sto mu dodje malo manje od 6k u bearformi

full stormrage i genesis?

(dende ne 3puj rekao sam unbuffed sa prosecnom opremom se nego inspectuj mohija onda idi na sredjivanje vilice)

Link to comment
Share on other sites

Svaka ti cast sto si ostvario toliko puno sa svojim druidom,tako da nema smisla da ti ja govorim koliko druid moze imati helta u caster formi unbuffed [:)] A ako otvoris zaslepljene okice videces da gore nisi pomenuo nikakvu opremu

Moja vilica je u savrsenom redu,zvacem normalno,nemam nikakvih problema sto se toga tice.Oko tudje opreme se ne obazirem puno,jer je ona upravo to ----> TUDJA.Zasto treba da bude moj posao inspectovanje mohija?Covek igra svoju igru,nije napaljen i nafuran kao ti......kao mislis lood si......LOL

Link to comment
Share on other sites

nemam toliko iskustva(dana igranja) kao neki ali sam ja pre jedno 3 meseca postavio topic o tome kako me hunteri sabijaju u WSG-u i oni su mi bili najveci problem nisam mogao da ih dobijem ni sa potovima(na kraju sam pokusavao i tako)!e sad ja ne znam koji je tvoj spec ali sam primetio da ja sa demonology mogu da derem sve huntere osim beastmastery a sa destro duvam od svih njih...

P.S. najlaksi protivnici ikada su mi dr00dovi u medved formi

P.S. i ja sam lock da ne dodje do zabune

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, a bilo vam je lepo kad vidite warlock-a i pomislite "uuuu free honor"...

E sad, shta se promenilo pa svi plachu "Nerf locks ffs"?

Nerfovan je Soul Link. Nerfovan je CoS i CoE. Dodat je 3sec fear, po ceni od 300mane vishe.

Da li je to toliko imba da vi ne mozete da izadjete na kraj sa tim?

Warlock moze da ima mnoooogo health-a, ali ako hoce da ima +dmg gear, theshko da ce imati vishe od 3.5khp i +150dmg (samo blue oprema).

Fear i seduce imaju dele diminishing return. Znaci posle tretjeg si imun.

Jeste vi chuli nekad za feral charge?(znam da je talenat)

Druid nema burst dmg dovoljan da dobije warlock-a. Zato moze da ga nadzivi. To je poenta.

Jedini problem je kad lock ima felhuntera. (30sec spelllock cooldown)

E da, i nemoj ti da ochekujesh da sa gomilom +healing opreme imash 5k hp u bear formi. Isto tako warlock netje imati 5k hp i gomilu +dmg opreme.

Mislim da je, pogotovo za huntera, glupo da kaze da ima problema sa warlock-om.

Predpostavljam da je problem u opremi (oprema > skill), jer svaki hunter iz moje guilde ubije succy iz multy + auto.

Nadam se da ovo nije suvishe komplikovano za neke da shvate.

Krenutju mohijevim stopama i reci L2P

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

soul link warlock sa tier2+random epix dropovima i jacom opremom je trenutno najjchana allaround clasa u igri ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mohi, pokidao bi te da imas sta oces...

Veruj mi, mogao si samo da gledas kako ti hp opada...

Lock >> Sve(sem warriora)

hehe morao bi da imas mnogo zajebanu opremu tipa 500+ uptodmga i felhuntera pored sebe sto sumnjam da imas tek si poceo felheart da grbavis kolko se secam sa onih slika i naravno uvek ostaje pitanje skila :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh u stvarno end end game lock je ... hmm imba

a sto se tiche ovoga sa warriorom .. jeste warrior je najtezi za ubijanje mada evo primera ...

rank 14 warrior na mom starom serveru orc warrior 7k hp ima covek i dolazi na lika koji ima ceo nemesis ali ne nosi ceo samo 5 delova i neke ostale random imba iteme lock ima 575 spell dmg + zhc ...ubija warriora za 15 ... etc

btw ako cemo da gledamo 1 x 1 druid je mnoooogo jak sa prosecnom epic opremom znachi od lvl 60 pri pocetku mozda privi mesec igranja , medjutim sto se ide do najjache opreme postaje dosta slabiji .. od vecine klasa ...

dakle 1 x 1 sa bash bash prebudzenom opremom lock rulz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...